לפגישת היכרות
נצלצל אליך
לא הרווחת
יועץ פנסיוני ביטוחי ללא שיווק

אצלנו בפורשור יש רק דרך אחת:

ייעוץ ובדיקת תשלומים בגין הביטוחים האישיים והמשפחתיים ותוכניות הפנסיה ללא שום זיקה למכירות היא המפתח להרכבת תיק ביטוחים תקף שבאמת מתאים לכם! ולא לסוכן הביטוח שלכם...

השיטה:

שדרוג פיננסי ע"י מערכת מומחים אובייקטיבית לחלוטין ונאמנה רק לכם - הלקוחות!!! הסיבה:

די לקומבינות לחששות ולנאיביות. חוסר וודאות? לא כאן!

שתי סיבות מהותיות שבגללן משתלם לכם לבדוק את מצב הביטוח שלכם באמצעות "ניתוח ביטוח" בחברת פורשור מומחים בע"מ:

האינטרס היחידי שמוביל אותנו במתן חוות הדעת שלנו ובבדיקת התשלומים שמשולמים על ידכם מידי חודש לחברות הביטוח והפנסיה הוא האינטרס שלכם! - לא של חברת הביטוח, לא של סוכן הביטוח, רק שלכם!

איננו סוכני ביטוח.

 איננו מקבלים שום עמלה מסוכני הביטוח.

 על כן, כשאנחנו באים להמליץ לכם על הרכבת תיק ביטוחים שיתאים בדיוק לצרכים שלכם, אין וגם לא יהיה בינינו וביניכם ניגוד כלשהו של אינטרסים, שעלול לחבל בטיבו של תיק הביטוחים שלכם.

 חוות הדעת שלנו היא היחידה בישראל שתבנה לכם מערך חשיבה פיננסי ביטוחי שלם שכולל הרבה יותר מאשר רק ביטוח! בדיקה הן של התוכניות והן של דרך עריכתן כולל בדיקת טפסי הצעות והצהרות בכדי לוודא כיסוי ביטוחי - בפועל !

מערכת המומחים של פורשור הינה היחידה והראשונה בישראל אשר בונה לכם חוות דעת הכוללת המלצות מפי אנשי מקצוע מנוסים וותיקים – לא רק בתחום הביטוח אלא בכל התחומים החשובים הנושקים לביטוח ומשלימים אותו:

 מיסוי, ייעוץ השקעות, דיני עבודה, חוזים ונזיקין ללא כל אלה, כל חוות דעת של יועץ פנסיוני תהא חלקית בלבד! כמה יעלה לכם לרוץ לכל המומחים השונים בנפרד?

 גם אם תחשבו זאת בלי לכלול זמן עבודה, זמן ריצות ותיאום בין המומחים השונים, פגישת הכנה עם כל מומחה, שלא לדבר על הזמן הנדרש כדי לאסוף את המומחים שבאמת אפשר לסמוך עליהם, במקרה הטוב – או לתקן נזקים של ייעוץ מכשיל,

 במקרה הרע?  אנו יכולים לומר לכם באחריות, שהמחיר יהיה גבוה בהרבה מזה שתשלמו תמורת חוות דעת מסודרת, מתואמת וכוללת מחברת פורשור מומחים , שתושג לכם בנחת ובנעימות, בלי ריצות ותוך השקעת זמן מזערית מצדכם.

אם נצליח לחסוך לכם רק 100 ₪ לחודש על תשלום של כפל ביטוח, או כיסוי מיותר, ונגדיל את הפנסיה שתקבלו רק ב 75 שח הרי שכבר השתלם לכם השירות.

מסתבר שנרויח לכם לא פחות מ 225,000 שקלים שיכולתם לחסוך עבורכם !

התועלת שלכם?

אין מחיר לתועלת הזאת. את זה יכול לדעת באמת רק מי שבחן על בשרו מה קורה כאשר צריך ביטוח ואין אותו. אל תגיעו לשם.

פנו אלינו עכשיו וקבלו הערכה כמה נוכל להרוויח לכם

*

 
 

למדו מניסיונם של אחרים. הכינו עצמכם היום לעתיד מבחינה בטוחית.

אז אל תדחו, למידע נוסף וצורות התקשרות לחצו כאן קראו עוד אודות ייעוץ פנסיוני וייעוץ ביטוח אובייקטיבי ללא מכירה ונושאים קשורים: ייעוץ ביטוח, יעוץ פנסיוני, ייעוץ פיננסי, ניתוח ביטוח, תיק השקעות, ביטוח חיים, קופות גמל, ייעוץ לפרישה, קרנות השתלמות, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח ניתוחים, קרנות פנסיה, קרן השתלמות, ביטוח פרט, ביטוח מנהלים, בטוח עצמאיים, יועצים פנסיוניים, ניהול תיקי השקעות, קופת גמל, הטבות מס, הפרשות לגמל, קרן פנסיה, ביטוח השתלות, ניתוח ביטוח, יועצי ביטוח, יועצי פנסיה, פנסיה, ניתוח פנסיוני, יועצים פיננסיים, גמל

הרווח הטמון בחקיקה החדשה (פיקוח על שרותים פיננסיים,יעוץ פנסיוני)

הרווח הגלום בניתוח וייעוץ פיננסי משפחתי,בעקבות החקיקה החדשה עם דגש על ייעוץ פנסיוני וביטוחי אובייקטיבי,הכולל ליווי צמוד.

אתם מרוויחים !

מערכת הייעוץ של פורשור עובדת רק בשבילכם !

צור קשר


עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל