לפגישת היכרות
לא הרווחת
נצלצל אליך
תהליך הגשת חוות דעת כולל

תהליך הכנת חוות דעת כוללת

שלום רב וברוכים הבאים!

בעמוד זה אפרט לכם בדיוק כיצד מתבצע הליך הכנת חוות דעת, שלב אחר שלב, כאשר אתם מזמינים מאיתנו חוות דעת על תיק הביטוחים שלכם, הכוללת תחומי מומחיות שונים (בשונה מהליך פניה לייעוץ בנושא ממוקד אחד).

שמי דני טל.  את חברת פורשור מומחים בע"מ ייסדתי לאחר שחליתי ותיק הביטוחים שלי לא סיפק לי מענה הולם, למרות ששילמתי תמורתו סכומי עתק מצטברים לאורך השנים. ברגעיי הקשים ביותר החלטתי לעשות ככל שביכולתי כדי שלכם זה לא יקרה!

על כן אני מברך אתכם על כך שהחלטתם לדאוג לעתידכם, ולוודא שאתם מבוטחים בצורה מושלמת באמצעות ניתוח ביטוח, שירות חדש ומהפכני בתחום הביטוח בישראל שמוצע לכם על ידי חברת פורשור מומחים בע"מ.

אתם וודאי יודעים שבנושא כה חשוב ומהותי כמו ביטוח, אין שום הצדקה להזנחה!  ביטוח חשוב לא רק להצלת חיים במקרה של בעיות בריאות קשות, ביטוח טוב יכול גם לתרום לאיכות חייכם בשלל מצבים עתידיים שלאו דווקא קשורים רק למחלות.

היום הוא הזמן הנכון להיערך היטב לעתיד, יהא אשר יהא.  וכשהעתיד יסתכל לכם עמוק בעיניים, ותיק הביטוחים שלכם יתאים לכם כמו כפפה ויצדיק את כל ההשקעה שלכם, תודו לעצמכם על שהקדשתם זמן לעשות ניתוח ביטוח בפורשור - היום!

כבר מתחילים!

שלב א' - אתם פונים לייעוץ בחברת פורשור:
לרשותכם מספר אפשרויות פנייה לחברת "פורשור מומחים בע"מ":

 
 פנייה  לקבלת מידע נוסף, טפסי הרשמה, בקשת הצעות מחיר לייעוץ, הדרכה וחוות-דעת
   

                                     
שלב ב' - פגישה מקדימה - יחד אנו עורכים לכם בחינת צרכים

מהי מטרת הפגישה המקדימה
?  להכיר אתכם, לבחון את הצרכים הייחודיים שלכם, ולקבוע מהו סוג חוות הדעת שאתם זקוקים לה.

ובעיקר, לוודא שהייעוץ הפנסיוני או הביטוחי יניב לכם רווח משמעותי!

מה צריך להביא?  במועד קביעת הפגישה המקדימה אתם תתבקשו טלפונית להכין רשימת נתונים וחומר חיוני שנפרט לכם אותם במדויק.

רגע, צריך זמן כדי לאסוף את כל המסמכים...!  אל דאגה, הפגישה תיקבע במועד שיאפשר לכם זמן איסוף של כל המסמכים, בין שתהיו זקוקים לעשרה ימים ובין שתזדקקו לשבועיים.

מי יהיה בפגישה?  הפגישה המקדימה תתקיים בין נציג פורשור וביניכם בלבד.  בשלב הזה לא יהיו נוכחים אנשי מקצוע נוספים.  נוהל זה נועד כדי למנוע כל ניגוד אינטרסים וכדי ליצור את התנאים המיטביים לאיסוף כל הנתונים הרלוונטיים תוך חיזוק המחויבות שלכם לתהליך.

שלב ג' - תהליך הכנת חוות הדעת  


איך בדיוק מתבצע התהליך על ידכם?
  בתחילה אנו מעבירים את החומרים למומחים השונים לשם עיבוד הנתונים. 

האם אנחנו מקבלים אוסף של מסמכים מגופים שונים?  לא. אנחנו מרכזים את חוות הדעת המקצועיות של המומחים בתחומים השונים, מתעדים אותן, מתאמים ביניהן, ומעבירים אותן בין המומחים השונים לשם סנכרון ושלילת ניגודי צרכים ואינטרסים. בסופו של התהליך אנו מכינים לכם חוות דעת ניתוח-ביטוח שלמה, שבה תמצאו הערכה כוללת של מצבכם, מצב הכיסוי הביטוחי הנוכחי שלכם, והמלצות לפעולה כדי שתיק הביטוח שלכם יהיה מלא, רציף, מתאים בדיוק לצרכים הייחודים שלכם, נטול פרצות, ובר מימוש בעת הצורך.

שלב ה' – אנו מגישים לכם את חוות הדעת

אז מה אנחנו בכל זאת מקבלים?  עם תום שלב תהליך ההכנה, אתם מקבלים את חוות הדעת המסכמת את המסקנות ואת דרכי הפעולה המומלצות לדעת מגישי חוות הדעת, תוך ציון מכלול האפשרויות העומדות בפניכם. לדוגמא של מבנה חוות דעת
לחצו כאן.

באיזו צורה נקבל את חוות הדעת?  ההמלצות של מומחי חברת פורשור יוגשו לכם בפורמט עבודה, שעמו תוכלו לגשת לאנשי מקצוע וליישם את ההמלצות.

נצטרך לעשות "דוקטורט" בביטוח כדי להבין את מה שכתוב בחוות הדעת שלכם?  לא.  לא תצאו מאיתנו עד שתבינו בדיוק מה רשום בה, ובדיוק איך אנחנו ממליצים לכם לפעול!

או-קיי, הבנו, קיבלנו, מה עכשיו?   אתם תמיד יכולים לקחת את ההמלצות שלנו ולפנות לסוכן ביטוח שאמין עליכם כדי שילווה אתכם בתהליך היישום.

האם צריך לספק לכם תיעוד של הפוליסות שנקנה בסופו של תהליך?  מובן שאם יהיה בידינו כל המידע הרלוונטי לגבי הפוליסות שתקנו בסופו של דבר, יקל עלינו לפעול במקרה שיום אחד נצטרך לבצע פעולת עדכון כלשהי.

ומה אם יחול שינוי במצבינו האישי?  האם נצטרך לעבור שוב את כל התהליך כדי לעדכן את פוליסות הביטוח שלנו?  מובן שלא.  המסמכים שלכם מתויקים אצלנו.  כל פנייה שלכם תיענה תוך הסתמכות על כל המידע שכבר קיים במערכת.

ומה אם יחול שינוי בחוק?  האם נצטרך לעבור שוב את כל התהליך?  מובן שלא.  אותו הדבר נכון גם במקרה הזה.  בנוסף, אתם יכולים גם להזמין ליווי שוטף של חוות דעת תקופתיות.

ואם ניקלע למצב שבו נצטרך להגיש תביעה כדי לממש פוליסת ביטוח שהומלצה על ידכם, האם תהיו ערוכים לעזור לנו אם יהיה צורך בכך?  בוודאי שכן.  אנו יודעים שבמקרים רבים שבהם מתעורר הצורך לממש פוליסת ביטוח, המבוטחים נמצאים בסערת רגשות וזקוקים לכל סיוע אפשרי.  בדרך כלל סוכן הביטוח האישי שלכם אחראי למעקב וביצוע של תביעות, אולם גם אנחנו כמובן נהיה זמינים בשבילכם כדי לסייע, להסביר ולהבהיר, בכל הקשור למימוש פוליסות הביטוח שהומלצו על ידינו, במסגרת הזכויות שהן מקנות לכם.

זכרו, ביטוח הוא מוצר שמלווה אתכם כל החיים.  לכן, ברגע שאתם לקוחות שלנו, אנחנו כאן בשבילכם לכל החיים!

האם ניתן לקבל ייעוץ והדרכה לנושאים מסויימים בלבד ? בהחלט , חברת פורשור מציעה לצד ייעוץ כולל גם את האפשרות לקבל ייעוץ והדרכה בנושאים ספציפיים כגון ביטוחי בריאות , סיעוד אובדן כושר עבודה ועוד

  

 
 

קראו עוד אודות

עוד אודות ייעוץ פנסיוני וייעוץ ביטוח  אובייקטיבי ללא מכירה ונושאים קשורים:

קראו עוד אודות ייעוץ פנסיוני וייעוץ ביטוח  אובייקטיבי ללא מכירה ונושאים קשורים:
ייעוץ ביטוח, יעוץ פנסיוני, ייעוץ פיננסי, ניתוח ביטוח, תיק השקעות, ביטוח חיים, קופות גמל,
  ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח ניתוחים,
קרן השתלמות, ביטוח מנהלים, יועצים פנסיוניים, ניהול תיקי השקעות,
קופת גמל, הטבות מס, הפרשות לגמל, קרן פנסיה, ניתוח ביטוח, יועצי פנסיה, פנסיה, גמל,

משרד ההון,אגף שוק ההון,המפקח על הביטוח,פיקוח על הביטוח,חוק פנסיית חובה,זכויות עובדים,חובות מעבידים,פנסיית חובה,פנסיה חובה,הפרשה לפנסיה,חיסכון לפנסיה,חיסכון פנסיוני,בנק הפועלים,בנק לאומי,בנק דיסקונט,בנק אוצר החיל,הפועלים,פועלים,דיסקונט, מרכנטיל,אוצר החיל,הלוואה,הלוואות,כרטיסי אשראי,ויזה,ישראכרט,פלטינים,מימון,משכנתא,מיחזור משכנתא,הלוואה לבית,משכנתא הפוכה,הלוואת משכנתא,אימון אישי,אימון תקציבי,ייעוץ עיסקי.יעוץ כלכלי,יעוץ כספי,מנהל כספים,הלוואות,מימון,אימון משפחתי,כלכלת משפחה,כלכלת הבית,thnui thah'thnui ,emhc'hgu. Ghxeh'hgu. Pbxhubh'pbxhv'pbxhh, jucv'zfuhu, gucsho'jucu, ngchsho'eri pbxhv'pbxhv'juc, vprav'hhgu. Ghxeh'nbvk fxpho'nbvk natch tbua' jhpua gcusv'phyurhi'zfuhu, cphyurhi'פיטורין,זכויות בפיטורין, ביטוח משפחתי,ביטוח בריאות,ביטוח סיעודי מנהל משאבי אנוש,משאבי אנוש,ועד עובדים,www.gov.il,www.gov.co.il,www.gov,ruk hugmho'turho,אורים,אורי נתן,פורשור,פור שור,מומחים,עסקים,יועצים,הטבות,כסף,

צור קשר


עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל