לפגישת היכרות
לא הרווחת
נצלצל אליך
הסיבה והשיטה

הסיבה והשיטה:
מספיק עם השיטה ההיסטורית המפוקפקת!
מספיק עם חוסר הודאות,
מספיק עם החששות,
מספיק עם הנאיביות.

הדרך היחידה:
שדרוג פיננסי ע"י מערכת מומחים אובייקטיבית לחלוטין ונאמנה רק לכם הלקוחות!!!

 

יש שתי סיבות מהותיות שבגללן משתלם לכם לבדוק את מצב הביטוח שלכם באמצעות ניתוח ביטוח בחברת פורשור מומחים בע"מ:

1.  האינטרס היחידי שמוביל אותנו במתן חוות הדעת שלנו הוא האינטרס שלכם! 
לא של חברת הביטוח, לא של סוכן הביטוח, רק שלכם! איננו סוכני ביטוח. איננו מקבלים שום עמלה מסוכני הביטוח.  על כן, כשאנחנו באים להמליץ לכם על הרכבת תיק ביטוחים שיתאים בדיוק לצרכים שלכם, אין וגם לא יהיה בינינו וביניכם ניגוד כלשהו של אינטרסים, שעלול לחבל בטיבו של תיק הביטוחים שלכם. 

2.  חוות הדעת שלנו היא היחידה בישראל שתבנה לכם מערך חשיבה שלם שכולל הרבה יותר מאשר רק ביטוח! 
מערכת המומחים של פורשור הינה היחידה והראשונה בישראל אשר בונה לכם חוות דעת הכוללת המלצות מפי אנשי מקצוע מנוסים וותיקים – לא רק בתחום הביטוח אלא בכל התחומים החשובים הנושקים לביטוח ומשלימים אותו:  מיסוי, ייעוץ השקעות, דיני עבודה חוזים ונזיקין!  ללא כל אלה, כל חוות דעת תהא חלקית!


 


 


המחיר
כמה יעלה לכם לרוץ לכל המומחים השונים בנפרד?  גם אם תחשבו זאת בלי לכלול זמן עבודה, זמן ריצות ותיאום בין המומחים השונים, פגישת הכנה עם כל מומחה, שלא לדבר על הזמן הנדרש כדי לאסוף את המומחים שבאמת אפשר לסמוך עליהם – אפשר לומר לכם באחריות, שהמחיר יהיה גבוה בהרבה מזה שתשלמו תמורת חוות דעת מסודרת, מתואמת וכוללת מחברת פורשור מומחים בע"מ, שתושג לכם בנחת ובנעימות, בלי ריצות ותוך השקעת זמן מינימאלית מצדכם.

אמנם נכון הדבר שהמחיר שאנחנו גובים תמורת השירות שלנו איננו טריביאלי.  אבל, חשבו על כך:  אם נצליח לחסוך לכם רק 50 ₪ לחודש על תשלום של כפל ביטוח, או ביטוח מיותר, הרי שכבר השתלם לכם השירות.  קשה לנו לתפוש את זה, אבל הוצאה מיותרת של 50 ₪ לחודש מסתכמת ל – 12,000 שקלים לאחר 20 שנה!  12,000 שקלים שבזבזתם על כלום!

התועלת שלכם?  אין מחיר לתועלת הזאת.  את זה יכול לדעת באמת רק מי שבחן על בשרו מה קורה כאשר צריך ביטוח ואין אותו.  אל תגיעו לשם.  למדו מניסיונם של אחרים. הכינו עצמכם היום לעתיד מבחינה ביטוחית.

  

קראו עוד אודות

עוד אודות ייעוץ פנסיוני וייעוץ ביטוח  אובייקטיבי ללא מכירה ונושאים קשורים:

קראו עוד אודות ייעוץ פנסיוני וייעוץ ביטוח  אובייקטיבי ללא מכירה ונושאים קשורים:
ייעוץ ביטוח, יעוץ פנסיוני, ייעוץ פיננסי, ניתוח ביטוח, תיק השקעות, ביטוח חיים, קופות גמל,
  ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח ניתוחים,
קרן השתלמות, ביטוח מנהלים, יועצים פנסיוניים, ניהול תיקי השקעות,
קופת גמל, הטבות מס, הפרשות לגמל, קרן פנסיה, ניתוח ביטוח, יועצי פנסיה, פנסיה, גמל,

ההון,אגף שוק ההון,המפקח על הביטוח,פיקוח על הביטוח,חוק פנסיית חובה,זכויות עובדים,חובות מעבידים,פנסיית חובה,פנסיה חובה,הפרשה לפנסיה,חיסכון לפנסיה,חיסכון פנסיוני,בנק הפועלים,בנק לאומי,בנק דיסקונט,בנק אוצר החיל,הפועלים,פועלים,דיסקונט, מרכנטיל,אוצר החיל,הלוואה,הלוואות,כרטיסי אשראי,ויזה,ישראכרט,פלטינים,מימון,משכנתא,מיחזור משכנתא,הלוואה לבית,משכנתא הפוכה,הלוואת משכנתא,אימון אישי,אימון תקציבי,ייעוץ עיסקי.יעוץ כלכלי,יעוץ כספי,מנהל כספים,הלוואות,מימון,אימון משפחתי,כלכלת משפחה,כלכלת הבית,thnui thah'thnui ,emhc'hgu. Ghxeh'hgu. Pbxhubh'pbxhv'pbxhh, jucv'zfuhu, gucsho'jucu, ngchsho'eri pbxhv'pbxhv'juc, vprav'hhgu. Ghxeh'nbvk fxpho'nbvk natch tbua' jhpua gcusv'phyurhi'zfuhu, cphyurhi'פיטורין,זכויות בפיטורין, ביטוח משפחתי,ביטוח בריאות,ביטוח סיעודי מנהל משאבי אנוש,משאבי אנוש,ועד עובדים,www.gov.il,www.gov.co.il,www.gov,ruk hugmho'turho,אורים,אורי נתן,פורשור,פור שור,מומחים,עסקים,יועצים,הטבות,כסף,

צור קשר


עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל