לפגישת היכרות
נצלצל אליך
לא הרווחת
ייעוץ פנסיוני מוזל

  עכשיו בתוקף! 

 

 * רוצים לבטל תשלומים מיותרים לביטוח ופנסיה

   כמו מאות משפחות שפנו אלינו?
 * לבטל תשלומים
כפולים
 * להוזיל תעריפים ודמי ניהול.
 *
להבטיח שהפנסיה תהיה גבוהה
 
* שהביטוח יהיה בתוקף. 

   ושנאתר עבורכם כספים "אבודים" שאינכם יודעים שמגיעים לכם.

    (לציבור "כספים אבודים" בהיקף 7 מילארד ש"ח בגופים מוסדיים!)

     

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בואו עכשיו לפגישת ייעוץ ראשוני והערכת תועלות עם יועץ פנסיוני-ביטוחי בכיר במחיר מוזל!

 אם נוכל להתחייב למנוע מכם הפסדים של  120,000 ₪ לפחות!

 ותחליטו  לבחור בנו כשומרי הראש הנאמנים לכם- במהלך הפגישה

 תזוכו במלוא התשלום בגין הפגישה.

 

 מעדיפים להתעלם?... 

 או רוצים מידע נוסף ?     

 

 

 

 

 צלצלו 1-700-700-913 או שלחו :

*
*
*
*
checked

1-700-700-913

 

 

 

השפעת הייעוץ הפנסיוני או קבלת חוות דעת אובייקטיבית  על עתיד הלקוח

החיסכון לתקופת הפרישה מהווה עוגן כלכלי המאפשר לכל חוסך להגיע לגיל הפנסיה כאשר מובטחת לו קיצבה חודשית קבועה, הנגזרת מגובה החיסכון החודשי בשנות העבודה שלו, מספר השנים שחסך והתשואה שנצברה כתוצאה מההשקעות השונות שבוצעו על ידי מנהלי תכנית החיסכון הנבחרת בכספי ההשקעה. ככל שהקיצבה החודשית שתתקבל תהיה גבוהה יותר - כך רמת החיים של החוסך ואיכותם תהיה גבוהה יותר. השאלה הנשאלת - כיצד אנחנו דואגים למקסם את התועלת מקרנות הפנסיה שלנו, וכיצד נבטיח שנשיג את הקיצבה הגבוהה ביותר האפשרית בחודשי הפרישה שלנו, שיכולים להיות זמן נפלא לתחביבים, טיולים והנאות?

ובכן, יש הרבה מה לעשות, על מנת להבטיח הכנסה חודשית גבוהה יותר בתקופת הפנסיה. על כך - במאמר שלפניכם.

קיצבה חודשית מירבית מתכנית הפנסיה שלכם

כיום בישראל רשאי כל עובד, בין אם שכיר ובין אם עצמאי, לבחור ולנהל את תכניות החיסכון או הביטוח שלו לקראת גיל פרישה. וגם להתייעץ עם מומחים אובייקטיביים מחברת ייעוץ פנסיוני שאינם עוסקים במכירת מוצרי פנסיה או ביטוח. עם זאת, במקומות רבים הבחירה בגוף המבטח נעשית באופן כלל ארגוני ולעיתים בצורה לא אופטימאלית עבור החוסך.

כך, אנחנו מוצאים את עצמינו בעליה הגאים של תכניות אחת או מספר תכניות חיסכון או ביטוח לקראת גיל פרישה, ללא תיאום ביניהן או אופטימיזציה של תנאי החיסכון בכל אחת מהן.

על מנת להבטיח עתיד נוח, עלינו לנהל את כל תכניות הפנסיה שלנו בצורה מקצועית. בחינת האפשרויות העומדות בפנינו לחיסכון פנסיוני על ידי יועץ פנסיוני מקצועי ואובייקטיבי בתחום, תאפשר מיקסום התועלות מן החיסכון שלנו לתקופת הפרישה, כלומר - הפחתה בעלויות ובדמי הניהול המשולמים, עם הגדלת התשואה הצפויה בגיל הפרישה והכיסוי הביטוחי (אם יש כזה) בעת הצורך.

ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי - המפתח לחיסכון יעיל לגיל הפרישה

יועץ פנסיוני המספק שירותי ייעוץ אובייקטיביים וללא זיקה לאף גוף המשווק תכניות חיסכון או ביטוח פנסיוניים, יאפשר לכל מתייעץ לקבל את התמונה המקיפה ביותר בנוגע למוצרי חיסכון וביטוח פנסיוניים הקיימים בשוק כיום. היועץ, שמטרתו היחידה לזהות את התכנית והתנאים האופטימאליים לכל חוסך, יציג את היתרונות והחסרונות של כל אפיק חיסכון, וביחד עם המתייעץ יחליט על אפיק החיסכון האופטימאלי ביחס למשאבים העומדים לרשותו כיום והתחזית או הרצון לחסוך לקראת גיל הפנסיה.

יועץ פנסיוני אשר אינו בעל זיקה למוצרי ביטוח או תכניות חיסכון כאלה או אחרות, הינו יועץ פנסיוני ללא מכירה - בסיום תהליך הייעוץ, יתקבל דוח מפורט שיכלול המלצות לפעולה על מנת למקסם את התועלת מכל מוצרי הביטוח והחיסכון לעת הפנסיה. מימוש ההמלצות יבטיח מיקסום התועלת מחיסכון לתקופה זו של החיים וגם ידאג להגן על משפחתו באופן מדוייק כרגע בלי לבצע תשלומים מיותרים.

צור קשר במבצע

פגישת ייעוץ ראשוני והערכת תועלות עם יועץ פנסיוני -ביטוחי בכיר במחיר מוזל!

צור קשר


בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל