צור קשר


לא הרווחת
נצלצל אליך
לפגישת היכרות
סינית בחסכון הפנסיוני

לא עוד סינית בחסכון הפנסיוני
מזה שנים דיברו אלינו הגופים הפנסיונים – סינית. הררי דוחות הציפו את תיבות הדואר שלנו עם ניירת בשפה לא מובנת ואפילו מרתיעה שהגיע מידי שנה (וחלקה נותרה בתוך 9 המיליארד שקלים שאין להם דורש)  מקרנות הגמל השתלמות, חברות הביטוח וקרנות הפנסיה.
ואכן מכיוון  שרובנו איננו קוראים בשפת ביטוח - ה"סינית" של היצרנים שמכרו לנו שנים ארכות תוכניות שעיתים התבררו כבור ללא תחתית של החסכונות שלנו. ויתרנו מראש על מעקב ושמירה על הנכס הפיננסי הגדול ביותר ועל עתידנו לקראת הפרישה.
החסם הפסיכולוגי אשר מונע מאיתנו חשיבה אחראית לגבי העתיד הפיננסי של משפחתנו והרתיעה מלהתעסק בנושאים חשובים כמו ביטוח משפחתי הוזן ללא סוף במסמכים מרתיעים ובלתי מובנים אשר גרמו לנו לזרוק את מרבית הניירת לפח מיד עם הגיעה לתיבת הדואר שלנו, לעיתים להציץ ולהיפגע או לחלקנו הקטן שהכיל להעביר את כאב הראש ליועצים מקצועיים (שאינם סוכנים ואינם נמצאים בניגוד אינטרסים גמור לשלנו)  בחברת ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי, בכדי  לדעת בכמה נוכל להגדיל את החיסכון שלנו ללא תשלומים חודשיים נוספים ולהעלות את רמת חיינו הנוכחית בלפחות כמה מאות שקלים מידי חודש ולוודא כי רמת חיינו תשמר גם במקרה מצער של מוות, מחלה או פציעה מבלי לשלם תשלומים מיותרים בגין ביטוחים בלתי דרושים, לא תקפים ובהוצאה חודשית בלתי שפויה.
 גם פרופסור שריג עודד - הממונה על שוק ההון, הביטוח והחיסכון במ. האוצר, שואף לשפר את המודעות של הציבור לחיסכון מושכל ופניה לייעוץ פנסיוני מקצועי ובלתי מוטה בעזרת דוחות שנתיים בהירים ופשוטים, ולכן פרסם לאחרונה טיוטת הנחיות למבנה הדוחות השנתיים שיידרשו הגופים הפנסיוניים לספק בידי לקוחותיהם.
על פי הטיוטה אמור מבנה דו"ח החדש להיות מודפס בשפה ברורה ורלוונטית, כך שהמבוטחים והחוסכים  יוכל להבין את המצב העדכני הנכון של זכויותיהם  בקרנות הפנסיה, ביטוחי המנהלים/עצמאיים, קופות הגמל וקרנות השתלמות  ובעזרת שרותי ייעוץ פנסיוני בלתי מוטים בעלי רישיון תאגיד ייעוץ פנסיוני המותנה באי-זיקה מוחלטת ואי-קבלת עמלות הפצה מסוג כלשהוא מהיצרים, לקבל החלטות ולבצע שינויים שימנעו הפסדי כספים ברבבות ומאות אלפי שקלים בתשלומי כפל, תשלומים מיותרים, דמי ניהול גבוהים ותעריפים מוגזמים.
 
עפ"י הטיוטא, הדוח שישלח בדואר יכלו  את פרטי הלקוח, זכויותיו בקרנות הפנסיה ויתר המכשירים הפנסיוניים , פירוט זכות לקצבאות הצפויות לשאירים,  זכויות במקרי נכות ו/או אובדן כשר עבודה ופנסיה צפויה בגיל הפרישה.
בנוסף לדו"ח המקוצר והפשוט שיקבל הלקוח בדואר,  יוכל המבוטח לצפות בפירוט רב יותר של תכניותיו  באתרי האינטרנט של הקופות, בכניסה לחשבון האישי שלו. פירוט תנועות כספיות של הפקדות ומשיכות, יתרות תחילת שנה וסוף שנה  ופירוט דמי הניהול. בדעת האוצר להוסיף לדוחות הערות המתאימות לסעיף המודפס  שייסופקו ע"י מ האוצר ויפרטו דגשים  ואפשרויות העומדות בידי הלקוח.
לדעת האוצר, נוסח הדוח החדש  מעורר תקווה בדבר בנושא שיפור המודעות של הציבור לצורך בחיסכון פנסיוני כבר מגיל צעיר בהיקפים שיאפשרו פרישה ברמת חיים מכובדת.
קידום ייעוץ פנסיוני הינה משימה נוספת בה נכשלו הקמפיינים הקודמים ( "משרד האוצר ממליץ שתדע יתר" בסרטון הפרסומת שפורס במדיה הטלוויזיונית לפני כשנתיים ), הן הבנקים והן חברות הייעוץ הפרטיות מדווחים על אחוז קטן מהאוכלוסיה הפונה לייעוץ פנסיוני ביטוחי ומבין את היקף הפסדיו ורמת סיכוניו.
כנראה שצפויות עוד מספר שנים עד לרמת מודעות דומה לציבור בארצות כמו אנגליה, הולנד וארה"ב, בהם למעלה מ-60% מהציבור מסתייע ביועצים פנסיוניים אובייקטיבים עוד בטרם הפקדת התשלום הראשון בתוכניות וליווי צמוד לאורך השנים. 
 

חדשות

עצור
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשרת לך ביטול הפסדים במאות אלפי שקלים, צלצל עכשיו וקבל אחריות לרווח מימימלי של 118,000 ש"ח בבדיקת תשלומים לחברות ביטוח וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
תודה
שלום, אני מאוד מרוצה מהשירות שניתן לי, השירות היה אדיב , הדוח היה מובן ומסודר. לכל שאלה יש מענה. כמובן אשמח ואמליץ לכל מי שאני מכירה לפנות אליכם. תודה כ. לוי
תודה
היה מעולה.... אנחנו ממשיכים להמליץ לסובבים אותנו על חשיבות הבדיקה הפנסיונית/ביטוחית, המקצועיות והשירות שלכם.בברכה,טובה ותמיר
א.ה מכפר סבא
כתוצאה מהפחתת עלויות הרווחתי 246,000 ש"ח וגם משפחתי מבוטחת כהלכה
סיפורים מהחיים-וייעוץ פנסיוני
שלומית ביטחה את עצמה על אובדן כושר בסך של 14,000 ₪ לחודש, ולצורך כך שילמה תמורת כמה פוליסות לכמה חברות ביטוח. מניתוח הביטוח שלה עלה כי על פי חוק היא ממילא לא תהיה זכאית ליותר מ–4,700 שקלים לחודש, בשל גובה המשכורת שלה. את כל יתר ההפרשים המיותרים היא שילמה סתם!
( כ- 275 ₪ מיותרים לחודש שערכם במידה והיתה חוסכת אותם כ- 130,000 ₪ !!! )
א.מ. ממושב במרכז
התאמת הכיסויים לצרכים וטיפול בכספי החסכון הניבו למשפחתי רווח של 496,000 ש"ח,תודה.
ב.ע מישוב במרכז
418,000 ש"ח היוו רווח ראוי להשקעה של 5330 ש"ח ושעתיים וחצי .
ב.י מחיפה
היום ברור לנו שהשקעה של 1650 שח בייעוץ ביטוחי בריאות וסיעוד היתה כדאית ביותר, בעיקר לנוכח העובדה שאנו מבוטחים היום הלכה וגם חסכנו 92,000 שח בפרמיות מיותרות לאורך השנים.
א. י מנתניה
לדני היקר! בזכותכך ובזכות עיקשותך ויושרך,ניצלנו מחרפה..כשפנינו אליך כשבועיים לפני הפציעה בתאונה, ברוך השם שבזכותך לא נזקקנו לאיש ,המשך בשליחות זו.
מעיין.ש.
לצוות פורשור מומחים שלום רב! אני יותר משמחה על ההזדמנות להעניק לכם משוב על השירות הקשוב, האכפתי, האדיב, הסבלני, הזמין והמקצועי של צוותכם! השhרותיות שלכם מורגשת בכל פניה, אשר תמיד נענית במהרה ובמלוא ההתייחסות. תודתי והערכתי נתונה, כמובן, לכלל הצוות העושה "מאחורי הקלעים". אני אכן מרגישה שבזכותכם למדתי דבר או שניים על תחום הביטוח והפנסיה, ואף מוצאת את עצמי פוצה פה די בביטחון בשיחות אליהן אני נקלעת בתחום - כשתמיד אני מיידעת אודותיכם, מפרגנת לכם על השירות ומברכת על השקט הכלכלי-ביטוחי שיש לי בזכותכם. מייעוץ לייעוץ הדברים אכן נראים לי מובנים ופשוטים יותר! אני גם מנסה לשכנע לא מעט ממכריי ובני משפחתי לפנות אליכם...
סיפור מהחיים 3
אריק קנה ביטוח חיים למקרה מוות מתוך דאגה למשפחתו, ונאלץ לשלם פרמיות גבוהות מאוד בגין מקצוע מסוכן. מניתוח הביטוח שלו עלה כי במקרה של מוות שלו משפחתו דווקא תהיה מסודרת מבחינה כלכלית ובעצם שילם עשרות אלפי שקלים לשוא ! , אולם במקרה של אובדן כושר – אין לו שום כיסוי!
ייעוץ פנסיוני פורשור
רק בפורשור תוכלו לקבל את שירות הניתוח ביטוח שיבטיח שתשלמו רק הסכומים המתאימים ולא "תורמים" לחברות הביטוח על לא כלום! יבטיח שהפוליסות שקניתם תתאמנה לצרכים שלכם ותקפות, כלומר, ברות מימוש בעת הצורך! יבטיח שאתם מקבלים ייעוץ ביטוחי ופנסיוני חוצה חברות – נקי מהסדרים ושיתופי פעולה ובלתי תלוי בעמלות! אנחנו נשווה בשבילכם בין כל המוצרים בשוק ונבחר בעבורכם את המוצר שמתאים לכם ביותר! (לכם ולא לסוכני הביטוח שלכם...)
ניתוח ביטוח חיים
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
א.א. מקיבוץ בצפון
תודה על הפסקת תשלום עבור כפילויות ותשלום בגין ביטוח ללא תוקף שחסכו לי 369,000 ש"ח אותם אחסוך לפנסיה שלי.
הגבלת השימוש במילה "ייעוץ" ושימוש במילה " ייעוץ פנסיוני "
(א) סוכן פנסיוני לא ישתמש במילה "ייעוץ" או בכל מילה הנגזרת ממנה, בשם שבו הוא מנהל את עסקיו או בפרסום מטעמו.
תודה...מאביבית ובני
נפגשנו לראשונה באפריל 2008 עקב רצוננו לבדוק את תוכניות הפנסיה שלנו. מהרגע הראשון נתקלנו במערכת רצינית, מקצועית וביחד עם זאת קשובה וסבלנית. הרושם הראשוני לא הכזיב. מצאתם פתרון יצירתי לשדרוג התוכנית הפנסיונית ובעזרתכם גם יישרנו קו בביטוחי בריאות וסיעוד מותאמים עבורנו. די מהר הבנו את חשיבות המעקב והווידוי של ביצוע ההמלצות והחלטנו למסד את הקשר, היינו, ועדיין, נודניקים לא קטנים, מתעקשים להבין כל דבר ומקבלים תשובות. אפילו סוכן הביטוח שלנו כבר אומר: "תעבירו ליועץ לאישור ולאחר מכן נבצע". מעבר לחיסכון הכספי זכינו גם בשקט נפשי ועל כך תודתנו. "אנשים טובים באמצע הדרך, אנשים טובים מאוד.." ,נעמי שמר. תודה רבה אביבית ובני
תודה
הבעת תודה והערכה. ברצוני למסור לכל צוות חברת פורשור יועצים את הערכתי הרבה על המאמץ והזמן שהושקע בהכנת הדו"ח אין ספק שסללתם בפניי דרך חדשה מבלי לפגוע בכיסוי הביטוחי לי ולמשפחתי. מיקצועיותכם עוזרת לחסוך סכומי כסף לא מבוטלים ומחזירה את הביטחון לתא המשפחתי ללא חשש. ושוב תודה למנכ"ל דני, לאופיר וכל צוות המשרד כולל המזכירות תודה רבה מכל הלב. יהודה.ה
איסור מתן טובת הנאה ליועץ פנסיוני - הבהרה
חל איסור על גוף מוסדי או על מי מטעמו לתת טובת הנאה בין במישרין ובין בעקיפין, מלבד עמלת הפצה (להלן - "הטבה"), ליועץ פנסיוני לרבות לגורם אשר לו השפעה על מערך הייעוץ הפנסיוני של תאגיד שקבל רישיון יועץ פנסיוני (להלן - "יועץ פנסיוני"). מתן הטבה כאמור אסור, בין אם ההטבה אינה מותנית בפעילות מסוימת של מקבל ההטבה (לדוגמה, הטבה אחידה בגובה דמי ניהול), וקל וחומר אם היא מותנית בפעילות או בתוצאה מסוימת מצד מקבל ההטבה (לדוגמה, הצטיינות בשיווק).
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
ייעוץ פנסיוני מקצועי
רישיון ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשר יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון הפנסיוני, כשכיר, עצמאי או בעל שליטה, באמצעות מוצר ביטוחי או פנסיוני שאין לנותן הייעוץ עמלה ממנו.

          

      1-700-700-913
        03-7363996
        09-8946749
        04-6875172
      אובייקטיביות מוחלטת
נאמנות ללקוח- שלא הכרתם
 
  
              לחץ  על הרישיון
       לצפיה
 בהתניות
המבטיחות
    

דוגמא לחוות דעת ייעוץ פנסיוני ביטוחי

אתר זה משתמש בעוגיות [Cookies] למטרות שונות,

       

כמפורט בהצהרת פרטיות

בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל