לקוחות מספרים

עצור
איביבית ובני
ופיר ודני נפגשנו לראשונה באפריל 2008 עקב רצוננו לבדוק את תוכניות הפנסיה שלנו. מהרגע הראשון נתקלנו במערכת רצינית, מקצועית וביחד עם זאת קשובה וסבלנית. הרושם הראשוני לא הכזיב. מצאתם פתרון יצירתי לשדרוג התוכנית הפנסיונית ובעזרתכם גם יישרנו קו בביטוחי בריאות וסיעוד מותאמים עבורנו. די מהר הבנו את חשיבות המעקב והווידוי של ביצוע ההמלצות והחלטנו למסד את הקשר, היינו, ועדיין,נודניקים לא קטנים, מתעקשים להבין כל דבר ומקבלים תשובות. אפילו סוכן הביטוח שלנו כבר אומר: "תעבירו ליועץ לאישור ולאחר מכן נבצע". עבר לחיסכון הכספי זכינו גם בשקט נפשי ועל כך תודתנו. "אנשים טובים באמצע הדרך, אנשים טובים מאוד.." ,נעמי שמר. תודה רבה אביבית ובני
סגס
לדני! בזמן הכרותנו גילינו עליך שאתה אדם מסור , נאמן,דאגן בכל הקשור לעבודה ובכלל בחיים, מאחלים לך הצלחה ושלא תשתנה, מכל הלב לימור ויוסי סגס.
טובה
דני יקר, אתה אדם ישר והגון ואלה תכונות שקשה למצוע במחוזותינו- אתה לזולת בדרך שלא רואים! אכפת לך מהסובבים אותך ואתה נושא על כתיפך את כולם. טובה
דבורה
דני היקר , איש חכם אמר פעם" "אנני יכול להאמין שמטרת החיים היא להיות מאושר. אני חושב שמטרת החיים היא להיות מועיל, אחראי, לגלות חמלה ומעל הכל להטביע חותם ...." נראה לנו שבדבריו אלו, כיוון אליך... מדבורה ועמיר.
כרמל
אני מבקש לשתף אותך במה שאמר לי לקוח שקיבל מכם שרות ואני מצטט. "כרמל תודה לך על שהפנתה אותי לחברת פורשור קיבלתי שרות מעולה חסכו לי המון כסף ובנו לי תוכנית מקצועית וממוקדת גם סוכן הביטוח שלי שהיה בפגישה אמר אין לי מילים, הם באמת עלו על כמה דברים חשובים" מחמם את הלב לקבל שיחה כזו ממאומן שלי. כל הכבוד לדני טל וצוות פורשור גם עבורי אתם הטובים ביותר
נצלצל אליך
לא הרווחת
לפגישת היכרות
דפי נחיתה בנושא ייעוץ פנסיוני

אפשר להתעלם

מזה שנים, משלמים ציבור השכירים בישראל מאות אלפי שקלים מיותרים לחברות הפנסיה בגין ביטוחים לא דרושים עפ"י החלטת המעסיק וקשריו עם סוכנות הביטוח וגם ציבור העצמאיים משלמים לחינם בעקבות פעילויות שיווק של סוכני ביטוח ממולחים המייצגים את חברות הביטוח תוך שימוש במילה "ייעוץ" שנאסרה עליהם בחוק ומכירת תכניות פנסיה לא מתאימות וביטוחי בריאות כפולים ומכופלים תוך תשלומים חודשיים משמעותיים שאינם תואמים את הכיסוי הביטוחי הניתן לו עקב כפילויות הכיסוי הביטוחי. ותוך גרימת נזק עצום לחיסכון הפנסיוני המתבטא במאות אלפים ואפילו יותר ותוך פגיעה חמורה בתקציב הפנוי והביטחון המשפחתי.

לעיתים, עקב "נוהל מודל דינאמי" הקיים אצל מרבית החברות המעסיקות הגדולות בארץ כגון "אינטל", "קונברס", "hp" ועוד חברות רבות המעסיקות "יועץ פנסיוני מטעם המעסיק" (שאין כזה דבר בחוק, ואינו נחשב הליך חוקי של ייעוץ פנסיוני), משלמים השכירים והמנהלים בחברות אלה כפילויות תשלום של מאות שקלים כל חודש עבור ביטוחים לא נחוצים או כאלה שנרכשו כבר ע"י העובד במסגרת תוכניות ביטוח פרטיות או במסגרת ביטוחי משכנתא המונעים צורך ברכישת ביטוחים אלה במסגרת הפרשות המעביד ופגיעה בצבירת החיסכון הכספי שצורה בלתי הפיכה.
במקרים רבים, עקב אינטרסים כאלה או אחרים של המעסיק וה"יועץ" מטעמו המנוגדים, לאינטרס של העובד, במידה העובד מחליט (וזו זכותו החוקית) בעצמו או בעקבות ייעוץ פנסיוני –ביטוחי אמיתי שקיבל באופן פרטי בחברת ייעוץ מורשה מטעם מ. האוצר, שלא לרכוש את הריסקים שהומלצו ע"י המעסיק ויועציו, מגדילים ועושים המעסיקים וברוב חוצפתם מחתימים את העובד על "טופס ויתור" כאילו זו חובתו לרכוש כיוסיים מיותרים אלה.
חובת המעסיק ליידע את העובד לזכותו לבחור את אופן החיסכון והביטוח הפנסיוני שלו באופן סוברני ללא התערבות המעסיק או ועד עובדים וזכותו לבחור את הגוף והמכשיר הביטוחי-פנסיוני ללא קשר לנוחות המעסיק והאינטרס של יועצי המעסיק. ואת האפשרות להסתייע ביועץ בלתי תלוי מטעמו.

שכן "חלון ההזדמניות" להצלת הכסף הגדול הינו בגיל הצעיר ועפ"י המצב כיום בני גלאי 30-57 חוסכים ומצילים באמצעות ייעוץ מקצועי מעל חצי מיליון שקלים! (ברוב המקרים את סכום כל המשכנתא של המשפחה..)
הרפורמה שתחילתה בהפרדת הייעוץ מהשיווק בשנת 2005 והמהפכה המתוכננת בביטוחי הבריאות עפ"י האוצר. רצוי לתקן תקנות בנושא אופן העברת המידע הרלוונטי לעובדים לגבי זכויותיהם וכלים נוחים לדיווח במקרה ונפגעו זכויות אלה. כגון:

• שילוט במקומות עבודה
• חיוב הסברה תקופתית לעובדים ע"י בעלי מקצוע בתחום הייעוץ הפנסיוני שאינם קשורים לגופי הביטוח וקופות הגמל.
• צרוף עלון זכויות לתלושי השכר.
• חיוב המעסיקים המסתייעים ביועץ מטעמם לידע עובדיהם כי אין מדובר בהליך "ייעוץ פנסיוני" כלשונו בחוק ואין חובתם להתייעץ עימו או לפעול עפ"י הנחיותיו או עפ"י "נוהל דינאמי" שהומלץ על ידו.
• פרסום מוקדי תלונות במשרד המפקח על הביטוח.חשוב לציין כי עפ"י החוק כיום, מותר עדיין למעביד לבחור את סוכנות הביטוח (סוכנות הסדר) שתבצע את הנחיות העובדים. אך ברוב מקרים מכיוון שרוב הסוכנויות מייצגות גוף ביטוח מסוים ומרביתן בעצם בבעלות גוף מוסדי מסוים. אין באפשרותן או קיים ניגוד אינטרסים בינן לבין העובד ולכן במקרים אלה (שבהם סוכן הביטוח אינו יכול או רוצה לספק את הביטוח המבו

דבר איתנו בטלפון

רווח 367000 שח בייעוץ פנסיוני ביטוחי

י. ממרכז הארץ, נתקל במועדה של ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי, בפורשור הציעו לו בדיקה ראשונית של יועץ פנסיוני בכיר בכדי לבדוק האם מפסיד כסף רב לביטוח ותוכניות פנסיוניות, בתום הבדיקה התחייבות היועצים הפנסיוניים לרווח מינימאלי של 118,000 שח והחזר כל עלות הייעוץ הפנסיוני במקרה אי-עמידה בתנאי זה.
הייעוץ הפנסיוני מנע בסופו של דבר הפסד של 367,000 ש"ח מי. התרצה גם אתה לבדוק כמה הפסד נוכל למנוע ממך?

השרותים שלנו

ייעוץ ביטוח אישי ומשפחתי-ללא מכירה,
ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי,
ותכנון חיסכון לטווח ארוך אובייקטיבי, איתור כספים בגופים פיננסיים ופנסיוניים, ליווי וייעוץ לאימון תקציבי ואישי,
ייעוץ מיסוי פרישה,
חוות דעת מומחים בנושאי:
ביטוח, פנסיה,
זכויות עובדים, חובות מעסיקים ואקטואריה.
התמחות לקבלת רישיון יועץ פנסיוני ומקצועות הביטוח והפנסיה,
הפניה והכוונה לייעוץ משפטי

דף נחיתה 1

החזר מיידי לחברי קופ"ח לאומית

...

..

.

צור קשר למבצעי חג

בוא נתערב -כללי

אתה יכול להתעלם ...

פרטים לגולשי פייסבוק

לפני שאת החותם

קבל מידע חינם!

סקירות כלכליות בשפת אנוש

טיפים לתקציב ביתי,
סקירות פס"ד,
סקירת תביעות ביטוח,
משמעות שינויים במיסוי והמלצות
עדכונים בנושאו:
תוכניות קופ"ח וביטוח משלים.

ללא פרסומות !
ללא חומר שיווקי!
לא יועיל- בודאי לא יזיק!
צוות פורשור מומחים
מאחל לכל לקוחותינו ואלה שיהיו לקוחותינו...

שנה טובה,
בריאות טובה, שגשוג
שיירד האסימון לפני שתפסידו
אלפי שקלים נוספים בשנה הקרובה.
.
שתבינו שתשלומים לביטוח ופנסיה
ללא ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
גם מסוכן וגם יקר!

בחירת גוף יעוץ פנסיוני

האסימון ויעוץ פנסיוני

מבצע חגים 2010

לקראת ערב ראש השנה!
הנחה מיוחדת נוספת למזמינים עד יום לפני ערב חג
ראש השנה 7.9.2010
ההנחה בנוסף להוזלה זמנית לחופש הגדול מהתעריף הקבוע!
(שקלול הנחה מהמחירון 25% ! )

כולל פגישת יעוץ ראשוני והערכה מקדימה לרווח הצפוי מידי חודש ובמצטבר, טרם היעוץ חינם!

לעובדים או עצמאיים
בני גיל 30-55 בעלי שכר (ברוטו) מעל 12,000 ₪,
או מעסיקים המעוניינים במידע אודות הטבות לארגונים.

החזרי מס ועוד..

שדרוג תקציב משפחתי ביעוץ פנסיוני ובדיקת תשלומים לחברות ביטוח

  1. לעמוד הבא

צור קשר


            צלצל עכשיו 

        

         1-700-700-913
           03-7363996
           09-8946749
           04-6875172
עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל