לקוחות מספרים

עצור
איביבית ובני
ופיר ודני נפגשנו לראשונה באפריל 2008 עקב רצוננו לבדוק את תוכניות הפנסיה שלנו. מהרגע הראשון נתקלנו במערכת רצינית, מקצועית וביחד עם זאת קשובה וסבלנית. הרושם הראשוני לא הכזיב. מצאתם פתרון יצירתי לשדרוג התוכנית הפנסיונית ובעזרתכם גם יישרנו קו בביטוחי בריאות וסיעוד מותאמים עבורנו. די מהר הבנו את חשיבות המעקב והווידוי של ביצוע ההמלצות והחלטנו למסד את הקשר, היינו, ועדיין,נודניקים לא קטנים, מתעקשים להבין כל דבר ומקבלים תשובות. אפילו סוכן הביטוח שלנו כבר אומר: "תעבירו ליועץ לאישור ולאחר מכן נבצע". עבר לחיסכון הכספי זכינו גם בשקט נפשי ועל כך תודתנו. "אנשים טובים באמצע הדרך, אנשים טובים מאוד.." ,נעמי שמר. תודה רבה אביבית ובני
סגס
לדני! בזמן הכרותנו גילינו עליך שאתה אדם מסור , נאמן,דאגן בכל הקשור לעבודה ובכלל בחיים, מאחלים לך הצלחה ושלא תשתנה, מכל הלב לימור ויוסי סגס.
טובה
דני יקר, אתה אדם ישר והגון ואלה תכונות שקשה למצוע במחוזותינו- אתה לזולת בדרך שלא רואים! אכפת לך מהסובבים אותך ואתה נושא על כתיפך את כולם. טובה
דבורה
דני היקר , איש חכם אמר פעם" "אנני יכול להאמין שמטרת החיים היא להיות מאושר. אני חושב שמטרת החיים היא להיות מועיל, אחראי, לגלות חמלה ומעל הכל להטביע חותם ...." נראה לנו שבדבריו אלו, כיוון אליך... מדבורה ועמיר.
כרמל
אני מבקש לשתף אותך במה שאמר לי לקוח שקיבל מכם שרות ואני מצטט. "כרמל תודה לך על שהפנתה אותי לחברת פורשור קיבלתי שרות מעולה חסכו לי המון כסף ובנו לי תוכנית מקצועית וממוקדת גם סוכן הביטוח שלי שהיה בפגישה אמר אין לי מילים, הם באמת עלו על כמה דברים חשובים" מחמם את הלב לקבל שיחה כזו ממאומן שלי. כל הכבוד לדני טל וצוות פורשור גם עבורי אתם הטובים ביותר
נצלצל אליך
לא הרווחת
לפגישת היכרות
.

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון
*נושא הפניה                         ספרו לי כיצד                  שכרי מעל 12,000 שח ברוטו           

 שמי דני טל, בן 53  נשוי ואב ל-5 בנים , מתגורר במושב צור מושה שבשרון,
לפני כ- 15 שנים ולאחר מכן לפני כ-9 שנים,  לאחר אירוע בריאותי, נחשפתי לראשונה לנחיצות חקיקה בדבר ייעוץ ביטוחי ופנסיוני אובייקטיבי לחלוטין בארץ,  חשיבותו בהקטנת הנזק הנגרם הן לעובדים והן לקופת המדינה.

בעקבות הקמת וועדת בכר ולמרות החקיקה החלקית בעקבותיה, החלטתי להקים את תאגיד הייעוץ הפנסיוני הפרטי המוביל בישראל במתכונת אובייקטיביות שהומלצה בוועדה ומעבר לחייב בחוק,

 

כלומר אי-זיקה מוחלטת לגופים פנסיוניים, אי- קבלת עמלות הפצה ותשלום של הלקוח בלבד.

 

במשך כ-5 שנים השקעתי מכספי מיליונים רבים להקמת תוכנות ייעודיות המבצעות ניתוח צרכים, בחירת והשוואת אפשרויות בצורה הטובה ביותר, בהכנת נוהלי ומערכי עבודה והכשרה ובהטמעת מערכות ניהול לקוחות.

 

גייסתי את טובי היועצים הפנסיוניים לשם הטמעת ניסיונם והידע הרב שצברו במערכות בדיקות תשלומים ניתוח צרכים, ניהול סיכונים, יעוץ פנסיה וביטוח ממוחשבות המסוגלות לבצע בעלות סבירה ובמהירות רבה ניתוח פנסיוני מדוייק ובחירת תוכניות פנסיה וביטוח בהתאמה מיירבית לצורך ובמחיר הזול ביותר.

 

הנחת היסוד שלי לכדאיות השקעה במיזם מעבר לחשיבותו הייתה כי בתום החקיקה, יובאו כל הזכויות שבחוק לידיעת הציבור וחובותיו יאכפו על מעסיקים ומשווקים.

 

להמשך..

צור קשר


            צלצל עכשיו 

        

         1-700-700-913
           03-7363996
           09-8946749
           04-6875172
עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל