צור קשר


נצלצל אליך
לפגישת היכרות
לא הרווחת

זהירות

הסוכן "שלך" לא ממש דואג לילדך!    

כהורה אחראי אתה דואג להגן ילדך ולהדריכם בפני סכנות, אתה "רוצה לסמוך על סוכני הביטוח" במקרה אסון או חיסכון. אך אתה מבין שקבלת "הפרסים" ע"י סוכני הביטוח כגון נסיעות לחו"ל, חופשות מפנקות, מחשבים וגאג'טים. מהווה ניגוד אינטרסים, סיכון למשפחתך וצורך בייעוץ פנסיוני וביטוחי אובייקטיבי.
                                                                                               

לאחרונה, כמידי מספר שנים עולה סוגיית תגמולי סוכני הביטוח והפנסיה על שולחנו של המפקח על הביטוח, כיום שולחנה של הממונה על שוק ההון, הביטוח והחיסכון במשרד האוצר.

כרגיל ובאופן טבעי, בכל פעם שממונה מפרסמת טיוטה לפני חקיקה שמטרתה חיוב החזר בונוסים שניתנו ע"י חברות הביטוח והפנסיה לסוכניהם בגין גיוס לקוחות או הגדלת פרודוציות, בעיקר באופן מטעה ותוך גרימת עוול למבוטחים והחוסכים. מתקוממים על כך סוכני הביטוח ונציגם הטבעי נשיא לשכת סוכני הביטוח פותח בפעם המי יודע כמה מאבק שמטרתו לשמר את רמת החיים של בוחריו.

גם כעת  כשהממונה החדשה הגברת דורית סלינגר הניחה על שולחן ועדת הכספים הצעה שהוכנה לפני מספר שנים ע"י קודמה בתפקיד הפרופ' עודד שריג , נראה כי הינה משוכנעת בהצלחתה בקרב חברי הכנסת לשכנעם בצורך בהגבלת הבונוסים ועמלות ההיקף שמקבלים הסוכנים בגין מכירות מוצרים פנסיוניים וביטוחיים.

החקיקה המוצעת מגבילה גם את אופן קבלת "הפרסים" ע"י סוכני הביטוח לתשלום באופן כספי בלבד, בשונה מהמקובל בענף, דהיינו פרסים כגון נסיעות לחו"ל , חופשות מפנקות, מחשבים וגאג'טים.

מזה כ- 10 שנים מנסה אגף הפיקוח לגרום לסוכנים לתת שירות טוב יותר ולאורך תקופה ללקוחות תוך התעלמות מניגוד האינטרסים הברור שבין סוכן הביטוח והפנסיה לבין לקוחותיו.

מאמצים אלה היו ראויים במידה והיו מבוצעים במקביל לאכיפת חוקים  בדבר הפרדת הייעוץ הפנסיוני והמשווק הפנסיוני, תחום בו למרות הענישה החמורה שנקבעה בחוק אין פעילות ממשית של אכיפה ופיקוח.

כך ממשיך מצב בו עובדים אינם מודעים לזכויותיהם לבחירת תוכניות ביטוח ופנסיה, זכויותיהם לקבלת ייעוץ פנסיוני ביטוחי בלתי מוטה ע"י בעלי רישיון אובייקטיבים. כך לעולם תמשיך פעילות של מכירת מוצרי ביטוח ופנסיה אגרסיבית ע"י בעלי עינין ללא קשר לצרכי הלקוח, תוך גרימה לתשלומי כפל ויתר אסטרונומיים חודשיים לאורך עשרות שנים. כך משלם הציבור דמי ניהול מוגזמים מהם ניזונים הגופים ומהם משולמות כל  טבות ההנאה של הסוכנים.

כך "מעודדים" בעלי סוכנויות ההסדר את עובדיהם "להביא פרודוקציה ריווחית" לשולחיהם לעיתים תוך הפעלת לחצים ואפילו איומים ושיוניי הסכמי עבודה באופן שמחייב אפילו את הסוכן הראוי לפעול באופן הגורם נזק בלתי הפיך ללקוחותיו.

לחצים אלה כוללים הנחיה להחתמת לקוחות על טפסי הקמת תוכניות או ניוד כספים בדמי ניהול של כמעט פי שניים מהמקובל ויותר מפי 3 מכפי שניתן לקבל בעזרת ייעוץ פנסיוני מקצועי בחברות הפועלות ברישיון האוסר עליהן קבלת עמלות הפצה מגופי הפנסיה והביטוח.

מה הטעם במהלכי חקיקה נוספים חדשות לבקרים בעוד חוקים בני כמעט עשור אינם נאכפים. מה הטעם בהגבלת תגמול סוכנים בעודם משתמשים במונח "ייעוץ פנסיוני" בפרסומיהם בניגוד לחוק.

כמה תועיל עוד תקנה בעוד מעבידים שולחים את עובדיהם לחתום כעדר על מסמכים בסוכנויות הסדר הפועלות אך ורק לטובת בעליהן קרי חברות הביטוח והפנסיה.

יתעוררו נא חברי הכנסת ושר האוצר ויטפלו בסוגיה של החיסכון הפנסיוני והביטוח האישי. בעוד מספר שנים תאלץ קופת המדינה להתמודד עם פורשים שתוחלת חייהם ארוכה וקופת ריקה.

זאת למרות הטבות מס הניתנות ע"י המדינה היורדות לטמיון בעוד רק לסוכני הביטוח ושולחיהם תהיה עדנה בעת היציאה לגמלאות על סיפוני היאכטות שנרכשו בכספים אלה.

                    ובינתיים .. .

חדשות

עצור
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשרת לך ביטול הפסדים במאות אלפי שקלים, צלצל עכשיו וקבל אחריות לרווח מימימלי של 118,000 ש"ח בבדיקת תשלומים לחברות ביטוח וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
תודה
שלום, אני מאוד מרוצה מהשירות שניתן לי, השירות היה אדיב , הדוח היה מובן ומסודר. לכל שאלה יש מענה. כמובן אשמח ואמליץ לכל מי שאני מכירה לפנות אליכם. תודה כ. לוי
תודה
היה מעולה.... אנחנו ממשיכים להמליץ לסובבים אותנו על חשיבות הבדיקה הפנסיונית/ביטוחית, המקצועיות והשירות שלכם.בברכה,טובה ותמיר
א.ה מכפר סבא
כתוצאה מהפחתת עלויות הרווחתי 246,000 ש"ח וגם משפחתי מבוטחת כהלכה
סיפורים מהחיים-וייעוץ פנסיוני
שלומית ביטחה את עצמה על אובדן כושר בסך של 14,000 ₪ לחודש, ולצורך כך שילמה תמורת כמה פוליסות לכמה חברות ביטוח. מניתוח הביטוח שלה עלה כי על פי חוק היא ממילא לא תהיה זכאית ליותר מ–4,700 שקלים לחודש, בשל גובה המשכורת שלה. את כל יתר ההפרשים המיותרים היא שילמה סתם!
( כ- 275 ₪ מיותרים לחודש שערכם במידה והיתה חוסכת אותם כ- 130,000 ₪ !!! )
א.מ. ממושב במרכז
התאמת הכיסויים לצרכים וטיפול בכספי החסכון הניבו למשפחתי רווח של 496,000 ש"ח,תודה.
ב.ע מישוב במרכז
418,000 ש"ח היוו רווח ראוי להשקעה של 5330 ש"ח ושעתיים וחצי .
ב.י מחיפה
היום ברור לנו שהשקעה של 1650 שח בייעוץ ביטוחי בריאות וסיעוד היתה כדאית ביותר, בעיקר לנוכח העובדה שאנו מבוטחים היום הלכה וגם חסכנו 92,000 שח בפרמיות מיותרות לאורך השנים.
א. י מנתניה
לדני היקר! בזכותכך ובזכות עיקשותך ויושרך,ניצלנו מחרפה..כשפנינו אליך כשבועיים לפני הפציעה בתאונה, ברוך השם שבזכותך לא נזקקנו לאיש ,המשך בשליחות זו.
מעיין.ש.
לצוות פורשור מומחים שלום רב! אני יותר משמחה על ההזדמנות להעניק לכם משוב על השירות הקשוב, האכפתי, האדיב, הסבלני, הזמין והמקצועי של צוותכם! השhרותיות שלכם מורגשת בכל פניה, אשר תמיד נענית במהרה ובמלוא ההתייחסות. תודתי והערכתי נתונה, כמובן, לכלל הצוות העושה "מאחורי הקלעים". אני אכן מרגישה שבזכותכם למדתי דבר או שניים על תחום הביטוח והפנסיה, ואף מוצאת את עצמי פוצה פה די בביטחון בשיחות אליהן אני נקלעת בתחום - כשתמיד אני מיידעת אודותיכם, מפרגנת לכם על השירות ומברכת על השקט הכלכלי-ביטוחי שיש לי בזכותכם. מייעוץ לייעוץ הדברים אכן נראים לי מובנים ופשוטים יותר! אני גם מנסה לשכנע לא מעט ממכריי ובני משפחתי לפנות אליכם...
סיפור מהחיים 3
אריק קנה ביטוח חיים למקרה מוות מתוך דאגה למשפחתו, ונאלץ לשלם פרמיות גבוהות מאוד בגין מקצוע מסוכן. מניתוח הביטוח שלו עלה כי במקרה של מוות שלו משפחתו דווקא תהיה מסודרת מבחינה כלכלית ובעצם שילם עשרות אלפי שקלים לשוא ! , אולם במקרה של אובדן כושר – אין לו שום כיסוי!
ייעוץ פנסיוני פורשור
רק בפורשור תוכלו לקבל את שירות הניתוח ביטוח שיבטיח שתשלמו רק הסכומים המתאימים ולא "תורמים" לחברות הביטוח על לא כלום! יבטיח שהפוליסות שקניתם תתאמנה לצרכים שלכם ותקפות, כלומר, ברות מימוש בעת הצורך! יבטיח שאתם מקבלים ייעוץ ביטוחי ופנסיוני חוצה חברות – נקי מהסדרים ושיתופי פעולה ובלתי תלוי בעמלות! אנחנו נשווה בשבילכם בין כל המוצרים בשוק ונבחר בעבורכם את המוצר שמתאים לכם ביותר! (לכם ולא לסוכני הביטוח שלכם...)
ניתוח ביטוח חיים
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
א.א. מקיבוץ בצפון
תודה על הפסקת תשלום עבור כפילויות ותשלום בגין ביטוח ללא תוקף שחסכו לי 369,000 ש"ח אותם אחסוך לפנסיה שלי.
הגבלת השימוש במילה "ייעוץ" ושימוש במילה " ייעוץ פנסיוני "
(א) סוכן פנסיוני לא ישתמש במילה "ייעוץ" או בכל מילה הנגזרת ממנה, בשם שבו הוא מנהל את עסקיו או בפרסום מטעמו.
תודה...מאביבית ובני
נפגשנו לראשונה באפריל 2008 עקב רצוננו לבדוק את תוכניות הפנסיה שלנו. מהרגע הראשון נתקלנו במערכת רצינית, מקצועית וביחד עם זאת קשובה וסבלנית. הרושם הראשוני לא הכזיב. מצאתם פתרון יצירתי לשדרוג התוכנית הפנסיונית ובעזרתכם גם יישרנו קו בביטוחי בריאות וסיעוד מותאמים עבורנו. די מהר הבנו את חשיבות המעקב והווידוי של ביצוע ההמלצות והחלטנו למסד את הקשר, היינו, ועדיין, נודניקים לא קטנים, מתעקשים להבין כל דבר ומקבלים תשובות. אפילו סוכן הביטוח שלנו כבר אומר: "תעבירו ליועץ לאישור ולאחר מכן נבצע". מעבר לחיסכון הכספי זכינו גם בשקט נפשי ועל כך תודתנו. "אנשים טובים באמצע הדרך, אנשים טובים מאוד.." ,נעמי שמר. תודה רבה אביבית ובני
תודה
הבעת תודה והערכה. ברצוני למסור לכל צוות חברת פורשור יועצים את הערכתי הרבה על המאמץ והזמן שהושקע בהכנת הדו"ח אין ספק שסללתם בפניי דרך חדשה מבלי לפגוע בכיסוי הביטוחי לי ולמשפחתי. מיקצועיותכם עוזרת לחסוך סכומי כסף לא מבוטלים ומחזירה את הביטחון לתא המשפחתי ללא חשש. ושוב תודה למנכ"ל דני, לאופיר וכל צוות המשרד כולל המזכירות תודה רבה מכל הלב. יהודה.ה
איסור מתן טובת הנאה ליועץ פנסיוני - הבהרה
חל איסור על גוף מוסדי או על מי מטעמו לתת טובת הנאה בין במישרין ובין בעקיפין, מלבד עמלת הפצה (להלן - "הטבה"), ליועץ פנסיוני לרבות לגורם אשר לו השפעה על מערך הייעוץ הפנסיוני של תאגיד שקבל רישיון יועץ פנסיוני (להלן - "יועץ פנסיוני"). מתן הטבה כאמור אסור, בין אם ההטבה אינה מותנית בפעילות מסוימת של מקבל ההטבה (לדוגמה, הטבה אחידה בגובה דמי ניהול), וקל וחומר אם היא מותנית בפעילות או בתוצאה מסוימת מצד מקבל ההטבה (לדוגמה, הצטיינות בשיווק).
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
ייעוץ פנסיוני מקצועי
רישיון ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשר יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון הפנסיוני, כשכיר, עצמאי או בעל שליטה, באמצעות מוצר ביטוחי או פנסיוני שאין לנותן הייעוץ עמלה ממנו.

       פונים ולקוחות יקרים

       גם בימים קשים אלה

  שרות לקוחות מספק מענה
             לכל פניה 

     במוקד קבלת פניות 
         1700700913 

         או  בדוא"ל  

  mail@forsure.org 

          

      1-700-700-913
        073-7863562
      אובייקטיביות מוחלטת
נאמנות ללקוח- שלא הכרתם
 
  
              לחץ  על הרישיון
       לצפיה
 בהתניות
המבטיחות
    

דוגמא לחוות דעת ייעוץ פנסיוני ביטוחי

בניית אתרים

שירותים ניידים - שירותים לאירועים

עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל