לא הרווחת
נצלצל אליך
לפגישת היכרות
מערכת מיחשוב ייעוץ פנסיוני

 

רוצה להבין כיצד מערכת ייעוץ פנסיוני וניתוח ביטוח תבצע שדרוג פיננסי גם לך?

 

 1-700-700-913

                                   

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא

 

לקבלת הנחה בפגישת יועץ ב-30 יום הקרובים יש לציין קוד הטבה 110383 בנושא או בשיחה עם נציגנו

 

 

יועצים פנסיוניים מומלצים משתמשים לעיתים קרובות במערכות מחשוב "מדף" המשווקות בעיקר לסוכני ביטוח העוסקים בשיווק ועיקרן מטרתם הינה הצגה גראפית מרשימה של דיאגרמות המציגות את ההבדלים בין קרנות פנסיה,  ביטוחי מנהלים וקופות גמל.

ברור שעצם שימוש בתוכנות לשם ייעוץ פנסיוני הינה פעולה חשובה, אך האם כל תוכנה המציגה הבדלים בין חיסכון פנסיוני אחד לבין תכנית פנסיה שונה מספיקה?

בואו נבחן את סוגיית הצורך בתוכנת ייעוץ פנסיוני ביטוחי מקצועית. ראשית נסקור את ניתוח הצרכים שהינו השלב הראשון והחשוב בכל ייעוץ ביטוחי או פנסיוני. כלומר בדיקת הנכסים והעתודות העומדות לרשות המשפחה לצד הצרכים הביטוחים לה היא זקוקה. משמעות הדבר הינה תיעוד מתמטי של מצבה הכלכלי של המשפחה לפני ואחרי כל אירוע ביטוחי שעלול לפקוד אחד מבניה כגון: מחלה, אובדן כושר עבודה, תאונה , הזדקקות לטיפול או תרופה, סיעוד, מוות ועיקר את מקרה הביטוח שהסתברותו הגבוהה ביותר –יציאה לפנסיה. שנים רבות של חיים על פי תוחלת חיים צפויה ותקציבים חודשים הדרושים לקיום רמת ואיכות חיים רצויה.

החשיבות בביצוע סימולציות לכל אירוע ביטוחי קריטית למתן ייעוץ פנסיוני איכותי ולביצוע ייעוץ ביטוחי מקצועי ולכן על התוכנה לאפשר מיון הנכסים עפ"י סוגם ונזילותם מצד אחד וחישוב השפעת כל אירוע ביטוחי על המצב הכלכלי המשפחתי ובדיקת החוסר הכספי כלומר הצורך בביטוח פנסיוני למקרה חיים ארוכים.

לצערנו, למרבית יועצי פנסיה, בוודאי אלה הפרטיים, למרות כל ידע המקצועי הקיים למתן ייעוץ פנסיוני מקצועי, אין התקציבים הדרושים להקמת מערכות מחשוב הנותנות מענה לדרישה זו ואשר צריכות בנוסף לבצע גם את הפעולות הבאות.

בחלק מחברות בעלות רישיון תאגיד פנסיוני קיימות תוכנות ייעוץ אשר להן גם היכולת לקלוט נתונים מהמסלקה הפנסיונית, גם להזין ידנית נתונים המתקבלים מדוחות חברות ביטוח, קרנות פנסיה וקופות גמל ואפילו יכולת הזנה של תכניות ביטוח חיים כולל ביטוחי בריאות, ביטוחי סיעוד ומגוון הביטוחים המשפחתיים.

חשיבות רבה יש לצורך בזיהוי נספחי הביטוח השונים וסוגי תכניות ביטוח שונות תוך מתן משקל להבדלים בין הגדרות הביטוח בכל תכנית ותכנית והשוני בין צורת וגובה התגמול המובטח בכל חברת ביטוח.

מכיוון שהן ייעוץ פנסיוני והן ייעוץ ביטוחי מחייבים מציאת הפתרון הטוב והזול ביותר ללקוח, קיימת חשיבות רבה במחשוב המבצע השוואת מוצרי הביטוח והפנסיה בצורה אובייקטיבית ומקצועית המאפשרת ליועץ פנסיוני או ליועצי ביטוח אישי לזהות את מגמות המשתנות בכיסויים השונים לאורך השנים, השתנות הפרמיות, הבדלים בערכי סילוק, חיתום ותום מועדי הכיסויים.

שדרוג פיננסי חשוב הינו תוצר של עבודת חשיבה "מחוץ לקופסא" של היועץ הפנסיוני המבין כי לעיתים רבות לאחר מיצוי הטבות המס הגלומות בתכניות פנסיוניות קלאסיות ולאחר עמידה בחוקי פנסיה כגון חוק פנסיה חובה, לשכירים, הפרשות עובד מעביד, הסכמים קיבוציים, חוק פנסיה לעצמאי ועוד, נותרות אפשרויות נוספות לחסכון פנסיוני ריווחי בצורת השקעה בנכסים שאינם פנסיוניים וגם הן צריכים להבחן לעומק בעת מתן הייעוץ

 

 

 

 

 

צור קשר


צלצל

             צלצל עכשיו 

        

         1-700-700-913
          073-7863562
עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל