חדשות

עצור
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשרת לך ביטול הפסדים במאות אלפי שקלים, צלצל עכשיו וקבל אחריות לרווח מימימלי של 118,000 ש"ח בבדיקת תשלומים לחברות ביטוח וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
תודה
שלום, אני מאוד מרוצה מהשירות שניתן לי, השירות היה אדיב , הדוח היה מובן ומסודר. לכל שאלה יש מענה. כמובן אשמח ואמליץ לכל מי שאני מכירה לפנות אליכם. תודה כ. לוי
א.ה מכפר סבא
כתוצאה מהפחתת עלויות הרווחתי 246,000 ש"ח וגם משפחתי מבוטחת כהלכה
תודה
היה מעולה.... אנחנו ממשיכים להמליץ לסובבים אותנו על חשיבות הבדיקה הפנסיונית/ביטוחית, המקצועיות והשירות שלכם.בברכה,טובה ותמיר
סיפורים מהחיים-וייעוץ פנסיוני
שלומית ביטחה את עצמה על אובדן כושר בסך של 14,000 ₪ לחודש, ולצורך כך שילמה תמורת כמה פוליסות לכמה חברות ביטוח. מניתוח הביטוח שלה עלה כי על פי חוק היא ממילא לא תהיה זכאית ליותר מ–4,700 שקלים לחודש, בשל גובה המשכורת שלה. את כל יתר ההפרשים המיותרים היא שילמה סתם!
( כ- 275 ₪ מיותרים לחודש שערכם במידה והיתה חוסכת אותם כ- 130,000 ₪ !!! )
א.מ. ממושב במרכז
התאמת הכיסויים לצרכים וטיפול בכספי החסכון הניבו למשפחתי רווח של 496,000 ש"ח,תודה.
ב.ע מישוב במרכז
418,000 ש"ח היוו רווח ראוי להשקעה של 5330 ש"ח ושעתיים וחצי .
ב.י מחיפה
היום ברור לנו שהשקעה של 1650 שח בייעוץ ביטוחי בריאות וסיעוד היתה כדאית ביותר, בעיקר לנוכח העובדה שאנו מבוטחים היום הלכה וגם חסכנו 92,000 שח בפרמיות מיותרות לאורך השנים.
א. י מנתניה
לדני היקר! בזכותכך ובזכות עיקשותך ויושרך,ניצלנו מחרפה..כשפנינו אליך כשבועיים לפני הפציעה בתאונה, ברוך השם שבזכותך לא נזקקנו לאיש ,המשך בשליחות זו.
מעיין.ש.
לצוות פורשור מומחים שלום רב! אני יותר משמחה על ההזדמנות להעניק לכם משוב על השירות הקשוב, האכפתי, האדיב, הסבלני, הזמין והמקצועי של צוותכם! השhרותיות שלכם מורגשת בכל פניה, אשר תמיד נענית במהרה ובמלוא ההתייחסות. תודתי והערכתי נתונה, כמובן, לכלל הצוות העושה "מאחורי הקלעים". אני אכן מרגישה שבזכותכם למדתי דבר או שניים על תחום הביטוח והפנסיה, ואף מוצאת את עצמי פוצה פה די בביטחון בשיחות אליהן אני נקלעת בתחום - כשתמיד אני מיידעת אודותיכם, מפרגנת לכם על השירות ומברכת על השקט הכלכלי-ביטוחי שיש לי בזכותכם. מייעוץ לייעוץ הדברים אכן נראים לי מובנים ופשוטים יותר! אני גם מנסה לשכנע לא מעט ממכריי ובני משפחתי לפנות אליכם...
סיפור מהחיים 3
אריק קנה ביטוח חיים למקרה מוות מתוך דאגה למשפחתו, ונאלץ לשלם פרמיות גבוהות מאוד בגין מקצוע מסוכן. מניתוח הביטוח שלו עלה כי במקרה של מוות שלו משפחתו דווקא תהיה מסודרת מבחינה כלכלית ובעצם שילם עשרות אלפי שקלים לשוא ! , אולם במקרה של אובדן כושר – אין לו שום כיסוי!
ייעוץ פנסיוני פורשור
רק בפורשור תוכלו לקבל את שירות הניתוח ביטוח שיבטיח שתשלמו רק הסכומים המתאימים ולא "תורמים" לחברות הביטוח על לא כלום! יבטיח שהפוליסות שקניתם תתאמנה לצרכים שלכם ותקפות, כלומר, ברות מימוש בעת הצורך! יבטיח שאתם מקבלים ייעוץ ביטוחי ופנסיוני חוצה חברות – נקי מהסדרים ושיתופי פעולה ובלתי תלוי בעמלות! אנחנו נשווה בשבילכם בין כל המוצרים בשוק ונבחר בעבורכם את המוצר שמתאים לכם ביותר! (לכם ולא לסוכני הביטוח שלכם...)
ניתוח ביטוח חיים
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
הגבלת השימוש במילה "ייעוץ" ושימוש במילה " ייעוץ פנסיוני "
(א) סוכן פנסיוני לא ישתמש במילה "ייעוץ" או בכל מילה הנגזרת ממנה, בשם שבו הוא מנהל את עסקיו או בפרסום מטעמו.
תודה...מאביבית ובני
נפגשנו לראשונה באפריל 2008 עקב רצוננו לבדוק את תוכניות הפנסיה שלנו. מהרגע הראשון נתקלנו במערכת רצינית, מקצועית וביחד עם זאת קשובה וסבלנית. הרושם הראשוני לא הכזיב. מצאתם פתרון יצירתי לשדרוג התוכנית הפנסיונית ובעזרתכם גם יישרנו קו בביטוחי בריאות וסיעוד מותאמים עבורנו. די מהר הבנו את חשיבות המעקב והווידוי של ביצוע ההמלצות והחלטנו למסד את הקשר, היינו, ועדיין, נודניקים לא קטנים, מתעקשים להבין כל דבר ומקבלים תשובות. אפילו סוכן הביטוח שלנו כבר אומר: "תעבירו ליועץ לאישור ולאחר מכן נבצע". מעבר לחיסכון הכספי זכינו גם בשקט נפשי ועל כך תודתנו. "אנשים טובים באמצע הדרך, אנשים טובים מאוד.." ,נעמי שמר. תודה רבה אביבית ובני
תודה
הבעת תודה והערכה. ברצוני למסור לכל צוות חברת פורשור יועצים את הערכתי הרבה על המאמץ והזמן שהושקע בהכנת הדו"ח אין ספק שסללתם בפניי דרך חדשה מבלי לפגוע בכיסוי הביטוחי לי ולמשפחתי. מיקצועיותכם עוזרת לחסוך סכומי כסף לא מבוטלים ומחזירה את הביטחון לתא המשפחתי ללא חשש. ושוב תודה למנכ"ל דני, לאופיר וכל צוות המשרד כולל המזכירות תודה רבה מכל הלב. יהודה.ה
איסור מתן טובת הנאה ליועץ פנסיוני - הבהרה
חל איסור על גוף מוסדי או על מי מטעמו לתת טובת הנאה בין במישרין ובין בעקיפין, מלבד עמלת הפצה (להלן - "הטבה"), ליועץ פנסיוני לרבות לגורם אשר לו השפעה על מערך הייעוץ הפנסיוני של תאגיד שקבל רישיון יועץ פנסיוני (להלן - "יועץ פנסיוני"). מתן הטבה כאמור אסור, בין אם ההטבה אינה מותנית בפעילות מסוימת של מקבל ההטבה (לדוגמה, הטבה אחידה בגובה דמי ניהול), וקל וחומר אם היא מותנית בפעילות או בתוצאה מסוימת מצד מקבל ההטבה (לדוגמה, הצטיינות בשיווק).
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
ייעוץ פנסיוני מקצועי
רישיון ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשר יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון הפנסיוני, כשכיר, עצמאי או בעל שליטה, באמצעות מוצר ביטוחי או פנסיוני שאין לנותן הייעוץ עמלה ממנו.
א.א. מקיבוץ בצפון
תודה על הפסקת תשלום עבור כפילויות ותשלום בגין ביטוח ללא תוקף שחסכו לי 369,000 ש"ח אותם אחסוך לפנסיה שלי.
לא הרווחת
נצלצל אליך
לפגישת היכרות
ייעוץ פנסיוני ביטוחי לעובדים מעסיק ולאירגונים

החלטת שהגיע הזמן להבין מה נעשה בכסף שלך?

 

ייעוץ פנסיוני ושירותי בדיקת תשלומים לחברות ביטוח מיועדים לכל מי שמבקש לבדוק את תשלומיו לביטוח פנסיוני  וביטוח משפחתי (כולל בין היתר, ביטוחי בריאות וסיעוד),
בין אם הוא עצמאי, שכיר בודד או בעל שליטה בחברה.

הפניה לייעוץ פנסיוני בלתי תלוי מאפשרת כלים וידע מקצועי ופיננסי הדרוש בגיל צעיר יחסית
לשם מניעת הפסדים חודשיים ושנים רבות בעת הפרשות אישיות  לתכניות ביטוח ופנסיה.

 

ייעוץ פנסיוני בגילאים 35-55  ימנע ממך הפסדים  של מאות אלפי שקלים לפחות!

והרווח שכולו שלך!


• בחירת הפתרונות הפנסיוניים הרווחיים ביותר עבורך ווידוא חובותיו החוקיות של המעסיק.
• חיסכון בעלויות  חודשיות ומקסום החזרי מס לעובד שכיר ולבעל עסק עצמאי.
• שיפור  של מאות אלפי ₪ בדר"כ , בקצבת הפנסיה הצפויה לך.
 
• ביטול תשלומים כפולים ומיותרים גם לכיסויים ביטוחיים וגם לדמי ניהול.

 

אל תהססו,  פנו אלינו עכשיו..     

  1-700-700-913

                                   

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא

 

 

   לחיוג מהסמארטפון לחץ או צלצל

        

     1-700-700-913 

 

 

 

                             בימים א-ה 0930:16:00 

 

   

       

 

 

בפורשור עומדת לרשות היועצים הפנסיוניים אפשרות לשימוש בתוכנת ייעוץ פנסיוני בלעדית המובילה בארץ!

 אין מדובר בעוד תוכנת ייעוץ פנסיוני המבצעת סימולציה השוואתית בלבד!

 התוכנה מאפשרת מתן ייעוץ פנסיוני מדויק תוך ביצוע ניתוח צרכים מלא ונכון לכל בני המשפחה בכל נושאי הביטוח והחיסכון הפנסיוני ולא רק לאלמנטים במכשירם פנסיוניים קלאסיים - פנסיוניים) תוך התייחסות לכל עתודות המשפחה ושאיפותיה וביצוע סימולציה לכל מקרה שעשוי להשפיע על מצבה הכלכלי.

תוכנת ייעוץ פנסיוני וניתוח ביטוחי הבלעדית של פורשור (תאגיד ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי)  מאפשרת לבחור לכל עובד את התוכנית, הנספח, המחיר וכל נתוני הכיסוי בכל חברות הביטוח כולל בחינת תעריפים אמיתית בהתייחסות לשינויי פרמיה, ערכי סילוק, דמי ניהול ועוד כולל ביצוע חיתום ובדיקת תקפות ביטוח (שישלמו לו באמת!)
התוכנה הינה בלעדית, פרי פיתוח פורשור מומחים ואין כדוגמתה בישראל.

גם למעסיק שלך, יתרונות בייעוץ פנסיוני עבורך!

• עמידה בחוק חובת אפשרות לייעוץ פנסיוני אובייקטיבי של העובדים ואי-חשיפה לתביעות כספיות.
• שביעות רצון והרגשת ביטחון של העובדים בשל ייעוץ פנסיוני וביטוחי אישי וליווי מתמשך לאורך השנים.
• האפשרות לבדיקת כל תוכניות הפנסיה וביטוחי החיים והבריאות של כל בני משפחת העובד
 ללא זיקה לחברות או מכירת מוצרים.

* הייעוץ ניתן ע"י בעלי רישיון יועץ פנסיוני בכיר בלבד! ללא שום מכירה!

בחברת הייעוץ פנסיוני הפרטי הגדול בארץ הפועלת ברישיון מיוחד של משרד האוצר האוסר עליה כל זיקה או קבלת עמלות מחברות ביטוח וגופי פנסיה,  בשלוחות ייעוץ פנסיוני הפרוסות במרכז בירושלים בשרון ובצפון,
בעל רישיון מטעם משרד האוצר כולל חתימת חוזה ייעוץ פנסיוני אישי לכל עובד המאושר ע"י המפקח על הביטוח ושוק הון , מגובה בביטוח אחריות מקצועית וע"י מיטב היועצים בתחומי הביטוח האישי, הפנסיוני, השקעות, מיסים  ודינים. 

פורשור מזמינה אותך לבחון את מסלולי הייעוץ המתאימים לך ולארגונך ולהנות מאפשרויות
ייעוץ ברמה הגבוהה ביותר בארץ בתשלומים חודשיים נמוכים ונוחים.

                                                                                                                               

              

1.    פורשור מומחים -מערכות ייעוץ פנסיוני הינה תאגיד הייעוץ הפנסיוני הפרטי הגדולה בארץ ברישיון מטעם משרד האוצר והמוביל בבדיקת תשלומי ביטוח אישי ומשפחתי -ללא זיקה לגופים פיננסיים לאוכלוסיית הבכירים – בעלי ומנהלי עסקים.

                                            

הייעוץ כולל ראיון מתועד  + פגישות מסירת חוות דעת ומכתבי הנחיות לגופים בסניפי החברה.

לעובדים אפשרות טרם תחילת התהליך להרחיב הייעוץ לייעוץ פנסיוני מתמשך, מיום ההזמנה טרם תחילת הייעוץ.  הייעוץ הפנסיוני ובדיקת תוכניות הביטוח והפנסיה כנקבע בחוק, באמצעות טכנולוגיה ותהליך המבטיח נטרול הפסדים ביחס השקעה-רווח העולה על כל מתכונת אחרת. 
היועצים הפנסיונים  הינם בעלי רישיון ייעוץ פנסיוני –בכיר , וסנכרון מלא עם יועצי השקעות, מס, 
אקטואריה, דינים וניהול סיכונים.
פגישות ראשוניות לצורך הערכת תועלות אישיות צפויות, מבוצעות עם יועצים מורשים בכירים.

-----------------------

בחירת מסלול חיסכון לפנסיה במקום העבודה - האם בחרת היטב?

לעיתים קרובות מתקבלת ההחלטה על מסלול החיסכון או הביטוח של העובדים במקום העבודה ובעידוד המעסיק, לאחר שיחה עם נציג מטעם המעביד או וועד העובדים, כאשר מגיע למקום העבודה "יועץ" מטעם המעסיק (ובכך "חוסך" לכל עובד את הצורך לדאוג לייעוץ פנסיה באופן אישי, על חשבון השעות הפרטיות שלו וגם לעיתים, את שכר היועץ ) ומספר לכל עובד על המסלולים האפשריים בתכניות הפנסיה שהוא מציע או אלה שלמעביד או לארגון יש אינטרס בהם.

פעמים רבות, השיחה שאינה נחשבת ייעוץ פנסיוני עפ"י החוק , גם לא מוצגת לעובדים כייעוץ (בשל האיסור החל על פי חוק על משווקי תכניות חיסכון לפנסיה שאינם יועצים להשתמש במילה "ייעוץ" על נגזרותיה). מה שקורה במהלך השיחה, הוא לעיתים אך ורק הצגה של מסלולי החיסכון במספר מוגבל של תכניות חיסכון או ביטוח פנסיוניים, על פי ההכשרה וההיכרות של מנהל השיחה. אין הכרח שזה יהיה בעל מקצוע ובוודאי שלא יועץ פנסיוני אובייקטיבי, וגם אם כן , לא ברור אם ועד כמה הוא בעל זיקה למעסיק, לארגון, או למספר תכניות חיסכון שאותן הוא משווק.

במקרים נוספים מוצגת השיחה כ"ייעוץ פנסיוני מטעם המעביד" או "ייעוץ פנסיוני במימון מעביד" או "ייעוץ פנסיוני מטעם הארגון" וברוב המקרים זו עבירה לכאורה על החוק למרות במקרים בהם השיחה מבוצעת ע"י בעל רישיון יועץ פנסיוני או נתציג חברת ייעוץ.

מה נחשב ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי אופטימאלי - ומה לא?

יועץ פנסיוני מורשה על פי חוק, חייב לכלול מספר אלמנטים ברורים. בכדי לשמור על חוקיות וכדאיות הייעוץ על העובד לוודא מספר דברים: חתימת הסכם ייעוץ המאושר ע"י משרד האוצר בין העובד ליועץ הכולל גילוי נאות אודות היות היועץ בעל רישיון, פרטי היועץ והעובד, תנאי החוזה (גם עם משולם ע"י המעסיק), שמירת סודיות, היעדר זיקה בין היועץ למעסיק או לארגון העובדים או לגופים פיננסיים (או הצהרה מדוייקת על אופי הזיקה) , התחייבות היעדר השפעה של המעביד והארגון או התערבות בתוכן הייעוץ, אפשרות העובד להפסיק הייעוץ בכל עת ואפשרות בחירתו ביועץ פנסיוני מטעמו.

עצם מימון הייעוץ הפנסיוני ע"י מעסיק או ארגון עלולה להיות לכאורה עבירה על החוק ולכן חשוב שהמעסיק שבחר לממן ייעוץ פנסיוני לעובדיו, חייב לאפשר להם שימוש במימון לבחירת חברת ייעוץ פנסיוני או יועצים פנסיוניים אחרים מטעמם, ללא התערבותו בתוכן הייעוץ, מהלכו ומסקנותיו.

ברור שמי שאינו יועץ פנסיוני, הוא בדרך כלל סוכן או משווק של מוצרי חיסכון או ביטוח שונים (ואז הוא מיודע בנוגע לתכניות שאיתן הוא עובד ואינו מציג את כלל התכניות והאפשרויות העומדות בפני המתייעץ).

בקרב היועצים הפנסיוניים האובייקטיביים, יש כאלה שבחרו לעבוד כנגד עמלות הפצה שמתקבלות מטעם חברות הביטוח והגופים הכלכליים המציעים תכניות פנסיוניות,או מול מעסיקים שלעיתים משפעים על מהלך הייעוץ ו"מכוונים" את היועץ לפעול בדרך של בחירת מוצרי פנסיה או ביטוח אחידים לכלל העובדים באופן שמשרת את האינטרס של המעביד.

ויש כאלה שה"מעביד" הישיר והיחיד שלהם הוא הלקוח, והם אינם מקבלים עמלות על מכירת מוצר זה או אחר. אלה האחרונים, הם אלה המסוגלים להציג בפני כל מתייעץ את כלל המידע הרלוונטי עבורם, וללוות אותם לזיהוי והתקשרות עם תכנית החיסכון לפנסיה הנכונה והחסכונית ביותר עבורם.

זכותכם לקבל את כל המידע!

לעיתים אנו סבורים כי הארגון (ועד עובדים, מדור רווחת העובד, חשב שכר) גם רוצים את טובתנו וגם "יודעים מה הם עושים".  זו הנחת יסוד המתבררת במרים רבים כלא נכונה והעלולה לגרום נזקים בלתי הפיכים. לדוגמא:

ארגונים המעניינים לצרף עובדיהם לביטוחים קבוצתיים, אם משום ההתחייבות למספר מצטרפים מסויים, אם משום טובת הנאה או בגלל בורות וחוסר ידע בבחירת הביטוח)

ארגונים שדאגו לדמי ניהול קבוצתיים "מוזלים" בפגישות עם נציגי גופים ובתנאי שמרבית העובדים יניידו את חסכונותיהם לאותו גוף, מבלי להבין כי פעולה זו ללא בחינת יתר מרכיבי הביטוח החיסכון הפנסיוני הקיים עלולה להיות מסוכנת מאד.

ארגונים בהם בעל תפקיד כגון חשב שכר, בטוח בעצמו למרות היותו בלתי מעודכן בחקיקה וסבור כי על העובד "לציית" לו וזכותו לבחור עבורו את חברת הביטוח, הסוכן, מסלול ביטוח וכדומה.

על פי חוק, זכאי כל אזרח בישראל כיום לנייד את תכנית הפנסיה שלו ולהחליט בכל שלב, איפה הוא מעוניין לחסוך לקראת גיל הפרישה. לכן, בין אם אתם בדיוק בדרך להיוועץ עם איש המקצוע מטעם הארגון או וועד העובדים שלכם, או בין אם כבר התייעצתם ובחרתם וכעת אינכם בטוחים שקיבלתם ייעוץ שכיסה את כל האפשרויות וכיוון אתכם לבחירה הטובה ביותר עבורכם - אתם מוזמנים לפנות למקצועני הייעוץ הפנסיוני בחברות הייעוץ הפנסיוני המובילות ולקבל סקירה מקיפה ומלאה של שוק המוצרים הפנסיוניים, כולל המלצות על תכניות, דמי ניהול נמוכים במיוחד, וליווי אישי בתהליך הבחירה, כאשר אתם עומדים במרכז הבחירה ולא אף גוף כלכלי או בעל אינטרס אחר.

גם במקרה והמעביד פועל באמצעות סוכנות הסדר, מחייב החוק את המעסיק לאפשר לעובד במקרה וסוכנות הביטוח אינה בהסכם מול גוף בו בחר העובד לחסוך או להיות מבוטח, לפעול עצמאית באמצעות סוכן או סוכנות ביטוח אחרת.

תהליך הייעוץ בחברות אלה מתחיל בחתימה על הסכם ייעוץ, ללא זיקה לגופי פנסיה או ביטוח, וללא זיקה לא לארגון ולא לוועד העובדים שלו (גם במידה וקיבלתם מימון חלקי או מלא מטעם הארגון או המעסיק). התהליך הינו תהליך ללא מכירה, ובסופו מתקבל מסמך המלצות הכולל פניות מוכנות לשליחה לגופים הפיננסיים הנבחרים לתחילת חיסכון אצלם.


 עובד, מעסיק, רו"ח, חשבי שכר, מנהלי שירותי הרווחה

מנכ"ל משאבי אנוש
יו"ר ועד עובדים

ומנכ"ל בחברה.

משום פעילות משרד האוצר בנושא אכיפת החוק הנ"ל, אנו מציעים לבדוק המידע העומד לרשותך בתחום הסוגיות הבאות:

 

          סעיף 20 (א) {5} לחוק הנ"ל , מרוקן מתוכן את הייעוץ הפנסיוני למעביד ויתר על כן קובע כי המעביד חייב לאפשר לעובד לקבל יעוץ מיועץ על פי בחירתו ולפעול על פיו.

          לסוכן הביטוח, סוכנויות ומנהלי הסדר תפקיד חשוב לאחר קבלת הייעוץ, אך אינם/ן מורשים/ות למתן יעוץ פנסיוני כחוק - מצב שעלול להטלת אחריות אישית על נושאי משרה ומנהלים אשר לא מודעים לכך במקרה נזק לעובד..
(קרא עוד אודת :
"
ייעוץ פנסיוני סודי ביותר"  "כיצד תנהג בקבלת מכתב תביעה "
"מניעת ייעוץ פנסיוני"

          ייעוץ וליווי למעסיק ולעובדיו בנושאים הללו ע"י תאגיד ייעוץ פנסיוני המאושר ע"י מ. האוצר
עשוי למנוע גזל זמן רב,אובדן שליטה ונזק כספי. 
 

 

 

 

אני מזמינך לקבל מידע נוסף מתאגידי ייעוץ פנסיוני מורשים,ביניהם פורשור מומחים בע"מ, שהינה:
* התאגיד לייעוץ פנסיוני הגדול בארץ המאושר ע"י משרד האוצר,
* כולל אישור ( בשונה מחלק מהיועצים השונים) על כך שאינו מקבל שום עמלות הפצה
  ואינו בעל שום זיקה לחברות הביטוח והגופים הפנסיונים.

*אינו מחליף את הסוכן או סוכנות הסדר-אלא משמש לעזר.
*מייעץ ומלווה את המעסיק בכל הסוגיות והחובות בחוק, ביצוע מכרזים, ובחירת מוצרים
  וגופים.
*מאפשר ייעוץ מקצועי ואובייקטיבי  לשדרוג מצבם הכלכלי, ביטול תשלומי כפל בתחום
  הפנסיה והביטוח ומימוש ההטבות הכספיות והזכויות  המגיעות לעובדיך מחברות הביטוח
  והפנסיה ומטעם המדינה מבלי שתצטרך להשקיע בכך אגורה!

 

 

 נשמח לארח אותך במשרדנו  ולתאר בפניך את הפתרונות שנוכל להציע לעובדיך ולך.

 

 

 

                                    לצפייה בראיון מוקרן - לחץ כאן!

 

 

 

 

  טופס בקשת הצעות לייעוץ פנסיוני עבור עובדי ארגון
  שוברי הטבה לעובדים וחברי ארגון-דוגמא

צור קשר


צלצל

             צלצל עכשיו 

        

         1-700-700-913
           03-7363996
           09-8946749
           04-6875172

המועדון בנושא נחיצות ייעוץ פנסיוני

עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל