לקוחות מספרים

עצור
איביבית ובני
ופיר ודני נפגשנו לראשונה באפריל 2008 עקב רצוננו לבדוק את תוכניות הפנסיה שלנו. מהרגע הראשון נתקלנו במערכת רצינית, מקצועית וביחד עם זאת קשובה וסבלנית. הרושם הראשוני לא הכזיב. מצאתם פתרון יצירתי לשדרוג התוכנית הפנסיונית ובעזרתכם גם יישרנו קו בביטוחי בריאות וסיעוד מותאמים עבורנו. די מהר הבנו את חשיבות המעקב והווידוי של ביצוע ההמלצות והחלטנו למסד את הקשר, היינו, ועדיין,נודניקים לא קטנים, מתעקשים להבין כל דבר ומקבלים תשובות. אפילו סוכן הביטוח שלנו כבר אומר: "תעבירו ליועץ לאישור ולאחר מכן נבצע". עבר לחיסכון הכספי זכינו גם בשקט נפשי ועל כך תודתנו. "אנשים טובים באמצע הדרך, אנשים טובים מאוד.." ,נעמי שמר. תודה רבה אביבית ובני
סגס
לדני! בזמן הכרותנו גילינו עליך שאתה אדם מסור , נאמן,דאגן בכל הקשור לעבודה ובכלל בחיים, מאחלים לך הצלחה ושלא תשתנה, מכל הלב לימור ויוסי סגס.
טובה
דני יקר, אתה אדם ישר והגון ואלה תכונות שקשה למצוע במחוזותינו- אתה לזולת בדרך שלא רואים! אכפת לך מהסובבים אותך ואתה נושא על כתיפך את כולם. טובה
דבורה
דני היקר , איש חכם אמר פעם" "אנני יכול להאמין שמטרת החיים היא להיות מאושר. אני חושב שמטרת החיים היא להיות מועיל, אחראי, לגלות חמלה ומעל הכל להטביע חותם ...." נראה לנו שבדבריו אלו, כיוון אליך... מדבורה ועמיר.
כרמל
אני מבקש לשתף אותך במה שאמר לי לקוח שקיבל מכם שרות ואני מצטט. "כרמל תודה לך על שהפנתה אותי לחברת פורשור קיבלתי שרות מעולה חסכו לי המון כסף ובנו לי תוכנית מקצועית וממוקדת גם סוכן הביטוח שלי שהיה בפגישה אמר אין לי מילים, הם באמת עלו על כמה דברים חשובים" מחמם את הלב לקבל שיחה כזו ממאומן שלי. כל הכבוד לדני טל וצוות פורשור גם עבורי אתם הטובים ביותר
לפגישת היכרות
נצלצל אליך
לא הרווחת
..

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון
*פרטים בעל תוכניות ביטוח אישי או פנסיה                       שכרי מעל 12,000 שח ברוטו

 

המשך מעמ' קודם..

משרד האוצר עסוק ב"רפורמות" חשובות לדוגמא:
השוואות בין מסלולי החיסכון ודמי הניהול- פעולה שרק תביא לתחרות קטנה יותר.
בתקינה אודות מבנה עמלות הפצה לבנקים כיועצים שמלכתחילה הייתה בהן פגיעה הן באובייקטיביות ייעוץ פנסיוני  והן בייקור התוכניות,

שהרי כוונת ועדת בכר הייתה להגביר התחרות בשוק ובפועל במקום להגדיל את מספר היצרנים, הם הוחלפו באחרים ורק הוגדל מספר המתחלקים בעוגה על חשבון האזרח- דהיינו דמי ניהול שצריכם עתה להיות משולמים הן ליצרן(חברת הביטוח) והן למשווק (הבנק –בדמות יועץ פנסיוני, המקבל חלק מדמי ניהול אלה).

בנוסח כזה או אחר של מסמך הנמקה או ייפוי כח שלא היה בהם כל צורך במידה וליועץ לא הייתה כל זיקה לגוף אודותיו הוא מייעץ.

 (בדומה לעו"ד שאינו זקוק למסמך הנמקה, כאשר הינו פועל תחת חוקי אתיקה המונעים ניגוד אינטרסים).

 

 

השבוע קיבלתי בצער הודעתו של ידידי, ניר יועץ פנסיוני ותיק  על פרישתו מעולם הייעוץ הפנסיוני ומעבר לעיסוק בשיווק באחת מחברות הביטוח בישראל.

אין ספק, ניר הינו אחד היועצים הפנסיוניים האובייקטיבים המקצועיים והמוכשרים שחסך בשנים האחרונות כסף רב ללקוחותיו, מנע מהם בוודאות סיכונים כלכליים משפחתיים ותרם להגדלת הפנסיה שתובטח להם בגיל הפרישה.

רבים נוספים, לא יזכו עוד בשירותיו המקצועיים ויהיו צפויים לחסדי חברות הביטוח, קצבאות ביטוח לאומי וייוותרו על זכויות כספיות רבות המגיעות להם כאזרחי המדינה.

 היועצים הפנסיונים המועטים הטובים שנותרו ואשר פועלים חוק ונותנים ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי לחלוטין ובהחלטה על נאמנות מוחלטת ללקוחותיהם מוותרים על עמלות ההפצה המותרות להם בחוק. עומדים משתוממים וחסרי אונים מדי יום לנוכח אי-פעילות מטעם משרד האוצר מול פעילות עבריינית המבוצעת לאור היום ע"י בעלי ניגוד האינטרסים מול הציבור.

 

אט-אט נואשים גם הבנקים ( שתרומתם הייתה יכולה להיות לפחות בהגברת המודעות לצורך שבייעוץ)  וגם תאגידי הייעוץ האובייקטיביים הפרטיים שהשקיעו הונם בהקמת מערכות ממוחשבות, בהכשרת יועצים ותהליכי עבודה מהחזון להפוך לעסק משתלם את השירות לו זקוקים כל-כך אזרחי המדינה ושעשוי לחסוך כסף כה רב לקופתה.

 

לעניות דעתי, ניתן עוד לעשות לתיקון המצב:

 

להמשך..

צור קשר


            צלצל עכשיו 

        

         1-700-700-913
           03-7363996
           09-8946749
           04-6875172
עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל