ללקוחות מניג'-מד

 חברת "פורשור מומחים" המאושרת כתאגיד ייעוץ אובייקטיבי ע"י משרד האוצר, מעניקה ללקוחות מניג'-מד הסדר הנחה משמעותית בשרותיה.

במסגרת יעוץ פנסיוני שיינתן לכל לקוח  , תיבדקנה כל הוצאותיו בנושא החיסכון הפנסיוני ו/ או בנושא הביטוח המשפחתי בצורה אובייקטיבית  ומתן פתרונות לביטול כפילויות ותשלומים מיותרים.

אפשרויות השירות תהייה בחירה בין יעוץ פנסיוני בלבד, ייעוץ בנושא ביטוחי פרט, (ביטוחי חיים,בריאות, סיעוד, תאונות, אובדן כושר עבודה וכדומה). או ייעוץ פנסיוני כולל אשר יכלו הן את תכנון ובדיקת התוכניות הפנסיוניות והן את תוכניות ביטוחי הפרט והחסכונות.

בכל האפשרויות, תינתן  אפשרות לפגישת ייעוץ ראשוני במחיר מוזל לשם הערכת תועלות מקדימה.

לאחר פגישה זו, במידה והערכת הרווח הצפוי (ביטול הפסדים חודשיים הנובעים מכפילויות תשלום,דמי ניהול ותעריפים גבוהים) הינה משמעותית, יוכל הלקוח
לבחור מסלול ייעוץ ולשלם תמורתו מידי חודש סכום הנמוך משמעותית מהרווח הצפוי.

הייעוץ כולל פגישת ראיון עם הלקוח ובן/בת זוגו, ביצוע סימולציות של צרכים ופתרונות, הגשת חוות דעת אובייקטיבית של יועצים פנסיוניים ויועצי ניהול סיכונים הכוללת מכתבי הנחיות לסוכנים, ליווי ובקרה (אופציה) בפגישות עם סוכנים וביקורת על הפעולות המתבצעות תוך מעקב מתמיד לאורך השנים וביצוע שינויים עפ"י הצורך.

( חברת פורשור מומחים הינה תאגיד ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ללא קבלת עמלות מהגופים בעלת רישיון מטעם משרד האוצר ועוסקת גם בבדיקה אובייקטיבית של תשלומים לביטוחי פרט,בריאות וסיעוד) 

         צלצל לקביעת פגישה עם יועץ פנסיוני להערכת תועלות ופרטים נוספים:

                       1-700-700-913  בימים א-ה 09:00-16:00

      או שלח הטופס המקוון לקבלת פרטים אודות הטבות ללקוחות מניג'-מד:                 
 

*נושא

 

*תוכן ההודעה
*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*מספר טלפון

 

 

או צלצל לקביעת פגישה עם יועץ פנסיוני להערכת תועלות ופרטים נוספים:

                       1-700-700-913  בימים א-ה 09:00-16:00


עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל