לא הרווחת
נצלצל אליך
לפגישת היכרות
10 הדיברות של פורשור

10 הדיברות של פורשור

לייעוץ ביטוחי המבוסס על יושרה:

 

1.      פורשור – ייעוץ ללא מכירה
פורשור מספקת שירותי ניתוח ביטוח וייעוץ ביטוחי אך איננה מוכרת פוליסות ביטוח.

2.      פורשור מספקת ייעוץ והכוונה לכל סוגי הביטוח שאינם קשורים לרכוש

3.      בין פורשור ובין לקוחותיה אין  ניגודי עניינים
פורשור היא חברת הביטוח הראשונה והיחידה בארץ שאינה סוכנות ביטוח או "מנהלת הסדרים".  פורשור אינה מקבלת בשום מקרה עמלות מחברות הביטוח ובשום אופן אינה "גוזרת קופון" מסוכני הביטוח.  

4.      בפורשור האינטרס המוביל היחידי הוא האינטרס שלכם!
לא של חברות הביטוח, לא של סוכני הביטוח...  אלא שלכם ורק שלכם!

5.      בפורשור אתם מקבלים ייעוץ רב-תחומי משולב
פורשור שמה לעצמה ייעוד לרכז למענכם מערכת של מומחים (שכוללת מומחים שלנו ויועצים חיצוניים) שמגינה עליכם מפני כפל תשלומים, מחירים מנופחים, חשיפה לתביעות מצד עובדים, הפסדים כספיים ותשלומי מסים גבוהים מדי.

6.      בפורשור יש לכם ליווי לכל החיים
בפורשור אנו יודעים שהביטוח והחיסכון הפנסיוני הם מכשירי בטחון וחיסכון לטווח ארוך, שעשוי להימשך עשרות שנים.  על כן מכשירים אלה מושפעים משמעותית משינויים בחוק ובתקנות, ועלולים להסב לכם, כלקוחות הביטוח, נזקים בלתי הפיכים. כפתרון אנו מספקים לכם ליווי צמוד, התראה על שינויים וייעוץ רצוף לאורך תקופה בלתי מוגבלת. 
אצלנו אתם לקוחות לכל החיים!

7.      עם פורשור – אתם לא לבד ברגע האמת
בעת הצורך, ברגע האמת, פורשור תעמיד לרשותכם עזרה ממשית ופעילה למימוש זכויותיכם מול גופי הביטוח כפי שהן מופיעות בפוליסות הביטוח שלכם שבניתם בהנחיתנו.
אם חס וחלילה תיקלעו למצבים קשים שעומדים בקריטריונים הביטוחיים של הפוליסות שלכם - אנחנו נהיה שם בשבילכם באופן אישי ונושיט לכם יד מכוונת ועוזרת.

8.      פורשור חותרת כל העת למקצועיות ולמצוינות
רק פורשור מספקת לכם את המענה הדרוש לכם כיום בעולם הפונה למקצועיות ולמומחיות, שבו לא נותר מקום לסוכן הבודד והמיושן.  כיום יש צורך בסביבה תומכת של מומחים.  עם פורשור אתם שייכים למעגל איכותי שהיושרה והשאיפה למצוינות הן הערכים המובילים שעומדים בבסיס פעולתו.

9.      פורשור מעמידה לרשותכם אמצעים מתקדמים
פורשור מאפשרת לכם שימוש בכלי עבודה ממוחשבים ומתקדמים כמו תוכנות להשוואות תשואה, מאגר ידע מתועד, ומערך נוח של ניירת וטפסים הקיים באתר הבית שלנו.  האתר מקודם בצורה שיטתית במנועי החיפוש תוך חשיפה הדדית שלכם, הלקוחות, זה לזה ולמאגר מובחר של אנשי מקצוע איכותיים ואמינים הפועלים למענכם תחת פיקוחינו.  

10.  פורשור מספקת לכם את הכלים הפיננסיים והביטוחיים המובילים בשוק
המיתוג של פורשור כחברה אמינה, אשר היושרה היא אחד מערכיה המובילים, ואשר מציעה ללקוחותיה מוצרים פיננסיים איכותיים וייחודיים בשוק הישראלי, הביאה   לחשיפתם של רשימה ארוכה של גופים פיננסיים ובתי השקעות מובחרים אשר דוגלים בתחרות הוגנת וגלויה ואשר מפורסמים באתר פורשור כולל קישור נוח לאתר הבית של גופים אלה.

 

                 פנו עוד היום לקביעת פגישה עם מערכת המומחים של פורשור

הבטיחו כבר היום שתיק הביטוח שלכם יעיל, מותאם, רציף ובר מימוש!

 

התקשרו עכשיו לקביעת פגישה  - 1-700-700-913

 

התהליך קל ופשוט וכמעט ואינו כרוך במאמץ מצדכם

  

                                          

 

פורשור:  ניתוח ביטוח היום – כי העתיד מחייב!

 

 
 

קראו עוד אודות ייעוץ פנסיוני וייעוץ ביטוח  אובייקטיבי ללא מכירה ונושאים קשורים:
ייעוץ ביטוח, יעוץ פנסיוני, ייעוץ פיננסי, ניתוח ביטוח, תיק השקעות, ביטוח חיים, קופות גמל, ייעוץ לפרישה, קרנות השתלמות, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח ניתוחים, קרנות פנסיה, קרן השתלמות, ביטוח פרט, ביטוח מנהלים, בטוח עצמאיים, יועצים פנסיוניים, ניהול תיקי השקעות, קופת גמל, הטבות מס, הפרשות לגמל, קרן פנסיה, ביטוח השתלות, ניתוח ביטוח, יועצי ביטוח, יועצי פנסיה, פנסיה, ניתוח פנסיוני,
יועצים פיננסיים, גמל

צור קשר


עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל