חדשות

עצור
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשרת לך ביטול הפסדים במאות אלפי שקלים, צלצל עכשיו וקבל אחריות לרווח מימימלי של 118,000 ש"ח בבדיקת תשלומים לחברות ביטוח וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
תודה
שלום, אני מאוד מרוצה מהשירות שניתן לי, השירות היה אדיב , הדוח היה מובן ומסודר. לכל שאלה יש מענה. כמובן אשמח ואמליץ לכל מי שאני מכירה לפנות אליכם. תודה כ. לוי
א.ה מכפר סבא
כתוצאה מהפחתת עלויות הרווחתי 246,000 ש"ח וגם משפחתי מבוטחת כהלכה
תודה
היה מעולה.... אנחנו ממשיכים להמליץ לסובבים אותנו על חשיבות הבדיקה הפנסיונית/ביטוחית, המקצועיות והשירות שלכם.בברכה,טובה ותמיר
סיפורים מהחיים-וייעוץ פנסיוני
שלומית ביטחה את עצמה על אובדן כושר בסך של 14,000 ₪ לחודש, ולצורך כך שילמה תמורת כמה פוליסות לכמה חברות ביטוח. מניתוח הביטוח שלה עלה כי על פי חוק היא ממילא לא תהיה זכאית ליותר מ–4,700 שקלים לחודש, בשל גובה המשכורת שלה. את כל יתר ההפרשים המיותרים היא שילמה סתם!
( כ- 275 ₪ מיותרים לחודש שערכם במידה והיתה חוסכת אותם כ- 130,000 ₪ !!! )
א.מ. ממושב במרכז
התאמת הכיסויים לצרכים וטיפול בכספי החסכון הניבו למשפחתי רווח של 496,000 ש"ח,תודה.
ב.ע מישוב במרכז
418,000 ש"ח היוו רווח ראוי להשקעה של 5330 ש"ח ושעתיים וחצי .
ב.י מחיפה
היום ברור לנו שהשקעה של 1650 שח בייעוץ ביטוחי בריאות וסיעוד היתה כדאית ביותר, בעיקר לנוכח העובדה שאנו מבוטחים היום הלכה וגם חסכנו 92,000 שח בפרמיות מיותרות לאורך השנים.
א. י מנתניה
לדני היקר! בזכותכך ובזכות עיקשותך ויושרך,ניצלנו מחרפה..כשפנינו אליך כשבועיים לפני הפציעה בתאונה, ברוך השם שבזכותך לא נזקקנו לאיש ,המשך בשליחות זו.
מעיין.ש.
לצוות פורשור מומחים שלום רב! אני יותר משמחה על ההזדמנות להעניק לכם משוב על השירות הקשוב, האכפתי, האדיב, הסבלני, הזמין והמקצועי של צוותכם! השhרותיות שלכם מורגשת בכל פניה, אשר תמיד נענית במהרה ובמלוא ההתייחסות. תודתי והערכתי נתונה, כמובן, לכלל הצוות העושה "מאחורי הקלעים". אני אכן מרגישה שבזכותכם למדתי דבר או שניים על תחום הביטוח והפנסיה, ואף מוצאת את עצמי פוצה פה די בביטחון בשיחות אליהן אני נקלעת בתחום - כשתמיד אני מיידעת אודותיכם, מפרגנת לכם על השירות ומברכת על השקט הכלכלי-ביטוחי שיש לי בזכותכם. מייעוץ לייעוץ הדברים אכן נראים לי מובנים ופשוטים יותר! אני גם מנסה לשכנע לא מעט ממכריי ובני משפחתי לפנות אליכם...
סיפור מהחיים 3
אריק קנה ביטוח חיים למקרה מוות מתוך דאגה למשפחתו, ונאלץ לשלם פרמיות גבוהות מאוד בגין מקצוע מסוכן. מניתוח הביטוח שלו עלה כי במקרה של מוות שלו משפחתו דווקא תהיה מסודרת מבחינה כלכלית ובעצם שילם עשרות אלפי שקלים לשוא ! , אולם במקרה של אובדן כושר – אין לו שום כיסוי!
ייעוץ פנסיוני פורשור
רק בפורשור תוכלו לקבל את שירות הניתוח ביטוח שיבטיח שתשלמו רק הסכומים המתאימים ולא "תורמים" לחברות הביטוח על לא כלום! יבטיח שהפוליסות שקניתם תתאמנה לצרכים שלכם ותקפות, כלומר, ברות מימוש בעת הצורך! יבטיח שאתם מקבלים ייעוץ ביטוחי ופנסיוני חוצה חברות – נקי מהסדרים ושיתופי פעולה ובלתי תלוי בעמלות! אנחנו נשווה בשבילכם בין כל המוצרים בשוק ונבחר בעבורכם את המוצר שמתאים לכם ביותר! (לכם ולא לסוכני הביטוח שלכם...)
ניתוח ביטוח חיים
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
הגבלת השימוש במילה "ייעוץ" ושימוש במילה " ייעוץ פנסיוני "
(א) סוכן פנסיוני לא ישתמש במילה "ייעוץ" או בכל מילה הנגזרת ממנה, בשם שבו הוא מנהל את עסקיו או בפרסום מטעמו.
תודה...מאביבית ובני
נפגשנו לראשונה באפריל 2008 עקב רצוננו לבדוק את תוכניות הפנסיה שלנו. מהרגע הראשון נתקלנו במערכת רצינית, מקצועית וביחד עם זאת קשובה וסבלנית. הרושם הראשוני לא הכזיב. מצאתם פתרון יצירתי לשדרוג התוכנית הפנסיונית ובעזרתכם גם יישרנו קו בביטוחי בריאות וסיעוד מותאמים עבורנו. די מהר הבנו את חשיבות המעקב והווידוי של ביצוע ההמלצות והחלטנו למסד את הקשר, היינו, ועדיין, נודניקים לא קטנים, מתעקשים להבין כל דבר ומקבלים תשובות. אפילו סוכן הביטוח שלנו כבר אומר: "תעבירו ליועץ לאישור ולאחר מכן נבצע". מעבר לחיסכון הכספי זכינו גם בשקט נפשי ועל כך תודתנו. "אנשים טובים באמצע הדרך, אנשים טובים מאוד.." ,נעמי שמר. תודה רבה אביבית ובני
תודה
הבעת תודה והערכה. ברצוני למסור לכל צוות חברת פורשור יועצים את הערכתי הרבה על המאמץ והזמן שהושקע בהכנת הדו"ח אין ספק שסללתם בפניי דרך חדשה מבלי לפגוע בכיסוי הביטוחי לי ולמשפחתי. מיקצועיותכם עוזרת לחסוך סכומי כסף לא מבוטלים ומחזירה את הביטחון לתא המשפחתי ללא חשש. ושוב תודה למנכ"ל דני, לאופיר וכל צוות המשרד כולל המזכירות תודה רבה מכל הלב. יהודה.ה
איסור מתן טובת הנאה ליועץ פנסיוני - הבהרה
חל איסור על גוף מוסדי או על מי מטעמו לתת טובת הנאה בין במישרין ובין בעקיפין, מלבד עמלת הפצה (להלן - "הטבה"), ליועץ פנסיוני לרבות לגורם אשר לו השפעה על מערך הייעוץ הפנסיוני של תאגיד שקבל רישיון יועץ פנסיוני (להלן - "יועץ פנסיוני"). מתן הטבה כאמור אסור, בין אם ההטבה אינה מותנית בפעילות מסוימת של מקבל ההטבה (לדוגמה, הטבה אחידה בגובה דמי ניהול), וקל וחומר אם היא מותנית בפעילות או בתוצאה מסוימת מצד מקבל ההטבה (לדוגמה, הצטיינות בשיווק).
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
ייעוץ פנסיוני מקצועי
רישיון ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשר יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון הפנסיוני, כשכיר, עצמאי או בעל שליטה, באמצעות מוצר ביטוחי או פנסיוני שאין לנותן הייעוץ עמלה ממנו.
א.א. מקיבוץ בצפון
תודה על הפסקת תשלום עבור כפילויות ותשלום בגין ביטוח ללא תוקף שחסכו לי 369,000 ש"ח אותם אחסוך לפנסיה שלי.
לפגישת היכרות
נצלצל אליך
לא הרווחת
שרות ליווי ובקרה - יעוץ פנסיוני / ביטוחי מתמשך

מוטרדים? 

אם שיתברר חס וחלילה שאחד מבני המשפחה זקוק לתרופה 

ולמרות ששילמת במשך שנים רבות לחברות ביטוח... אינכם מקבלים מענה!

 

כשתזדקק לקצבה חודשית של אלפי שקלים

 ולמרות ששילמתם עבור ביטוח סיעודי מאות שקלים לחודש תאלצו למכור נכסים וליפול נטל על המשפחה.

 

שיתברר לכם שהביטוח הקולקטיבי שאירגן הועד  הופסק בחוק, ואתם נותרתם  ללא ביטוח.

 

שתצאו לפנסיה ותאלצו לרדת ברמת החיים משום שגיליתם שרוב חסכונכם ירד לטמיון .  

 

צפו בכתבה ששודרה במוצ"ש במסגרת המגזין בערוץ 10  ומהרו לקבל ייעוץ פנסיוני - ביטוחי בלתי מוטה

ואם תשאר אדיש .. אז שיהיה לך לבריאות!

 

 

 

 

ייעוץ פנסיוני ביטוחי ניתן ע"י פורשור - מע' מומחים מורשים לעריכת  ייעוץ פנסיוני ע"י משרד האוצר  ונחשבת כמובילה בתחום בדיקת תשלומים לחברות ביטוח וגופים פנסיוניים כולל תיקוף תוכניות ומיצוי זכויות.      תכנית ייעוץ  פנסיוני ביטוחי כוללת את האפשריות הבאות:

 ייעוץ ביטוחי משפחתי לללא זיקה לגופי ביטוח וללא מכירה. 
הערכת צרכים למקרי ביטוח אישי ומשפחתי
בנושא ביטוח חיים ובריאות (ניתוחים, תרופות, מחלות, נכות וסיעוד),
בדיקת תקינות וכדאיות תשלומים לתוכניות קיימות כולל ביטול כפילויות תשלום,
הקטנת תשלומים, תעריפים, בחינת צורך וכדאיות תשלום לביטוחים קולקטיביים ופרטיים.

בדיקת וייעוץ פנסיוני - ביטוחי כולל:
 
ביצוע ייעוץ ביטוחי כולל ייעוץ פנסיוני  בסנכרון מלא המניב רווח כספי ומניעת הפסדים מקסימאלי לצד שקט נפשי ומיצוי זכויות מלא. 
                      
אפשרויות ייעוץ הפנסיוני / ביטוחי עפ"י מסלול: מסלול א'- יעוץ חד- פעמי :

איסוף תכנים ע"י הלקוח: עפ"י רשימה מסודרת ונוחה .
ריאיון ממוחשב, או פרונטאלי לשם ליבון צרכים וקבלת אינפורמציה בע"פ/ בכתב ובמסמכים.

פגישת מסירת דו"ח ייעוץ פנסיוני, הסברים ומכתבים: בת כחצי שעה ,
בה נמסר ומוסבר הדוח ללקוח כולל מסירת מכתבים מוכנים למשלוח/ מסירה
לסוכני/חברות הביטוח, הנחיות נוספות.

 

מסלול ב' – יעוץ פנסיוני מתמשך ללא התחייבות בתשלום חודשי קטן ונוח:

כאמור במסלול א' ובנוסף: סיוע והסבר לסוכן לשם יישום ההלצות . עזרה בטיפול מול הגופים: בעיות חיתום, יישום וכדומה. עדכונים תקופתיים מהלקוח ואליו: עדכונים רבעוניים בהתאם לשינויים אצל הלקוח ובהתאם לשינויי חקיקה, מיסוי וביטוח .
עדכון מתועד של יישום ההמלצות, בחינת שינויים במעמד עיסוקי, מצב משפחתי וכדומה ועדכון המלצות ייעוץ פנסיוני ביטוחי . 
  

                                        ל תיאור תהליך ייעוץ ביטוח ללא מכירה

 
איתור כספים שלכם בחברות הביטוח
 עשויים לשפר את רווחת חייך כרגע, לכיסוי הלוואות, מינוס בבנק או סתם למטבח החדש,    מופקדים לעיתים בקופות ביטוח ללא הטבת מס או תשואה עדיפה ואתה משלם ריבית
מידי חודש.
חלק ניכר מכספים אלה, ניתן לקבל תוך ימים ספורים, כולל ריבית וללא תשלום מס או קנס! .
 
ניטור ואיתור פעולות בלתי חוקיות לכאורה בתיקי הביטוח שלכם

במקרים רבים אנו נתקלים בשינויים וחיובים כספיים המבוצעים בתיקי הביטוח של לקוחותינו ללא רשותם, ללא החתמה על מסמכים נדרשים ותוך שימוש באמצעי התשלום שלכם (כרטיסי אשראי והוראות קבע) - בנוסף לנזק הכלכלי המיידי, במקרים מסויימים עלול השינוי לפגוע גם בכיסוי הביטוחי הנדרש ובצבירה לעת הפרישה.

חוות דעתנו בנושאים אלה במהלך ביצוע ייעוץ פנסיוני או שירות אחר, מביאה ברוב מוחלט של המקרים להחזרי אלפי שקלים ע"י חברות הביטוח לחשבונות הבנק שלכם!


מימוש זכויות רפואיות

 נפגעתם או חליתם, נבדוק זכותכם לסכומים גדולים וקצבאות לעיתים במאות אלפי ₪  מב.לאומי, מ.הכנסה וגופים נוספים בפגישת ייעוץ ללא תשלום, ונציע הנחיה וליווי בתהליך
 עד למימוש זכויותיכם,

  בדיקת תשלומים לביטוח אישי ומשפחתי וגם תכנון ויעוץ פנסיוני (אובייקטיבי לחלוטין)

הפסיקו "לתרום" לחברות ביטוח, שלמו רק את המתאים לכם  ולא לסוכני הביטוח שלכם!
נשמח להציע לכם סיוע וליווי לשקט נפשי, עתיד מובטח ומניעת הפסדים של מאות אלפי שקלים,

טיפול בתביעות תגמולי ביטוח ופנסיה

הצוות שלנו מתמחה בתביעת ודרישת תגמולי ביטוח. ליווי ע"י יועץ (שאינו סוכן מטעם חברת הביטוח), עשוי להכריע את קבלת או דחיית התביעה ולמנוע הפסדים של סכומים אדירים.

נציג מטעמנו ישמח תמיד לפגוש אתכם ולבדוק כיצד ניתן לסייע לכם במקרה תביעה.  

חוות דעת מומחה

עדות או חו"ד מקצועית תסייע לפס"ד בנושאים רפואיים וביטוח, וזכייה בסכומים גדולים כמבוקש וגם לקבלת סכומים  ללא תביעה, ובכך למנוע הפסדים והוצאות משפטיות של
עשרות אלפי ₪.

אנו נבחן הצורך והכדאיות בהגשת חוו"ד ייועץ פנסיוני מומחה והופעה מטעמך בדיוני בימ"ש, בפגישה בתשלום נמוך טרם החלטה על הכנת חוות-דעת. .

הוזלת משכנתא

חדשה או ותיקה, באמצעות שימוש בכספים נזילים וכאלה שניתן עפ"חוק להפכם לנזילים באופן שיצמצם את סכום היתרה של המשכנתא, תקופת ההחזר וגובה התשלום החודשי.

                                                  

לפרטים נוספים אודות שרותי מימוש זכויותיכם :

פגישת ייעוץ ראשונית
במידה ויש חשש כי התכניות אינן מתאימות לצרכי הלקוח,ניתן לבצע פגישת ייעוץ ראשונית.הפגישה תעריך את אפשרות התועלות הצפוי מהתכנון. אם יש מקום לשיפור משמעותי בתכניות.

מיידעים שוטפים במסגרת מועדון חברים
כך תוכלו לקבל מיידעים שונים, פסקי דין, תקנות וטיפים בצורה שוטפת

בדיקת תשלומים לביטוח אישי ומשפחתי תכנון וייעוץ פנסיוני כולל בדיקת תוכניות קיימות באמצעות מערכת ממוחשבת ומומחים, שבעזרתם יוצרים סימולציות ברמה הגבוהה ביותר לכל תרחיש אפשרי. הייעוץ כולל שידרוג המצב הפיננסי ותוכניות הביטוח הקיימות של הלקוח כשיש התייחסות מירבית לכל היבט ע"י צוות יועצים

 
הדרכה וייעוץ בנושאי ביטוחי בריאות הכרה של מגוון האפשרויות,בחינת ביטוחים קיימים התאמת כיסויים ביטול כפילויות תשלום והבטחת תוקף הביטוח !

 
פגישת הדרכה וייעוץ בנושאי ביטוחי סיעוד הכרה של מגוון האפשרויות,בחינת ביטוחים קיימים התאמת כיסויים וביטול כפילויות תשלום !

 
שינויים תכופים בתחום ההפרשות הפנסיוניות מעלות סוגיות טכניות ומשפטיות רבות הדורשות מענה מיידי וליווי מקצועי מתמשך, בינהן : *עדכונים בנושא האפשרות להפקדות לעובדים *חופש הבחירה של העובד בנושא הסדרים פנסיוניים וזכותו ליעוץ פנסיוני אובייקטיבי.*החלת סעיף 14 על כספי פיצויים במקרה פיטורין או התפטרות.*צו הרחבה לפנסיית חובה.*בנושא אחריות אישית של מעסיקים ומנהלים.*הוזלת עליות ותשלומים מיותרים* מקסום הטבות מס

 

 
חלק מכספי פרישה , ולעיתים חלק גדול מהם, חייב במס, לאור שינויים שנעשו לאחרונה על-ידי רשויות המס, העובדים נדרשים למלא טפסים רבים ומורכבים שבדרך כלל אין להם בהם כל הבנה שהיא. החלטות מוטעות שעלולות לגרום להם נזקים כלכליים משמעותיים, למותר לציין, כי כספים אלה אמורים לשמש לשנים רבות לאחר הפרישה,

חשוב שתדע שגם בנושא הפרדת השיווק מהייעוץ חלו שינויים מרחיקי לכת המטילים איסורים וחובות על סוכני הביטוח אנו המענה ללקוחותך ולך!

עד מומחה הוא עד המביא לבית המשפט את מומחיותו בנושא הספציפי המופיע בתביעה משפטית.
בניגוד לעד רגיל, שעדותו מתמקדת בעובדות הידועות לו, עד מומחה מתמקד במשמעות של העובדות שהוצגו לבית המשפט. כל צד לדיון יכול להביא עד מומחה משלו, ולפעמים נשכרים שירותי המומחה על ידי השופט

שרות ליווי ובקרה - יעוץ פנסיוני / ביטוחי מתמשך
ושירות ליווי בנסגרת "ייעוץ פנסיוני מתמשך " אשר ישמש לשם עדכונכם אודות שינויים שחלים בעולם הביטוח והמיסוי שעשויים להשפיע על עתידכם והדורשים שינויים בהפרשותיכם לביטוח או חסכון פנסיוני. ואתם תוכלו לעדכן אותנו בנושאים כגון: שינוי עיסוק,שכר,מעמד,מצב משפחתי וכו' כך שנוכל בכל תקופת הליווי להמליץ לכם לדאוג לבטחונכם ושדרוג מצבכם הפיננסי -פנסיוני

שירות למפוטרים 2009
רבים ממפוטרי המיתון אינם או מודעים באופן חלקי לזכויותיהם.
* מתי עובד זכאי לפיצויי פיטורים?
* מהו הסכום לו זכאי עובד מפוטר?
* מהו שכר העבודה שבגינו לפצות ?
* כיצד לנהוג לגבי המשך תשלום
* לתוכניות פנסיה/ביטוח מנהלים
* כאשר הפרשת המעביד הופסקה.

איתור וקבלת כספים נזילים
ניתן גם להעזר ב- ForSURE לאתור כספים וויודא קבלתם ע"י הלקוח , ללא קניית שרותי יעוץ פנסיוני, בשיטת "לא הרווחת-לא שילמת"


  בסיום תהליך ייעוץ פנסיוני  חד-פעמי ( עד כ- 30 ימי עבודה) לאחר שקבלתם דו"ח חוו"ד כוללת  תכנון/סקר פנסיוני אשר יניב לכם שדרוג פיננסי של מאות אלפי שקלים. הכולל מסקנות והנחיות לפעולה, הנחות יסוד, כללי העבודה שננקטו, מסמכי השוואה והנמקה ומכתבי הוראות מדוייקים לסוכנים, הגופים ומדור שכר (לשכירים)..

בוודאי תחפצו שנעזור לכם "יד ביד" בתהליך היישום מול הסוכן.

ובכן, במידה ובחרתם באופציית "ליווי ובקרה שוטף" , ניתנת לכם האפשרות לפגישה משותפת עם סוכן הביטוח שלכם לשם וידוא ביצוע הנחייותנו בדיוק.

האפשרות לקבלת החומר במעודכן על ידנו לשם תיעודו ועידכונו במערכות המיחשוב והמעקב שלנו .

ושירות ליווי במסגרת " ייעוץ פנסיוני מתמשך " אשר ישמש לשם עדכונכם באופן שוטף אודות שינויים שחלים בעולם הביטוח והמיסוי שעשויים להשפיע על עתידכם והדורשים שינויים בהפרשותיכם לביטוח או חסכון פנסיוני. ואתם תוכלו לעדכן אותנו (אפילו עד 4 פעמים בשנה)בנושאים כגון: שינוי עיסוק,שכר,מעמד,מצב משפחתי וכו' בכדי שנוכל בכל תקופת הליווי להמליץ לכם ולדאוג לבטחונכם ושדרוג מצבכם הפיננסי -פנסיוני.

כך נקל עליכם גם את יישום הדוח במסגרת יעוץ פנסיוני / ביטוחי חד-פעמי שקיבלתם וגם נדאג לשקט הנפשי שלכם בנושאי הביטוח המשפחתי ומקסום החסכון לטווח ארוך For SURE .

לרשות לקוחות פורשור מומחים עומדת מערכת פורטל התומכת בלקוחות שבחרו בשרות ליווי מתמשך ומאפשרת לכל לקוח ולקוח לפות בנוחות בתיקו האישי , לפתוח קריאות שירות ולוודא מצבו הביטוחי והפנסיוני.

 

 

צור קשר


צלצל

             צלצל עכשיו 

        

         1-700-700-913
           03-7363996
           09-8946749
           04-6875172

המועדון בנושא נחיצות ייעוץ פנסיוני

עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל