חדשות

עצור
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשרת לך ביטול הפסדים במאות אלפי שקלים, צלצל עכשיו וקבל אחריות לרווח מימימלי של 118,000 ש"ח בבדיקת תשלומים לחברות ביטוח וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
א.ה מכפר סבא
כתוצאה מהפחתת עלויות הרווחתי 246,000 ש"ח וגם משפחתי מבוטחת כהלכה
סיפורים מהחיים-וייעוץ פנסיוני
שלומית ביטחה את עצמה על אובדן כושר בסך של 14,000 ₪ לחודש, ולצורך כך שילמה תמורת כמה פוליסות לכמה חברות ביטוח. מניתוח הביטוח שלה עלה כי על פי חוק היא ממילא לא תהיה זכאית ליותר מ–4,700 שקלים לחודש, בשל גובה המשכורת שלה. את כל יתר ההפרשים המיותרים היא שילמה סתם!
( כ- 275 ₪ מיותרים לחודש שערכם במידה והיתה חוסכת אותם כ- 130,000 ₪ !!! )
א.מ. ממושב במרכז
התאמת הכיסויים לצרכים וטיפול בכספי החסכון הניבו למשפחתי רווח של 496,000 ש"ח,תודה.
ב.ע מישוב במרכז
418,000 ש"ח היוו רווח ראוי להשקעה של 5330 ש"ח ושעתיים וחצי .
ב.י מחיפה
היום ברור לנו שהשקעה של 1650 שח בייעוץ ביטוחי בריאות וסיעוד היתה כדאית ביותר, בעיקר לנוכח העובדה שאנו מבוטחים היום הלכה וגם חסכנו 92,000 שח בפרמיות מיותרות לאורך השנים.
א. י מנתניה
לדני היקר! בזכותכך ובזכות עיקשותך ויושרך,ניצלנו מחרפה..כשפנינו אליך כשבועיים לפני הפציעה בתאונה, ברוך השם שבזכותך לא נזקקנו לאיש ,המשך בשליחות זו.
מעיין.ש.
לצוות פורשור מומחים שלום רב! אני יותר משמחה על ההזדמנות להעניק לכם משוב על השירות הקשוב, האכפתי, האדיב, הסבלני, הזמין והמקצועי של צוותכם! השhרותיות שלכם מורגשת בכל פניה, אשר תמיד נענית במהרה ובמלוא ההתייחסות. תודתי והערכתי נתונה, כמובן, לכלל הצוות העושה "מאחורי הקלעים". אני אכן מרגישה שבזכותכם למדתי דבר או שניים על תחום הביטוח והפנסיה, ואף מוצאת את עצמי פוצה פה די בביטחון בשיחות אליהן אני נקלעת בתחום - כשתמיד אני מיידעת אודותיכם, מפרגנת לכם על השירות ומברכת על השקט הכלכלי-ביטוחי שיש לי בזכותכם. מייעוץ לייעוץ הדברים אכן נראים לי מובנים ופשוטים יותר! אני גם מנסה לשכנע לא מעט ממכריי ובני משפחתי לפנות אליכם...
סיפור מהחיים 3
אריק קנה ביטוח חיים למקרה מוות מתוך דאגה למשפחתו, ונאלץ לשלם פרמיות גבוהות מאוד בגין מקצוע מסוכן. מניתוח הביטוח שלו עלה כי במקרה של מוות שלו משפחתו דווקא תהיה מסודרת מבחינה כלכלית ובעצם שילם עשרות אלפי שקלים לשוא ! , אולם במקרה של אובדן כושר – אין לו שום כיסוי!
ייעוץ פנסיוני פורשור
רק בפורשור תוכלו לקבל את שירות הניתוח ביטוח שיבטיח שתשלמו רק הסכומים המתאימים ולא "תורמים" לחברות הביטוח על לא כלום! יבטיח שהפוליסות שקניתם תתאמנה לצרכים שלכם ותקפות, כלומר, ברות מימוש בעת הצורך! יבטיח שאתם מקבלים ייעוץ ביטוחי ופנסיוני חוצה חברות – נקי מהסדרים ושיתופי פעולה ובלתי תלוי בעמלות! אנחנו נשווה בשבילכם בין כל המוצרים בשוק ונבחר בעבורכם את המוצר שמתאים לכם ביותר! (לכם ולא לסוכני הביטוח שלכם...)
ניתוח ביטוח חיים
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
תודה...מאביבית ובני
נפגשנו לראשונה באפריל 2008 עקב רצוננו לבדוק את תוכניות הפנסיה שלנו. מהרגע הראשון נתקלנו במערכת רצינית, מקצועית וביחד עם זאת קשובה וסבלנית. הרושם הראשוני לא הכזיב. מצאתם פתרון יצירתי לשדרוג התוכנית הפנסיונית ובעזרתכם גם יישרנו קו בביטוחי בריאות וסיעוד מותאמים עבורנו. די מהר הבנו את חשיבות המעקב והווידוי של ביצוע ההמלצות והחלטנו למסד את הקשר, היינו, ועדיין, נודניקים לא קטנים, מתעקשים להבין כל דבר ומקבלים תשובות. אפילו סוכן הביטוח שלנו כבר אומר: "תעבירו ליועץ לאישור ולאחר מכן נבצע". מעבר לחיסכון הכספי זכינו גם בשקט נפשי ועל כך תודתנו. "אנשים טובים באמצע הדרך, אנשים טובים מאוד.." ,נעמי שמר. תודה רבה אביבית ובני
תודה
הבעת תודה והערכה. ברצוני למסור לכל צוות חברת פורשור יועצים את הערכתי הרבה על המאמץ והזמן שהושקע בהכנת הדו"ח אין ספק שסללתם בפניי דרך חדשה מבלי לפגוע בכיסוי הביטוחי לי ולמשפחתי. מיקצועיותכם עוזרת לחסוך סכומי כסף לא מבוטלים ומחזירה את הביטחון לתא המשפחתי ללא חשש. ושוב תודה למנכ"ל דני, לאופיר וכל צוות המשרד כולל המזכירות תודה רבה מכל הלב. יהודה.ה
איסור מתן טובת הנאה ליועץ פנסיוני - הבהרה
חל איסור על גוף מוסדי או על מי מטעמו לתת טובת הנאה בין במישרין ובין בעקיפין, מלבד עמלת הפצה (להלן - "הטבה"), ליועץ פנסיוני לרבות לגורם אשר לו השפעה על מערך הייעוץ הפנסיוני של תאגיד שקבל רישיון יועץ פנסיוני (להלן - "יועץ פנסיוני"). מתן הטבה כאמור אסור, בין אם ההטבה אינה מותנית בפעילות מסוימת של מקבל ההטבה (לדוגמה, הטבה אחידה בגובה דמי ניהול), וקל וחומר אם היא מותנית בפעילות או בתוצאה מסוימת מצד מקבל ההטבה (לדוגמה, הצטיינות בשיווק).
שירות ללקוחות סוכנים ויועצים פנסיוניים
חוזר סוכנים ויועצים 2012-10-4 שירות ללקוחות סוכנים ויועצים פנסיוניים בעל רישיון נדרש לתת ללקוח שירות מקיף וכולל בכל ענין..
ייפוי כוח לבעל רישיון שיווק או ייעוץ פנסיוני
חוק הייעוץ הפנסיוני מסמיך בעלי רישיון לבצע פעולות מסוימות בעבור לקוח בכפוף לקבלת הסכמתו. בפרט, באפשרות בעל רישיון לבקש מגופים מוסדיים מידע אודות מוצרים פנסיוניים המנוהלים עבור לקוח, להעביר מידע אודות לקוח לגופים מוסדיים ולהעביר בקשות של לקוח לגופים מוסדיים לשם הצטרפות למוצר פנסיוני ולביצוע פעולות בו.
כיום, קיימים נוסחים שונים של ייפויי כוח, השונים זה מזה בהיקף הדרישות הקבועות בהן ובמהותן. ריבוי נוסחים של ייפוי כוח מקשה על תקשורת סדירה ויעילה בין בעלי רישיון לבין גופים מוסדיים.
חוזר זה קובע מבנה אחיד לטופס ייפוי כוח, באמצעותו יוכל לקוח לייפות את כוחו של בעל רישיון שיווק או ייעוץ פנסיוני לקבל מידע אודות החיסכון הפנסיוני המנוהל עבורו בגוף מוסדי
האוצר שוקל נסיגה ממסקנות בכר
האם חברי הכנסת הצעירים יבחנו מחדש את שוק ההון והעתיד הפנסיוני הצפוי להם בהעדר ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי- לקריא מעמרו של דני טל
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
ייעוץ פנסיוני מקצועי
רישיון ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשר יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון הפנסיוני, כשכיר, עצמאי או בעל שליטה, באמצעות מוצר ביטוחי או פנסיוני שאין לנותן הייעוץ עמלה ממנו.
א.א. מקיבוץ בצפון
תודה על הפסקת תשלום עבור כפילויות ותשלום בגין ביטוח ללא תוקף שחסכו לי 369,000 ש"ח אותם אחסוך לפנסיה שלי.
דמי העמילות שישולמו לבעל הרישיון יהיו גבוהים יותר ככל שדמי הניהול שישלם הלקוח יהיו גבוהים יותר
עקב מספר פניות שהופנו לאגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון, נבחנו לאחרונה מספר חוזים של גופים מוסדיים עם בעלי רישיון, ונמצא כי גופים מוסדיים נוהגים לשלם לבעלי רישיון (ייעוץ ושיווק פנסיוני)דמי עמילות שנגזרים מדמי הניהול שמשלם העמית או המבוטח. בהתאם לחוזים אלה, דמי העמילות שישולמו לבעל הרישיון יהיו גבוהים יותר ככל שדמי הניהול שישלם הלקוח יהיו גבוהים יותר
לא הרווחת
לפגישת היכרות
נצלצל אליך

בחירת יועץ פנסיוני מומלץ

בחירת יועץ פנסיוני רווחית באמת מתחילה באיתור חברה בעלת רישיון יועץ פנסיוני תאגיד אשר ברישיון  שלה מטעם האוצר רשום בפירוש כי אסור לה לקבל עמלות מהגופים ואינה יכולה לבצע פעולות בחברות ביטוח, קרנות פנסיה ,קופות גמל והשתלמות. כלומר היא מקבלת שכרה מהלקוח בלבד ונאמנה לו בלבד.

 

ניצול היעדר ידע מקצועי ע"י החברות הגדולות ומשווקיהן  בעלי רישיון סוכן פנסיוני באופן הגורם לתשלומים מיותרים לאורך שנים, הפסדי כספים, חסכון פלוס ביטוח לא מתאים, היעדר ביטוח אישי מתאים ונחוץ והקטנת הקצבה הצפויה בעת הפרישה.

האופציות העומדות בפני ציבור החוסכים והמשלימים לביטוח אישי הינן שלוש:

  • להמשיך ולשלם שנים ולהסתכן בכך שאו שנצא לפנסיה במצב כלכלי נמוך משמעותית במקרה חס וחלילה של אירוע בריאותי או מוות במשפחה נחווה קריסה כלכלית.
  • להחליט לקחת העניינים בידיים להציל את החסכונות ולמגן המשפחה כראוי לבצע בדיקת קרנות פנסיה והשוואת דמי ניהול פנסיה בעזרת חברות מקצועיות ואובייקטיביות העוסקות במתן חוות דעת ייעוץ פנסיוני, בבחירת יועץ פיננסי בעל רישיון יועץ פנסיוני בלתי מוטה שאינן עוסקות במכירת ביטוח או תכניות  פנסיה כוללות חסכון פלוס ביטוח ובעיקר מבטיחות ייעוץ ריווחי ביחס עלות –תועלת מקסימאלי.
  • לבדוק אפשרות לייעוץ פנסיוני עם רווח מובטח- כבר עכשיו:    לקבלת הנחה בפגישת יועץ ב-30 יום הקרובים יש לציין קוד הטבה 110503 בנושא או בשיחה עם נציגנו       

 

      

 1-700-700-913

                                   

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא

 

         

                כלים ופרמטרים שיסייעו לכם בבחירת גוף הייעוץ וההתנהלות מולו.

  
רישיון יועץ פנסיוני ורמת אובייקטיביות בייעוץ.

  
הנתון החשוב ביותר בייעוץ ביותר הוא המקצועיות והנאמנות ללקוח.
 

  • ראשית יש לבקש מחברת הייעוץ להציג בפניכם רישיון תאגיד ייעוץ פנסיוני מטעם משרד האוצר.(במקרה של יועץ בודד –רישיון יועץ פנסיוני) בכדי לקבל שרות אובייקטיבי מיועץ פנסיה בלתי תלוי.
  • מכיוון שהחוק מאפשר לחברות ייעוץ ויועצים עצמאיים קבלת עמלות הפצה מהגופים הפנסיוניים וחברות הביטוח, מומלץ לבדוק כי ברישיון הייעוץ מוטבעת התניית הרישיון       

פנו עתה לפורשור מומחים -חברת ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ונחזור אליכם בהקדם:

  • שימו לב, טרם עריכת הייעוץ מחויבת חברת הייעוץ להחתימכם על הסכם ייעוץ המאושר ע"י משרד האוצר הכולל התחייבות לשמירת סודיות וכן גילוי נאות אודות קבלת עמלות מחברות ביטוח ופנסיה (שכאמור רצוי שתהיינה מנועות - למניעת הטיית הייעוץ).
  • בדקו מתי הוקמה חברת הייעוץ ושנות פעילותה (להזכירכם חוק ההפרדה בין ייעוץ לשיווק ורישיונות הייעוץ ניתנו לראשונה בשנת 2005)
  • מומלץ להיעזר בחברות שעוסקות בייעוץ בפועל כולל פגישות פרונטאליות וניהול לקוחות במגוון סיטואציות ומכשירים פנסיוניים  כוללים חסכון פלוס ביטוח בתקופה העולה על 7-8 שנים. חברות העוסקות בייעוץ למעסיקים אינן מחויבות רישיון והייעוץ אינו נחשב לייעוץ פנסיוני עפ"י חוק ואינו ניתן בד"כ במתכונת אותה ניתן להחשיב כאינדיקציה לניסיון או מקצועיות בייעוץ פנסיוני או ביטוחי אישי.
  • חשוב לא להתבלבל!  סוכן פנסיוני אינו יועץ פנסיוני, אינו משמש כיועץ פנסיה בלתי תלוי ואינו מורשה למתן ייעוץ פנסיוני.

 

 1-700-700-913

                                   

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא

 

לקבלת הנחה בפגישת יועץ ב-30 יום הקרובים יש לציין קוד הטבה 110503 בנושא או בשיחה עם נציגנו

 

2. מקצועיות וכלים.

הנתון החשוב הבא בייעוץ (הן ביטוחי והן פנסיוני) המקצוענות ומערכות המחשוב בעומדות לרשות חברת הייעוץ.

משום המורכבות של עולם הפנסיה והביטוח האישי, רצוי שהחברה תורכב הן מיועצים פנסיוניים מורשים ומקצועיים (ורצוי יותר מאשר יועץ יחיד) והן מבעלי מקצוע נוספים הדרושים לשם מקסום הרווח שבייעוץ ומניעת תקלות, להלן בעלי המקצוע הנדרשים לסנכרון מול היועצים הפנסיוניים בחברה:

א. מנהלי סיכונים ומומחים בביטוח אישי ומשפחתי (כולל בתחומי הבריאות, התאונות, הסיעוד וכו')

ב. משפטנים.

ג. יועצי השקעות

ד. יועצים פיננסיים בתחומים נושקים המשפיעים על ניתוח הצרכים (כגון משכנתאות, אשראי וחיסכון).

ה. יועצי מיסוי פנסיוני.

ו. בעלי מקצוע המוכשרים למתן חוות דעת מומחים בתחומים אלה.

.

לרשות היועצים חשוב שתעמוד מערכות מחשוב הן בתחום הייעוץ והן בתחום ניהול השרות :

א. מערכת ממוחשבת מקיפה המסוגלת לבצע ניתוח צרכים מקיף ואמיתי בהתייחסות לכל נתוני המשפחה ולא רק הזנת נתוני תכניות קיימות.

מערכת זו רצוי שלא תהיה מסוג "סימולטור מדף" פנסיוני , אלא שתכלול גם את כל האפשרויות בעולם
הביטוחי שאינו פנסיוני באופן שימנע תשלומי כפל ויתר ותכנון פיננסי אמיתי ונכון.

ב. מערכת ממוחשבת לניהול שירות הלקוחות, באופן המאפשר עדכון הלקוחות הנמצאים בשירות ייעוץ פנסיוני מתמשך עפ"י נתוניהם האישיים ומעמדם העיסוקי בכל מקרה של צורך או שינו בעולם הביטוחי והמיסוי בישראל.

3. שרות ואמינות.

שירותיות ואמינות בייעוץ פנסיוני הינם פרמטרים חשובים ביותר בעיקר לאור העובדה כי במרבית המקרים יומלץ על שירות מתמשך לאורך שנים.

אולם בשונה מעולמות שירות בתחומים אחרים, עקב חובת שמירת הסודיות (המגובה בהסכם הייעוץ הפנסיוני עפ"י חוק) קיים קושי בקבלת רשימת ממליצים מחברת הייעוץ ומכיוון שייעוץ פנסיוני הינו אישי ביותר, לא ניתן ללמוד על טיב הייעוץ משיחה עם מרכזי ייעוץ בחברות אשר עובדיהן זכו לשירות זה.

באתרי חלק מחברות ייעוץ פנסיוני ניתן לצפות במכתבי תודה של לקוחות מרוצים, אך יש להבדיל בין מכתבי תודה אישים של לקוחות ייעוץ פרטי לבין מכתבי המלצה של מעסיקים או רכזי עובדים אשר עשויים ללמד על הקשר העסקי בין חברת הייעוץ למעביד ולוא דווקא על רמת שביעות הרצון של מקבל עצמו.

 

   
4. רזולוציית דוח ייעוץ

   
אל תהססו לבקש ולעיין בדוגמתדוח ייעוץ מלא (ללא פרטים אישים או מזהים של מקבל הייעוץ) , בדקו את אופן ניתוח הצרכים שבוצע, את אופן הצגת ופירוט כל הנכסים והתוכניות של הלקוח, ביצוע סימולציות דימוי אירועים העשויים להשפיע על התנהלות ורמת החיים של המשפחה, ניתוח ותכנון פיננסי ומיוסיי, רמת ניסוח ההמלצות ללקוח כולל הצגה ברורה של המהלכים, מכתבי מוכנים למסירה לגופי הביטוח והפנסיה, רשימות מעקב ביצוע מתוזמנות ללקוח.

רמת הדוח ומבנהו מלמדת בדר"כ גם על רמת המקצועיות והשרות שתקבלו עבור כספכם.

   
5.עלות מול תועלת.

   
ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי הינו שרות שיכול לחסוך לכם כסף רב (בדרך כלל לא פחות מכמה מאות אלפי ₪) וככל שחברת הייעוץ מכבדת עצמה יותר ובעלת היסטריית חיסכון משמעותי יותר ללקוחותיה כך המחיר שהינה גובה עבור השירות גבוה יותר.

זה מקובל וראוי לנהל משא ומתן על גובה התשלום, רצוי לבדוק מחירים אצל מספר יועצים וחברות ייעוץ.

בחלק מהחברות ניתן להזמין שירות של הערכת תועלות מקדימה הכוללת פגישה עם יועץ בכיר בתשלום.

באופן זה ניתן לקבל בחלק מהחברות התחייבות לרווח במסמך מחייב וכך ניתן להעריך באופן מדויק יותר את הרווח מול העלות.

6.גודל, פריסה ונגישות.

   
נכון, לעיתים הגודל אינו מעיד על רמת השירות ויועץ פנסיוני יחיד יוכל לספק שרות מקצועי ומיהמן, אך בהחלט ניתן להבין כי בידי יועץ יחיד מוגבלות האפשרות המצויות בחברה גדולה ומבוססת בעלת סניפים הן מבחינת השקעה במערכות מחשוב, צוות מסונכרן, מוקד שירות לקוחות ופריסה ארצית המאפשר נגישות וזמינות נוחה יותר ללקוח.

נושא זה חשוב ביותר בעיקר עקב הליווי הנדרש באופן רציף ללקוח הייעוץ ללא תלות שמצב בריאות , חופשות וזמינות של יועץ יחיד.

סיכום

יועץ שתיפקד בעברו כסוכן ביטוח פנסיוני (שעסק במוצרים פנסיוניים ולא בהכרח מוצרי ביטוח פרטיים) וכמובן הפרמטרים שציינתי, הוא בעל המקצוע שבאמת נחשף למקסימום המקצועיות והניסיון לאורך שנות עבודתו. בעלי מקצוע נוספים הצטרפו לענף הייעוץ חלקם בשל קרבתם לתחום וחלקם בשל הקלות בהוצאת הרישיון וההזדמנות להיות עם "כובע" של יועץ מול הלקוח שלא באמת בקיא.


מאמר זה יאפשר לכם שימוש בכלים לבחירת היועץ הפנסיוני הטוב עבורכם. אם אם קאתם אותו עד תומו, כנראה החלטתם לקחת עתידכם בידכם והבנתם שהאחריות על משפחתכם וכספכם אינה באופן בלעדי שלכם.

אל תהססו לפנות ולבקש פרטים נוספים אודות ייעוץ פנסיוני או ביטוחי עבור משפחתכם וטובה שעה אחת קודם!

 

 

 1-700-700-913

                                   

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא

 

לקבלת הנחה בפגישת יועץ ב-30 יום הקרובים יש לציין קוד הטבה 110503 בנושא או בשיחה עם נציגנו

1-700-700-913

כיצד ניתן לוודא רווחיות ייעוץ פנסיוני

 

האם חיסכון הפנסיוני שלכם הוא זה שיאפשר רמת חיים טובה, על פי תוחלת החיים הממוצעת בארץ במשך עשרות שנים, לאחר הגיעכם לגיל הפרישה. אם אתם לא עושים את זה נכון היום - אתם גם מפסידים כספים שמושקעים בתשלום דמי ניהול במקום בחיסכון, וגם תגלו (מאוחר מדי בדרך כלל) שהמאמץ שעשיתם על פני כל שנות הקריירה שלכם הוביל אתכם רחוק מאוד מאיפה שחשבתם שתהיו, ותאלצו להתמודד עם הגיל השלישי, שהוא לא פשוט בפני עצמו, באמצעים דלים.

זה לא חייב להיות ככה. אתם יכולים להתקשר לחברת ייעוץ פנסיוני עוד היום ו"לעשות סדר" בחסכונות שלכם. יועץ פנסיוני בשילוב צוות מומחים אובייקטיביים נוספים יכינו עבורכם חוות דעת מסודרת כולל מכתבי שיוניים לגופים ויסייעו לכם להבין על מה בדיוק אתם משלמים, מה ייצא לכם מזה בסופו של תהליך, וכיצד ניתן למטב את החיסכון הפנסיוני שלכם.

אבל, הליך הייעוץ האובייקטיבי, זה שנעשה ללא מכירה ויכול להציג בפניכם תמונה רחבה ועמוקה של מצב השוק והאפשרויות העומדות בפניכם כיום, הוא תהליך שעולה כסף. איך תדעו אם ישתלם לכם הייעוץ? על כך - במאמר שלפניכם.

מתי כדאי לשקול ייעוץ פנסיוני?

סימנים מקדימים לכך שייעוץ פנסיוני יהיה רווחי עבורכם, קשורים בחוסר מעורבות בבחירה או תחזוקה של החיסכון הפנסיוני שלכם. אם החיסכון הפנסיוני שלכם נעשה כבדרך אגב, מבלי להבין באמת את גובה התשלומים ומבלי לבצע סקר שוק מבעוד מועד; אם יש לכם מספר מוצרי ביטוח או חיסכון וייתכן שישנן כפילויות בחלק מן הסעיפים; אם גם אתם הלכתם "אחרי העדר" ופשוט בחרתם בתכנית החיסכון הפנסיונית המוצעת במקום העבודה – או באמצעות סוכנים ומשווקים שמטרתם למכור וכמה שיותר. זה הזמן לנער את האבק מעל לדפי החשבונות שלכם, לעבור על הפרטים ולבדוק מה אפשר לשנות על מנת לארגן עבורכם חיסכון יעיל יותר.

במינימום השקעה ומכסימום רווח.

פגישת הערכת תועלת - כך תדעו שהייעוץ הפנסיוני שלכם יהיה רווחי

בשורה התחתונה, הייעוץ הפנסיוני (האובייקטיבי, ללא מכירה, זה שיש לשלם עבורו ולא זה שמתקבל ללא תשלום ומציג בפניכם רק מידע חלקי) אמור לעלות לכם הרבה פחות ממה שתחסכו בזכותו. אם יש לכם ספק בעניין רמת האופטימיזציה שניתן לעשות בחשבונות שלכם, נמליץ לכם על פגישת הערכת תועלת - פגישה קצרה וחד פעמית שבמהלכה ייבחנו כל רישומי החסכונות שלכם באופן ראשוני ותינתן לכם הערכה בנוגע לגובה החיסכון ומשמעות השינויים שניתן יהיה להמליץ עליהם בפגישה.
בחלק מן החברות לייעוץ פיננסי (כמו למשל בחברת הייעוץ הפנסיוני פורשור) תתקבל בסיום פגישת הערכת התועלת והתחייבות בכתב לחיסכון.

זכרו, תאגיד ייעוץ פנסיוני מאושר ברישיון משרד האוצר, מפוקח ופועל במתכונת קשוחה עפ"י החוק.

התחילו בתהליך, וחסכו כספים עוד היום

חבל על כל תשלום שמתבצע לפקודת החיסכון הפנסיוני שלכם, כשהתועלת שלו אינה ברורה לכם. גם אם היום התשלומים האלה נראים לכם לא משמעותיים, או שקשה לכם ממש לדמיין את עצמכם מגיעים לגיל פרישה - אם תאפשרו ליועץ פנסיוני אובייקטיבי לעבור על הנתונים שלכם, אולי תגלו שאתם יכולים להשקיע יותר ברכישה של דירה למשפחה או בהנאות היום יום. התקשרו עוד היום והתחילו תהליך לבדיקת כדאיות החיסכון הפנסיוני שלכם!

 

מכסימום תרוויחו! או כסף (והרבה)

או שקט נפשי (כשהכל בסדר ואתם לא מפסידים)

 

 קראו עוד אודות איך בוחרים ממי לקבל ייעוץ פנסיוני

חיסכון בביטוח חיסכון לפנסיה ייעוץ חיסכון פנסיוני יועץ ביטוח hugmh pbxhv"vtumr akh" יועצי פנסיה זכות לייעוץ אובייקטיבי למי נחוצה בדיקת ביטוח משפחתי בדיקת פוליסות ביטוח יועץ ביטוח ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי חברת ייעוץ פנסיוני תאגיד ייעוץ פנסיוני hug. Pbxhubh  ייעוץ פנסיוני ריווחי 

צור קשר


בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל