נצלצל אליך
לפגישת היכרות
לא הרווחת
היכן מונח הכסף שלך - שלב שני , בדוק המוצר המתאים לך

שלב שני: בדקו מהו המוצר הפנסיוני המתאים לכם - החל מגובה ההפקדה החודשית שעליכם לבצע כדי לקבל פנסיה הולמת בפרישה, וכלה בזכויותיכם במקרה של אובדן כושר עבודה
בעזרת המידע שקיבלתם (פוליסה/תקנון, דיווחים תקופתיים ואינטרנט), תוכלו לבחון את מצב החיסכון שלכם. ניתן להסתייע בגורם מקצועי בעל רישיון (יועץ פנסיוני או סוכן ביטוח פנסיוני) אשר יבחן בעבורכם, בין היתר, את הנושאים הבאים כחלק מהליך הייעוץ: מהי הפנסיה ההולמת, שאותה צריך לחסוך לגיל פרישה ביחס להכנסה היום? מהי ההפקדה החודשית הדרושה כדי להשיג את הפנסיה המבוקשת בפרישה? איזו קצבה תספיק לקיום שארים? איזה כיסוי ביטוחי יהווה בעבורנו את הפיתרון המתאים ביותר במקרה של אובדן כושר עבודה? באיזה מוצר פנסיוני כדאי לחסוך ובאיזה גוף מנהל.

שלב שלישי: השוו בין הגופים המנהלים על פי איכות ניהול ההשקעות, עלות דמי הניהול וטיב השירות
חשוב שתדעו שאיכות ניהול החיסכון הפנסיוני שלכם שונה ממנהל למנהל, בין אם בחרתם להפקיד את הכספים בקרן פנסיה, בקופת גמל או בביטוח מנהלים. איכות ניהול החיסכון הפנסיוני באה לידי ביטוי במספר מישורים, ביניהם:

איכות ניהול ההשקעותאתם מפרישים מדי חודש סכום כסף לחיסכון הפנסיוני שלכם. הגוף המנהל אמור להשקיע את הכסף שלכם בצורה המתאימה ביותר, בהתחשב במשך תקופת החיסכון, ברמת הסיכון הכרוכה בהשקעה ובאלטרנטיבות ההשקעה הטובות ביותר. התשואה המושגת לאורך השנים משפיעה על גובה הקצבה שתקבלו עם הגיעכם לגיל פרישה. חשוב לדעת שהתשואה אינה מובטחת מראש לחוסך, והיא תלויה באיכות ניהול ההשקעות.

 

רוצה לדעת עוד אודות איכות ישורת וכו' בגופים הפנסיוניים ?  לחץ כאן

 

 

 

חזרה לעמודים קודמים:

קופות ביטוח מנהלים,ביטוח לעצמאיים,קרנות פנסיה, קופות גמל השתלמות ועוד
אפשרויות ופנסיית חובה
מהפיכה 2009

התאמר המוצר
איכות שירות

הפרדת יעוץ פנסיוני משיווק

צור קשר


עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל