נצלצל אליך
לפגישת היכרות

ייעוץ פנסיוני או ביטוחי

לאחר שנים רבות של שליטה בלעדית של סוכנים ומשווקים של חברות
הביטוח ב "ייעוץ"  ללקוח באופן מוטה מצרכיו. תוך ניגוד אינטרסים
ותגמולי הסוכנים ע"י החברות,

נאסר בחוק השימוש במילה "ייעוץ"על מי שאינו  בעל רישיון יועץ פנסיוני.

כיום, אתם יכולים, בדיוק כפי שנהוג ב"עשירון העליון"  לקבל ייעוץ מקצועי
ואובייקטיבי בנאמנות מוחלטת לכם!   

גם בייעוץ פנסיוני וגם בבדיקת התשלומים שלכם לחברות הביטוח!

   

   כמה ניתן להרוויח מייעוץ ?

  צלצלו 1-700-700-913 או בקשו הסבר מנציגנו:

*
*
*
*
checked

 ממשווקים או סוכני ביטוח נמנעה האפשרות לקבל רישיון יועץ פנסיוני!

לצד החקיקה בדבר זכותו של כל אזרח בין אם מדובר בשכירים, בעצמאיים או בבעלי שליטה בחברות לבחור באופן עצמאי ובלעדי   את אופן ניהול כספי הביטוח הפנסיוני ללא התערבות המעביד התאפשרה לראשונה לכל אזרח קבלת ייעוץ פנסיוני-ביטוחי אובייקטיבי ע"י חברות בעלות רישיון תאגיד ייעוץ פנסיוני וביניהן כאלה שלא רק שאינן עוסקות במכירה, אלא גם שרישיונן מונע כל הטיה בייעוץ ע"י התניית רישיונן באי- קבלת עמלות הפצה מחברות הביטוח והגופים הפנסיוניים.

כעת ניתן לקבל ייעוץ פנסיוני    

ללא קשר לגופי הביטוח וקרנות הפנסיה ובחלק מהגופים גם ייעוץ ביטוחים אישיים  שאינם פנסיוניים.

היעוץ הכולל בדיקה וטיפול בדמי הניהול המיותרים שמשלם הלקוח לגופים אלה, בדיקת והתאמת מסלולי   הביטוח לצרכים האמיתיים של משפחת המבוטח, בדיקת ונטרול כפילויות תשלום, ביטוח לא תקין חוזית והגדרתית ומקסום החזרי מס וגודל הפנסיה הצבורה ללא הגדלת הפרשות ותשלומים חודשיים.   

 

לייעוץ אובייקטיבי -

         1-700-700-913  

 

לייעוץ אובייקטיבי -

         1-700-700-913  

 

                

באפשרותכם ליצור קשר עם מוקד  ForSURE                                    

  לשם בחינת סדר גודל הרווח הצפוי במקרה שלכם הקטנת תשלומי ביטוח,

  מקסום חיסכון פנסיוני ותכנון עתידכם הפיננסי.  

  לשם בחינת סדר גודל הרווח הצפוי במקרה שלכם הקטנת תשלומי ביטוח,

  מקסום חיסכון פנסיוני ותכנון עתידכם הפיננסי.  

 

מתוך אתר האוצר

 

 

רוצה להפסיק ההפסדים כבר עכשיו? לתיאום פגישת הערכת תועלות בלתי מחייבת בעלות נמוכה מתהליך ייעוץ מלא

 

לייעוץ אובייקטיבי - צורך הכרחי

 

         1-700-700-913   

 

בפורשור רואים חשיבות רבה בניתוח הצרכים האמיתי של כל משפחה וניטור האירועים שעשויים להשפיע על ההתנהלות הכלכלית בעת מקרה ביטוח ואולי אף לגרום לפגיעה בחסכונות הפנסיוניים ובאפשרות להגיע לגיל פרישה עם קצבת מחיה המאפשרת רמת חיים סבירה ונחוצה.

לכן צוות המומחים היועצים הפנסיוניים בפורשור כולל מלבד בעלי רישיון יועץ פנסיוני, מומחים בניהול סיכונים ובבדיקת תשלומים לחברות ביטוח בגין ביטוחים אישיים ומשפחתיים, ביטוחי בריאות, ביטוח למקרי מוות, סיעוד, תאונות, נכות, ביטוחים למימון ניתוחים ועוד ביטוחים שונים המוצעים חדשות לבקרים ע"י סוכני ומשווקי הביטוח.

אם ברצונך לוודא שמשפחתך ואתה מבוטחים בהתאם לצרכים שלכם ולא לצרכי סוכן הביטוח, בהוצאה חודשית מנימאלית ללא תשלומים מיותרים יקרים וכפולים - ייעוץ זה מומלץ כהשלמה לייעוץ פנסיוני ומעלה את רווחיות הייעוץ בצורה משמעותית .

רוצה להפסיק הסיכונים כבר עכשיו? לתיאום פגישת הערכת תועלות בלתי מחייבת בעלות נמוכה מתהליך ייעוץ מלא

בהתאמה לצורך ובמחיר נמוך ככל הניתן מוודא הייעוץ תקינות המסמכים ותקיפות הביטוח למניעת עילה לחברת הביטוח לא לשלם לך בעת המקרה .

בהתאמה לצורך ובמחיר נמוך ככל הניתן מוודא הייעוץ תקינות המסמכים ותקיפות הביטוח למניעת עילה לחברת הביטוח לא לשלם לך בעת המקרה .

ייעוץ פנסיוני לפרישה

למען האמת, ייעוץ פרישה ניתן לעיתים רבות ע"י מי שאינו בעל רישיון יועץ פנסיוני, ללא חתימת חוזה ייעוץ פנסיוני מאושר ע"י משרד האוצר ובפועל יכול כל אחד להכריז על עצמו כ"מתכנן פנסיוני" , "יועץ פרישה", "יועץ תקציב" או יועץ כלכלי" ללא כל הכשרה, רישיון ופיקוח.

מטרת ייעוץ פרישה הינה הניהול הנכון והמשתלם ביותר של הכספים המגיעים לך ללא תשלומי מיסוי מיותרים תוך מקסום כל זכויותיך בעת  המעבר שלך ממקום עבודה אחד לאחר או בעת הפרישה לפנסיה .

בפורשור ניתן ייעוץ פרישה במהלך ייעוץ פנסיוני מתמשך הכולל ליווי בעת מעבר ממקום עבודה אחד לאחר או בעת מעבר ממעמד עיסוקי אחד לאחר.

עד להרחבת חוק ייעוץ פנסיוני בנושא הפרדת הייעוץ מהשיווק וקביעת תקינה בנושא ייעוץ פרישה, מופנים לקוחות הפונים לקבלת ייעוץ פרישה בלבד בעת יציאה לגמלאות ללא המשך עבודה או שיוני מעמד עיסוקי לעוסקים בייעוץ פרישה.

 

 

 

האם הציבור מוכן לשלם עבור ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי?

איתור כספים אבודים

תשעה  מיליארד ₪ מונחים ללא דורש, כספים מפוליסות ממקומות עבודה קודמים, כספים שנצברו עבור מי שנפטר וליורשים אין מידע אודותיהם

לאחרונה הוקם באתר משרד האוצר מנוע חיפוש לכספים וזכויות אלה.   המנוע מאתר תוכניות בגופים השונים על שמך שבהם לא בוצעה תנועה במשך השנים האחרונות. בדיקה זו הינה ללא תשלום אך אינה כוללת פירוט הזכויות המצויות בגופים אלה ויש לפנות לכל גוף פיננסי שברשימה בכדי לקבל פרטים נוספים.

בפורשור- מבוצעת הפניה לחברות והבדיקה על בסיס הצלחה ( רק 12% מהכסף שנמצא!)  ובתשלום פתיחת תיק נמוך!

 

 

  חוות דעת מומחים יועצים פנסיוניים

לעיתים בעת עזיבת עבודה, מקרה ביטוח או אי-הפרשות נכונות ע"י מעביד עלול להיגרם נזק כספי משמעותי לעובד או למבוטח.

לדוגמא, אי- בצוע תשלום ע"י מעביד שחסך לעצמו רק 2000 ₪ עלול להתבטא בנזק של חצי מליון ₪ בעת מות או פציעת העובד.

תביעת חברת ביטוח בגין פגיעה וניסיון לקבל את תגמולי הביטוח המובטחים בפוליסה נתקל לעיתים רבות ב"נפנוף" ע"י חברת הביטוח ואי קבלת כספים המגיעים לך.

מיצוי כל זכויותיך בעת מקרה ביטוח או פגיעה. חישוב נזקים אקטוארי במקרה אי- ביצוע הפרשות כדין או בהתאם לחוזה אישי בעבודה, חישוב זכויות כספיות בביטוח ופנסיה למקרה בימ"ש או הפרדת נכסים והסכמי גירושין ונישואין.

צור קשר


בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל