קשר לייעוץ פנסיוני


                                             הפעל בלחיצה או גלול למטה - למידע נוסף בנושא פנייתך

 

מומחי "ForSURE" מעניקים ייעוץ פנסיוני, תכנון פיננסי וייעוץ ביטוחי אובייקטיבי מבלי למכור דבר!

  (ראה רישיון תאגיד ייעוץ מותנה באי- ביצוע פעולות או קבלת עמלות מחברות ביטוח )

 

במסגרת בדיקת ביטוח וייעוץ פנסיוני גם יאתרו עבורך סכומים שעומדים לרשותך ללא ידיעתך ! ייעוץ פנסיוני וייעוץ ביטוחי אישי (בריאות, חיים, סיעוד, תאונות) נעשה בחוות דעת ללא הטיה הכוללת:.

   

 

 

  לחץ על רישיון יועץ פנסיוני-תאגיד ForSURE לקריאת תנאי ייעוץ פנסיוני ביטוחי

 

 • בדיקת ותיקוף ביטוחי משפחה כך שישלמו לכם באמת את מה שהבטיחו
 • ייעוץ ביטוח אישי ומשפחתי חיים, בריאות, סיעוד, תאונות ועוד
 • הגדלת חיסכון הפנסיוני ללא הגדלת תשלומים חודשיים 
 • שדרוג פיננסי מידי ועתידי
 • רישיון יועץ פנסיוני תאגיד מאז 2005 
 • החברה הראשונה לייעוץ פנסיוני פרטי כולל ביטוחי ללא עמלות הפצה וללא זיקה לחברות.                  
                 

      

  לפרטים אודות אפשרות רווח מובטח בהתחייבות

    שלחו הטופס  או צלצלו   

 

09-8946749

 

03-7363996

04-8507778                

 

  1-700-700-913
                                   

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא

 

לקבלת הנחה בפגישת יועץ ב-30 יום הקרובים יש לציין קוד הטבה 110413 בנושא או בשיחה עם נציגנו

 

לא צריך "לבזבז סתם"  בייעוץ פנסיוני  

רבים, רבים מאוד הם האנשים שאין להם מושג אילו ביטוחים ותכניות חיסכון יש להם, כמה בדיוק הם משלמים ומה צפוי לצאת להם מהביטוחים האלה "ברגע האמת". על ידי קבלת ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ניתן יהיה לצמצם את התשלומים החודשיים ולפנות יותר כספים לצריכה וחיסכון לטווחים קצרים יותר.   

 

תכניות פנסיה יעילות   

 

אנחנו עובדים ומנהלים את שיגרת החיים שלנו, על מנת לאפשר לעצמינו ולילדינו רמת חיים נאותה. לא תמיד קל לנו לדמיין את שגרת החיים בתקופת הפנסיה (שלפעמים נראית כל כך רחוקה...) אבל לכולנו ברור שאף אחד לא רוצה להגיע לגיל הפרישה ולגלות כי הסכומים העומדים לשימושו אינם מספיקים למחייה נאותה.

 

ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי, מקיף ונטול זיקה למוצרים פנסיוניים מסוימים, עשוי לאפשר לכם לשמור על רמת החיים שאתם מורגלים בה, על ידי קבלת קצבה מתכנית החיסכון שלכם לתקופת הפרישה.

 

מטרת ייעוץ פנסיוני


מטרת ייעוץ הפנסיוני להבטיח שביחס לשנות החיסכון שעוד נותרו לכם, תוכלו להפקיד בכל חודש מינימום משאבים, ולקבל לאחר הפרישה קצבה חודשית קבועה שתאפשר שמירה על רמת החיים שהורגלתם אליה, או שאתם מבקשים להבטיח אותה ללא דאגות כלכליות או צמצום.

מטרת ייעוץ הפנסיוני להבטיח שביחס לשנות החיסכון שעוד נותרו לכם, תוכלו להפקיד בכל חודש מינימום משאבים, ולקבל לאחר הפרישה קצבה חודשית קבועה שתאפשר שמירה על רמת החיים שהורגלתם אליה, או שאתם מבקשים להבטיח אותה ללא דאגות כלכליות או צמצום.

 

  

חיסכון פנסיוני

 

גובה הקצבה החודשית בעת הפרישה נגזר מארבעה משתנים מרכזיים: גובה החיסכון החודשי כעת; תקופת הזמן לחיסכון עד לפרישה; "חוכמת מבנה החיסכון "- דהיינו חלוקת הביטוח המובנה לאחוז החיסכון בתכנית הפנסיונית המתאימה והתשואות שיצטברו כתוצאה מהשקעות כספי החיסכון על ידי מנהלי התכנית הנבחרת. ניהול נכון ומתאים של המשתנים שעליהם אנחנו יכולים לשלוט, יסייע להגדיל את הקצבה החודשית בתקופת הפרישה.

 

 

יועץ פנסיוני אובייקטיבי 

 

יועץ פנסיוני אובייקטיבי יסייע לכם להבין בדיוק מה הן התכניות לחיסכון או ביטוח לקראת גיל הפרישה שלכם, אליהן אתם כולים להצטרף, ומה בדיוק "ייצא לכם" מההצטרפות לכל אחת מהן. היועץ האובייקטיבי שאין לו זיקה לאף אחת מתכניות הפנסיה שיציג בפניכם, מטרתו היחידה לזהות את אפיק החיסכון המתאים לכם ביותר, בתנאים הטובים ביותר מבחינתכם.

  

 

לא, אינכם צריכים ללמוד ייעוץ פנסיוני, חובתו של היועץ הפנסיוני למסור לידכם מסמך הנמקה מסודר כולל הנחיות מדויקות וברורות לאן לחסוך, כיצד לבטח סיכונים, באיזה חברה, באיזה תוכנית בדיוק כולל חלוקה פנימית של מסלולי החיסכון ומסלולי הביטוח.

 

מפרט ייעוץ פנסיוני  

 

רצוי שחוות הדעת של הייעוץ הפנסיוני תימסר בפורמט הכולל מכתבים המיועדים למסירה לסוכני הביטוח שלכם וחברות הביטוח והפנסיה באופן שימזער את הסיכוי ל"טעויות" שעלולות לעלות לכם כסף רב ולסכן את משפחתכם.

  

בכל מקרה, להזכירכם, הקפידו למהר ולבדוק כבר היום האם אתם משלמים לחינם או מפסידים כספים בדרך הארוכה לעתיד בטוח.

 

ביטוחי בריאות, סיעוד, חיים , מחלות ועוד מגוון תכניות ביטוח משפחתי נמכרות לציבור בקמפיינים שיווקיים שתכליתם למכור כמה שיותר. משפחה ממוצעת בישראל משלמת כ 15% מהתקציב האישי לביטוחים אלה כולל ביטוחים משלימים בקופות החולים, ביטוחים במסגרת הביטוח הלאומי, ביטוחים קבוצתיים במקומות העבודה ועוד מספר רב של תכניות

המשווקות ללא צורך בחלקן, ע"י סוכני הביטוח.

 

בדיקת תכניות ביטוח על ידי יועצים פנסיוניים ויועצי ביטוח אובייקטיביים מקצועיים חוסכת ברוב המקרים מאות ואלפי שקלים מידי חודש ומוודאת תקינות ביטוחי בריאות וסיעוד תוך תשלום מינימלי

 

 

 

 

 

 

לפרטים ומיידעים אודות אפשרות רווח מובטח בהתחייבות

  שלח הטופס  או צלצל 

 

09-8946749

    03-7363996     04-8507778

   1-700-700-913

                                   

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא

 

לקבלת הנחה בפגישת יועץ ב-30 יום הקרובים יש לציין קוד הטבה 110413 בנושא או בשיחה עם נציגנו

 

עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל