דני טל
הגדל

דני טל

יועץ ביטוח פנסיוני מורשה בכיר ברישיון מטעם משרד האוצר                                  
מוסמך כעד-מומחה להגשת חוות דעת לבימ"ש

יליד 59 אב ל- 5 בנים ,

ניסיון של 23 שנה בהקמת וניהול חברות מסחריות.

עקב 3 אירועים של מחלות קשות , החל להרצות

בהתנדבות בפני סוכני ביטוח ולספר להם את סיפורו

כשהמסר שלו היה:

 

 

 

 'סוכן ביטוח זה מקצוע חשוב ובעל אחריות כמו רופא. אתה לא יכול להרשות לעצמך שהלקוח לא יקשיב או לא יבין, אתה חייב לתת את לו כל המידע והאפשרויות העומדות בפניו'.

באחת ההרצאות , נתקל בכרטיס ברכה שבנו, בן (16), צרף לו לתיקיה לקראת יום ההולדת –
'אם אתה חושב שמיצית את המקום שבו אתה נמצא, לך למקום אחר ובמידה ואין מקום כזה – צור אותו',
"ברגע ההוא החלטתי למכור את עסקי ולפנות לעסוק במקצוע מקודש זה – ביטוח חיים והחלטתי להתחיל מלמטה", מספר דני טל. . גיליתי ששיטת התגמול של סוכן הביטוח בעצם יוצרת מצב של ניגוד אינטרסים כיוון שהסוכן נאלץ למכור את המוצרים של חברת הביטוח שלו ואינו מודע במקרים רבים לכלים ביטוחיים אחרים הנמצאים בחברות אחרות.
גיליתי גם שההכשרה של הסוכנים איננה מספקת; שכדי להיות יועץ טוב יש צורך בהכשרה בתחום הביטוח, הפיננסים, ההשקעות, התחום המשפטי וייעוץ המס ושיש אנשים ספורים בארץ שיכולים לעשות את כל זה. ומכאן הגעתי למסקנה שכאדם בודד לא אצליח לעשות את השינוי, שיש פה אפשרות לפיתוח מקצוע חדש, יועץ ביטוחים, ושאני הולך להקים עסק שעיקרו ייעוץ פנסיוני וביטוחי אובייקטיבי נטול אינטרסים בעולם הביטוח.

החלטתי שמספיק עם השיטה ההיסטורית , מספיק עם אי הודאות ,מספיק לצאת פראייר, מספיק להאשים את כל העולם כשאתה מגלה שאין מענה למרות ששילמת כל חייך , הפתרון קיים ואינו מסובך כלל !
מילת המפתח היא אובייקטיביות בייעוץ פנסיוני ,בכדי לענות על הצרכים בתחומי ייעוץ הביטוח ייעוץ פנסיוני  ייעוץ פיננסי בדיקת פוליסות ביטוח בדיקת פידיון פוליסות ועוד בצורה הטובה ביותר,גייסתי לעזרתי את מיטב אנשי הביטוח, אנשי ייעוץ מס, הפיננסיים ועורכי הדין הבקיאים בתחום.
חברת פורשור מומחים שהקמתי, פונה לבעלי משפחות ולעסקים קטנים ובינוניים שיש להם מודעות ביטוחית והזקוקים לייעוץ מקצועי אותו קיבלו תמיד רק בעלי חברות הענק.

 כיום לאחר חקיקת החוקים המסדירים את "הפרדת הייעוץ מהשיווק " למרות שהחוק מאפשר ליועצים להינות מעמלות הפצה מהגופים הפיננסיים,  בחברת פורשור מקפידים על אובייקטיביות חמורה , מותרים על דמי הפצה הללו , גובים כסף רק מהלקוח עבור חוות הדעת - ונאמנים לו בלבד !
הלקוח אינו מטורטר בין מספר בעלי מקצוע, הוא מקבל חוות דעת אחת שמרכזת את המלצות של כל המומחים.

אנו לא מקבלים שום חלק מעמלה ושום רווח מעסקאות ביטוח

הנני מוסמך כיועץ פנסיוני מורשה ,
 אוהב בעיקר להצטרף לצוות המומחים כתורם ידע בנושא ביטוחי הבריאות והסיעוד , תחום הקרוב לליבי במיוחד.

לקשר עימי ניתן לשלוח דוא"ל ל- mail@forsure.org

תודה

 

עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל