לפגישת היכרות
נצלצל אליך
לא הרווחת
ברוכים הבאים
הגדל
פריצת-דרך: חברה המספקת לבעלי עסקים קטנים ייעוץ אובייקטיבי רב-תחומי תחת גג אחד.
 
חוזים או פוליסות, השקעות ודיני עבודה, שאין לאיש זמן או ידע בסיסי להבינם, הופכים אותנו לשבויים בידיהם של בעלי-מקצוע שעליהם אנו נוטים לסמוך, לא תמיד מהסיבות הנכונות. דברים אלה הביאו להקמת חברת פורשור מומחים, המספקת לעסקים קטנים ובינוניים ייעוץ אובייקטיבי, שיסייע להם לשחות ביתר קלות בים המידע. ייעוץ שהיה עד היום נגיש רק למפעלים ומעסיקים הגדולים בארץ.
עצמאיים ובעלי שליטה עלולים לגלות שחוסר המעקב שלהם אחרי הנושא הביטוחי יעלה להם מאוד ביוקר, אך לרובם זה קורה מאוחר מדי.
רמת ההכשרה של אחוז ניכר מסוכני הביטוח עלובה. כל אחד יכול לעבור מבחן אמריקני קל, בן 50 שאלות, ולקבל רישיון סוכן. סוכן אמור אמנם להתמחות בעבודה שנתיים-שלוש, אך אין על כך פיקוח, ומעשית, אדם שעבר את המבחן, יכול היה עד השנה לקרוא לעצמו יועץ ביטוח ומקביל למכור  פוליסות.
גרוע יותר - סוכן עצמאי ובלתי-תלוי לכאורה, שאמור לספק ללקוח את כלל האפשרויות, עובד עם חברה אחת או שתיים, והיות והוא מקבל את שכרו ובונוסים (נסיעות לחו"ל ועוד) על-פי אחוזי מכירה, אין לו מוטיבציה לפזר את המכירות. כך הוא מכיר, יציע וימכור את מוצרי החברה שאליה הוא קשור. במקרה כזה, אין די חשיפה לידע ואין אובייקטיביות.

בחברת פורשור מחולקת המדינה לחמישה אזורים, כשבכל אזור מאגר של אנשי-מקצוע מצוינים: אנשי ביטוח, מיסוי, משפט ופיננסים.
בשלב ראשון, פוגשים  את הלקוח – בד"כ בעל  עסק המעסיק בין 5-50 עובדים – ממפים  את צרכיו, בין אם הוא רוצה ייעוץ בתחום הפנסיה לעובדים, ביטוח מנהלים, ייעוץ מיסויי, חוות-דעת משפטית או ייעוץ בהשקעת עודפי המחזור שלו. מיפוי הצרכים וכל הניירת המתארת את מצבו של הלקוח היום, יועברו לבדיקת מומחים, המסונכרנים זה עם זה בכדי שיערכו הערכה מחודשת על מצבו. בסוף התהליך, יעבירו אליו חוות-דעת מקצועית, ברורה ואובייקטיבית בתחום שאותו ביקש.  כיוון שאנחנו לא מוכרים דבר, ומקבלים שכר בעבור שעות ייעוץ בלבד, איננו מחויבים לאף חברת ביטוח או בית השקעות, אלא ללקוח בלבד.
המוציא לפועל של חוות הדעת יכול להיות סוכן-ביטוח, רואה-חשבון או עורך-דין של הלקוח.
 
החוק: איסור על ניגוד-עניינים בין סוכן ללקוח, פרט לעמלה.
בשנה האחרונה פעל המפקח על הביטוח רבות להעלאת הרף המקצועי של העוסקים בתיווך בביטוח. המפקח על הביטוח שוקד לשפר את ההכשרה הנדרשת כתנאי לקבלת רישיון סוכן-ביטוח, ומגביר את רמת האכיפה על סוכני-ביטוח. זאת ועוד, במסגרת הרפורמה בשוק ההון ובעקבות המלצות ועדת בכר, נחקק חוק הייעוץ הפנסיוני, שקובע סטנדרטים גבוהים יותר לשיווק של מוצרים פנסיוניים. החוק מגדיר שני סוגי מפיצים עיקריים של מוצרי ביטוח פנסיוני: יועץ פנסיוני וסוכן-ביטוח פנסיוני. החוק קובע חובות אמון וזהירות נרחבות של מי שמשווק ביטוח פנסיוני, ואוסר על ניגוד-עניינים בין בעל הרישיון ללקוח, למעט קבלת עמלת הפצה. ייעוץ מכמה בעלי-מקצוע תחת גג אחד ילך ויתפתח.
 
 
 

צור קשר


1-700-700-913

.

עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל