צור קשר לשדרוג

  פורשור מומחים- ForSURE   

 

 

                                     

                       שדרגו את האירוע שלכם 
                     בתאי שירותים ניידים מפוארים   
                 לכרטיס ביקור דיגטאלי ומידע נוסף 
                         

 


 

      
                                           
               
בטלו תשלומים מיותרים לביטוחים
  
              באמצעות ייעוץ אובייקטיבי ללא מכירות

 


 

                                        

 

                              שדרגו נכסים והכנסה   
          תכנון פיננסי ואדריכלי לבניה ושיפוץ נכסים
                למכירה ריווחית או להכנסה פסיבית.  
  


 

         

                   

*שם פרטי

*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
*   נושא מבוקש
     או צלצלו      1-700-700-913

 

 

 

   שדרגו הפנסיה והעושר אישי שלכם       
בתאגיד ייעוץ אובייקטיבי -חוות דעת מומחים ברישיון האוצר    

       

 

 

                                              

        

 

 

 

 

 פורשור מומחים היא תאגיד ייעוץ ברישיון

 ראה תנאי הרישיון ורמת האובייקטיביות המפוקחת

                              

 

 

ייעוץ פנסיוני מעניק לכם הזדמנות לחסוך כסף רב: בשילוב עם ייעוץ פיננסי וביטוחי אובייקטיבי, תוכלו לזכות במסלול פנסיוני אופטימלי המותאם לצרכים שלכם ומכיל את הכיסויים הביטוחיים שרציתם בצורה החסכונית והיעילה ביותר.

 

משפחות רבות בישראל מפסידות הון עתק מדי שנה, ולמרות שהדרכים למנוע זאת פשוטות, לרוב החוסכים חסר את הידע שיאפשר להם להשפיע בצורה מהותית ומשמעותית מאוד על גובה הפנסיה שלהם. הבחירות שתעשו וילוו אתכם לאורך עשורים יכולות להניב לכם הון או לעלות לכם הון - והרבה מזה מצוי בידיים שלכם.

 

ניתוח צרכים מקדים למשפחה - הבסיס להתייעלות

 

מהות הייעוץ הפנסיוני המקצועי היא ביצירת מתווה מקיף, יעיל וזול וליווי קפדני ומבוקר של התנהלות החסכון.

ברוב המשפחות מצויים שני בני זוג במסלולים פנסיוניים בתוספת או ללא ביטוחים פרטיים. שאלו את עצמכם - מדוע בחרתם בקרן הפנסיה שלכם או מדוע העדפתם קופת גמל? מהם הכיסויים הביטוחיים שלכם ומהי עלותם המדוייקת? לרוב החוסכים אין תשובות טובות לשאלות אלו, ומי שכן לא תמיד יודע מהו המסלול הפנימי בתוך הקופה שנבחרה, מהו סך כל התעריפים הנגבים ממנו, כיצד מושקע החסכון שלו ועוד. המשמעות הפיננסית של כל רכיב כאמור עשוייה להיות רחבה מאוד וכפולה עבור משפחה בה מתנהלים מספר חסכונות וביטוחים. ייעוץ ביטוחי נכון הניתן יחד עם ייעוץ פנסיוני מקיף יבהיר עבורכם את התמונה וישרטט את ההתנהלות הנכונה עבורכם בעתיד.

 

כתאגיד הראשון בישראל אשר זכה לרישיון מיוחד לייעוץ פנסיוני, חוות הדעת המקיפה שלנו הצילה לקוחות רבים מספור לאורך השנים מאיבוד משמעותי של זכויות ונכסים ותשלומים גבוהים, כפולים ושלא לצורך. בחירה נכונה של מסלולי ההשקעה המותאמים לכם, בדיקה מעמיקה של דמי הניהול והעלויות שאתם משלמים ובחירת מסלול ביטוחי מקביל שיעניק לכם כיסויים קריטיים - כל אלו מצטרפים ליכולת שלכם להגדיל את הקיצבה שתקבלו.

 

טעויות יקרות שמבזבזות כסף לאורך עשורים

 

הטעות הבסיסית היא לא להיעזר בשפע הידע המקצועי המצוי אצלנו. בחוות הדעת שלנו אנו מבטיחים לכם רווח: אנו מתמחים בניתוח עומק מקיף ונציג בפניכם תמונת מצב בתבהיר עבורכם נושאים רבים. החיסכון שלכם מושפע הן מגורמים שאינם בשליטתכם כמו התשואות הכלליות בשוק, אך מושפע מאוד מהבחירות שאתם עושים, ולעיתים ללא ידיעה, כמו גובה דמי הניהול, אחוזי ההפקדה שבחרתם, משיכת כספים לפני תום תקופת החיסכון, וגם להגדלה או הקטנה של הרכיב הביטוחי יש השפעה על גודל הקצבה - האם ידעתם זאת? 

 

רקע קצר - מהו שיעור תחלופה?

 

שיעור התחלופה הוא היחס בין המשכורת האחרונה שקיבל האדם לבין קצבת הזקנה שלו. בהכללה עומד השיעור בישראל על כ-50% (ופחות מכך עבור נשים). המשמעות היא שהקצבה הצפוייה למי שהשתכר 12,000 ש"ח תהיה לאחר הפרישה כ-6,000 ש"ח. שיעור התחלופה הממוצע בישראל נחשב נמוך, בין השאר מאחר וחוסכים רבים אינם מודעים לפעולות הפשוטות שעשויות לשפר אותו מאוד לטובתם.

 

 

להלן מספר עיצות שייסיעו לכם להתחיל לחסוך נכון כבר כעת:

 

 1. העיצה החשובה ביותר היא לקבל ייעוץ מקצועי מגוף נייטראלי. כיצד תדעו זאת? שאלו את היועץ שלכם אם הוא מחזיק ברישיון ייעוץ פנסיוני ורישיון ייעוץ ביטוחי, בדקו האם הינו משווק / סוכן או יועץ ובקשו לראות האם התניות ייעוץ אובייקטיבי אלה רשומות על גבי רישיון הייעוץ שלו  ושאלו אותו האם הוא מקיים קשר כלכלי כלשהו עם קרנות פנסיה, חברות ביטוח או גופים דומים. החוק מחייב אותו להצהיר על כך ולקבל את הסכמתכם לכך - אך אין ממש סיבה שתסכימו שהאדם המייעץ לכם מקבל עמלות מהגופים אליהם הוא מפנה אתכם. אנו מציעים ייעוץ אובייקטיבי אמיתי, נייטראלי ובלתי תלוי, ללא קשר עם גופים אלו ולרבות המלצות נוספות על מסלולי השקעה ללא דמי ניהול ולא דרך גופי השקעה.
  אנו מגלמים עבורכם את האינטרס שלכם ועושים זאת לאורך שנים ארוכות של התמחות בחיסכון.

 2. קרן פנסיה תכלול לרוב ביטוח אובדן כושר עבודה וביטוח למקרה מוות. לרכיבים ביטוחיים אלו יש עלות והיא תתבטא בסך הכולל שייצבר לפרישה. אלו רכיבים ביטוחיים חשובים, ויש לבחון ראשית את התקיימותם ושנית כיצד ואם ניתן לרכוש אותם בתעריף זול יותר או להקטין את ההפקדה בגינם - כמובן שלכל החלטה יש משמעות והיא תלוייה בחוסך ומצבו, ולכן נציג באופן כללי כי במידה והחוסך יקטין את גובה הכיסוי הביטוחי - כלומר יפחית את סך הקצבה שתשולם במקרה ביטוחי - תגדל הקיצבה שלו במספר אחוזים במקביל להקטנה בקיצבה המשולמת באירוע ביטוחי. מה עושים? חוסכים רבים משלמים יותר מדי או משלמים בגין כיסויים לא רלוונטיים או כפל ביטוחים בפוליסות אחרות וכאן נדרשת בדיקה מודעת שמשמעותה הכלכלית רבה.

 3. מהו גובה דמי הניהול שלכם? האם אתם בטוחים שזהו כל הסכום שאתם משלמים מדי חודש? דמי ניהול הם מושג מפתח בעולם של ניהול כספים ומהווים מוקד לניגוד אינטרסים בין הלקוח לגוף המנהל את הכספים - האחרון שואף תמיד לגבות דמי ניהול רווחיים יותר מטבע הדברים, וחוסכים רבים אינם יודעים מהו הסך המדוייק הנגבה ואילו גופים גובים מהם דמי ניהול וכך לעיתים מפסידים כסף רב על חשבון הקיצבה העתידית: עדכון דמי הניהול עשוי להשפיע על הקצבה שלכם ביותר מ-10% או 15% לטובתכם! באתר משרד האוצר קיים מחשבון דמי ניהול ובמידה בידכם המידע תוכלו להתרשם מכך בעצמכם.

 4. טעות נפוצה מאוד היא משיכת כספים לפני תום תקופת החיסכון וההמלצה החד משמעית היא, ככל שניתן כמובן, להמנע מכך לחלוטין. חוסכים העוברים בין עבודות נוטים לעיתים, ובעיקר בהיעדר ייעוץ פנסיוני, למשוך את הכספים מקרן הפנסיה בלי להבין עד הסוף את ההשלכות. על משיכות כאלו יכול להיות מוטל מס המגיע עד 35% - הון עתק שתשלמו לשווא, וכן יש השלכות על הזכויות, הצבירה והקיצבה שתשולם. התייעצו עימנו לפני שתנקטו בצעד דרסטי זה ונסביר לכם על אלטרנטיבות משתלמות יותר עבורכם שלא יפגעו בפנסיה שלכם.

 5. ההגדלת ההפקדה לפנסיה היא לכאורה צעד פשוט ומובן מאליו אך לא רבים נוקטים בו, למרות שהוא משרת אתכם ישירות בהגדלת קיצבת הזקנה. כפי שניתן להקטין את הרכיב הביטוחי (ניתן אך לא בהכרח מומלץ) כך ניתן להגדיל את ההפקדה לפנסיה - וזה כבר מומלץ, שכן אתם זוכים פעמיים - הן בזכות ההטבה הרחבה יותר במס שתתבטא כזיכוי (עד לתקרה) והן בהגדלה ישירה של הקיצבה שתשולם לכם, כאשר אחוז בהפקדה עשוי להתגלם בתור מספר אחוזים בקיצבה ועבורכם ההבדל כעת הוא קטן ובעתיד יהיה משמעותי מאוד לטובתכם.

 6. בחירת מסלול נכון. לנושא חשוב זה הקדשנו מאמר שלם ונפרד אך בקצרה, המסלול הפנסיוני שלכם אמור להיות מותאם בין השאר לגילכם ולקירבה למועד הפרישה: ככל שאתם צעירים יותר כך ניתן לחשוף את התיק שלכם יותר לשוק ההון ולהנות מהתנודות אשר לאורך העשורים מניבות תשואה גבוהה, אך ככל שמתקרב מועד הפרישה כך נרצה שהחיסכון יהיה סולידי יותר, עם מעט מאוד חשיפה לרכיבים התנודתיים בשוק ההון. זכרו - הצעירים יותר יכולים לקחת סיכונים גדולים יותר, ואילו מי שמצוי לפני פרישה לא רוצה להסתכן בלי שיהיה לו זמן לתקן. איך בוחרים מסלול פנסיוני נכון? דברו איתנו.

 

 

לסיכום,

 

חברת פורשור תעניק לכם חוות דעת מקיפה הכוללת ייעוץ ביטוחי, ייעוץ פנסיוני וכן נציג בפניכם דרכים נוספות להגדלת החסכונות ולחדול מהוצאות מיותרות כבר כעת. אנו נבהיר עבורכם כיצד תבטיחו ביטוחים נכונים ומסלול פנסיה שיותיר אתכם עם מקסימום נכסים לשנים החשובות בחיים.

 

 די להפסדים שלכם בפנסיה ובתשלומי ביטוח ! 

המומחים של- "   ForSURE  " מעניקים

 ייעוץ פנסיוני וייעוץ ביטוחי אובייקטיבי  100% 

מבלי למכור דבר!

(  לבני 30-64   ניטרול הפסד כולל סכום - מובטח מראש )

לפרטים ובדיקת סכום נטרול הפסדים צפוי לכם -פנו עתה :

                   

*שם פרטי

*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
* נושא
     או צלצלו      1-700-700-913

  הפרטים שלכם אינם מועברים לשום גורם שיווקי! 

 

 

                                    רשיון חברת ייעוץ -עם התניות לאובייקטיביות מחלטת:

                                     (אגב, הרישיון שלנו כתאגיד ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי מאז 2006)

  בדוק התניות מודפסות: 

 

 

לחזרה להמשך  קריאת המאמר
 

 

 • לא צריך "לבזבז סתם"  בייעוץ פנסיוני  

  רבים, רבים מאוד הם האנשים שאין להם מושג אילו ביטוחים ותכניות חיסכון יש להם, כמה בדיוק הם משלמים ומה צפוי לצאת להם מהביטוחים האלה "ברגע האמת". על ידי קבלת ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ניתן יהיה לצמצם את התשלומים החודשיים ולפנות יותר כספים לצריכה וחיסכון לטווחים קצרים יותר.   

   

  תכניות פנסיה יעילות   

   

  אנחנו עובדים ומנהלים את שיגרת החיים שלנו, על מנת לאפשר לעצמינו ולילדינו רמת חיים נאותה. לא תמיד קל לנו לדמיין את שגרת החיים בתקופת הפנסיה (שלפעמים נראית כל כך רחוקה...) אבל לכולנו ברור שאף אחד לא רוצה להגיע לגיל הפרישה ולגלות כי הסכומים העומדים לשימושו אינם מספיקים למחייה נאותה.

   

  ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי, מקיף ונטול זיקה למוצרים פנסיוניים מסוימים, עשוי לאפשר לכם לשמור על רמת החיים שאתם מורגלים בה, על ידי קבלת קצבה מתכנית החיסכון שלכם לתקופת הפרישה.

   

  מטרת ייעוץ פנסיוני


  מטרת ייעוץ הפנסיוני להבטיח שביחס לשנות החיסכון שעוד נותרו לכם, תוכלו להפקיד בכל חודש מינימום משאבים, ולקבל לאחר הפרישה קצבה חודשית קבועה שתאפשר שמירה על רמת החיים שהורגלתם אליה, או שאתם מבקשים להבטיח אותה ללא דאגות כלכליות או צמצום.

  מטרת ייעוץ הפנסיוני להבטיח שביחס לשנות החיסכון שעוד נותרו לכם, תוכלו להפקיד בכל חודש מינימום משאבים, ולקבל לאחר הפרישה קצבה חודשית קבועה שתאפשר שמירה על רמת החיים שהורגלתם אליה, או שאתם מבקשים להבטיח אותה ללא דאגות כלכליות או צמצום.

      

  חיסכון פנסיוני

    גובה הקצבה החודשית בעת הפרישה נגזר מארבעה משתנים מרכזיים: גובה החיסכון החודשי כעת; תקופת הזמן לחיסכון עד לפרישה; "חוכמת מבנה החיסכון "- דהיינו חלוקת הביטוח המובנה לאחוז החיסכון בתכנית הפנסיונית המתאימה והתשואות שיצטברו כתוצאה מהשקעות כספי החיסכון על ידי מנהלי התכנית הנבחרת. ניהול נכון ומתאים של המשתנים שעליהם אנחנו יכולים לשלוט, יסייע להגדיל את הקצבה החודשית בתקופת הפרישה.

   

   

  יועץ פנסיוני אובייקטיבי 

  יועץ פנסיוני אובייקטיבי יסייע לכם להבין בדיוק מה הן התכניות לחיסכון או ביטוח לקראת גיל הפרישה שלכם, אליהן אתם כולים להצטרף, ומה בדיוק "ייצא לכם" מההצטרפות לכל אחת מהן. היועץ האובייקטיבי שאין לו זיקה לאף אחת מתכניות הפנסיה שיציג בפניכם, מטרתו היחידה לזהות את אפיק החיסכון המתאים לכם ביותר, בתנאים הטובים ביותר מבחינתכם.

  לא, אינכם צריכים ללמוד ייעוץ פנסיוני, חובתו של היועץ הפנסיוני למסור לידכם מסמך הנמקה מסודר כולל הנחיות מדויקות וברורות לאן לחסוך, כיצד לבטח סיכונים, באיזה חברה, באיזה תוכנית בדיוק כולל חלוקה פנימית של מסלולי החיסכון ומסלולי הביטוח.

   

  מפרט ייעוץ פנסיוני  

  רצוי שחוות הדעת של הייעוץ הפנסיוני תימסר בפורמט הכולל מכתבים המיועדים למסירה לסוכני הביטוח שלכם וחברות הביטוח והפנסיה באופן שימזער את הסיכוי ל"טעויות" שעלולות לעלות לכם כסף רב ולסכן את משפחתכם.

  בכל מקרה, להזכירכם, הקפידו למהר ולבדוק כבר היום האם אתם משלמים לחינם או מפסידים כספים בדרך הארוכה לעתיד בטוח.

   

  ביטוחי בריאות, סיעוד, חיים , מחלות ועוד מגוון תכניות ביטוח משפחתי נמכרות לציבור בקמפיינים שיווקיים שתכליתם למכור כמה שיותר. משפחה ממוצעת בישראל משלמת כ 15% מהתקציב האישי לביטוחים אלה כולל ביטוחים משלימים בקופות החולים, ביטוחים במסגרת הביטוח הלאומי, ביטוחים קבוצתיים במקומות העבודה ועוד מספר רב של תכניות

  המשווקות ללא צורך בחלקן, ע"י סוכני הביטוח.

   

  בדיקת תכניות ביטוח על ידי יועצים פנסיוניים ויועצי ביטוח אובייקטיביים מקצועיים חוסכת ברוב המקרים מאות ואלפי שקלים מידי חודש ומוודאת תקינות ביטוחי בריאות וסיעוד תוך תשלום מינימלי

   

     

  1-700-700-913  

                                       לפרטים ומיידעים אודות אפשרות רווח מובטח בהתחייבות

                                       

  *שם פרטי

  *שם משפחה
  *דואר אלקטרוני
  *טלפון נייד
  * נושא/קוד הטבה 
              או צלצלו      1-700-700-913

                

 • עבור לתוכן העמוד

  ייעוץ פנסיוני

  ייעוץ פרישה

  ביטוח פנסיוני

    יועץ ביטוח

    יועץ פנסיוני

  סניפים  

  אודות

  ייעוץ פנסיוני מוזל