לקוחות מספרים

עצור
איביבית ובני
ופיר ודני נפגשנו לראשונה באפריל 2008 עקב רצוננו לבדוק את תוכניות הפנסיה שלנו. מהרגע הראשון נתקלנו במערכת רצינית, מקצועית וביחד עם זאת קשובה וסבלנית. הרושם הראשוני לא הכזיב. מצאתם פתרון יצירתי לשדרוג התוכנית הפנסיונית ובעזרתכם גם יישרנו קו בביטוחי בריאות וסיעוד מותאמים עבורנו. די מהר הבנו את חשיבות המעקב והווידוי של ביצוע ההמלצות והחלטנו למסד את הקשר, היינו, ועדיין,נודניקים לא קטנים, מתעקשים להבין כל דבר ומקבלים תשובות. אפילו סוכן הביטוח שלנו כבר אומר: "תעבירו ליועץ לאישור ולאחר מכן נבצע". עבר לחיסכון הכספי זכינו גם בשקט נפשי ועל כך תודתנו. "אנשים טובים באמצע הדרך, אנשים טובים מאוד.." ,נעמי שמר. תודה רבה אביבית ובני
סגס
לדני! בזמן הכרותנו גילינו עליך שאתה אדם מסור , נאמן,דאגן בכל הקשור לעבודה ובכלל בחיים, מאחלים לך הצלחה ושלא תשתנה, מכל הלב לימור ויוסי סגס.
טובה
דני יקר, אתה אדם ישר והגון ואלה תכונות שקשה למצוע במחוזותינו- אתה לזולת בדרך שלא רואים! אכפת לך מהסובבים אותך ואתה נושא על כתיפך את כולם. טובה
דבורה
דני היקר , איש חכם אמר פעם" "אנני יכול להאמין שמטרת החיים היא להיות מאושר. אני חושב שמטרת החיים היא להיות מועיל, אחראי, לגלות חמלה ומעל הכל להטביע חותם ...." נראה לנו שבדבריו אלו, כיוון אליך... מדבורה ועמיר.
כרמל
אני מבקש לשתף אותך במה שאמר לי לקוח שקיבל מכם שרות ואני מצטט. "כרמל תודה לך על שהפנתה אותי לחברת פורשור קיבלתי שרות מעולה חסכו לי המון כסף ובנו לי תוכנית מקצועית וממוקדת גם סוכן הביטוח שלי שהיה בפגישה אמר אין לי מילים, הם באמת עלו על כמה דברים חשובים" מחמם את הלב לקבל שיחה כזו ממאומן שלי. כל הכבוד לדני טל וצוות פורשור גם עבורי אתם הטובים ביותר
לא הרווחת
נצלצל אליך
לפגישת היכרות
...

*נושא
*תוכן ההודעה
*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*מספר טלפון

 

לחיוג מהסמארטפון לחץ או צלצל

         1-700-700-913 

 

המשך מעמוד קודם..

לדאבוני, לא כך המצב, שש שנים ומעלה חלפו מאז חוקקו הזכויות של העובדים להתייעץ באופן אובייקטיבי ולבחור את הדרך בהם יבוטחו ויחסכו בתוכניות החיסכון ארוך הטווח שלהם. שנים בהם חל איסור על מי שאינו יועץ להציג עצמו ככזה.

 

איזה פעילות נערכה לשם הבאת המידע לציבור העובדים?,

 האם ננקטו צעדים בכדי שהמעבידים לא יטעו את עובדיהם וישלחו אותם לבצע "ייעוץ" בסוכנות שבבעלות חברות הביטוח? 

 איזו אינפורמציה נשלחה לעובדים אודות סדרי הגודל של הנזקים הכלכליים הצפויים להם בהיעדר ייעוץ חוקי ונאמן?

כמה עובדים בישראל מודעים לכך שמדובר באלמנט הכלכלי הגדול ביותר בחייהם, שכל פעולה בלתי אחראית בו עשויה לגרום להם שנזק של מאות אלפי שקלים ולסכן את משפחותיהם בעת אסון.

ואם כך, כיצד יכלו לדעת, להבחין ולדווח על עבריינים כאשר זכויותיהם החוקיות נרמסות?

ואם כבר קם אדם ומדווח על סוכן או סוכנות המפרסמים עצמם כ"יועץ פנסיוני" , האם בוצעה איזו פעולת עונשין כקבוע בחוק, למען "יראו וייראו".

 

כיצד זה שניתן עדין לצפות בדפי האינטרנט ב"חברות ייעוץ פנסיוני" או "תכנון פיננסי" שאין בידם רישיון תאגיד ייעוץ ושחלקם משמשים כמשווקי תוכניות או בבעלות או שותפים בחברות וסוכנויות ביטוח.

 

להמשך..

צור קשר


            צלצל עכשיו 

        

         1-700-700-913
           03-7363996
           09-8946749
           04-6875172
עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל