חדשות

עצור
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשרת לך ביטול הפסדים במאות אלפי שקלים, צלצל עכשיו וקבל אחריות לרווח מימימלי של 118,000 ש"ח בבדיקת תשלומים לחברות ביטוח וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
תודה
שלום, אני מאוד מרוצה מהשירות שניתן לי, השירות היה אדיב , הדוח היה מובן ומסודר. לכל שאלה יש מענה. כמובן אשמח ואמליץ לכל מי שאני מכירה לפנות אליכם. תודה כ. לוי
א.ה מכפר סבא
כתוצאה מהפחתת עלויות הרווחתי 246,000 ש"ח וגם משפחתי מבוטחת כהלכה
תודה
היה מעולה.... אנחנו ממשיכים להמליץ לסובבים אותנו על חשיבות הבדיקה הפנסיונית/ביטוחית, המקצועיות והשירות שלכם.בברכה,טובה ותמיר
סיפורים מהחיים-וייעוץ פנסיוני
שלומית ביטחה את עצמה על אובדן כושר בסך של 14,000 ₪ לחודש, ולצורך כך שילמה תמורת כמה פוליסות לכמה חברות ביטוח. מניתוח הביטוח שלה עלה כי על פי חוק היא ממילא לא תהיה זכאית ליותר מ–4,700 שקלים לחודש, בשל גובה המשכורת שלה. את כל יתר ההפרשים המיותרים היא שילמה סתם!
( כ- 275 ₪ מיותרים לחודש שערכם במידה והיתה חוסכת אותם כ- 130,000 ₪ !!! )
א.מ. ממושב במרכז
התאמת הכיסויים לצרכים וטיפול בכספי החסכון הניבו למשפחתי רווח של 496,000 ש"ח,תודה.
ב.ע מישוב במרכז
418,000 ש"ח היוו רווח ראוי להשקעה של 5330 ש"ח ושעתיים וחצי .
ב.י מחיפה
היום ברור לנו שהשקעה של 1650 שח בייעוץ ביטוחי בריאות וסיעוד היתה כדאית ביותר, בעיקר לנוכח העובדה שאנו מבוטחים היום הלכה וגם חסכנו 92,000 שח בפרמיות מיותרות לאורך השנים.
א. י מנתניה
לדני היקר! בזכותכך ובזכות עיקשותך ויושרך,ניצלנו מחרפה..כשפנינו אליך כשבועיים לפני הפציעה בתאונה, ברוך השם שבזכותך לא נזקקנו לאיש ,המשך בשליחות זו.
מעיין.ש.
לצוות פורשור מומחים שלום רב! אני יותר משמחה על ההזדמנות להעניק לכם משוב על השירות הקשוב, האכפתי, האדיב, הסבלני, הזמין והמקצועי של צוותכם! השhרותיות שלכם מורגשת בכל פניה, אשר תמיד נענית במהרה ובמלוא ההתייחסות. תודתי והערכתי נתונה, כמובן, לכלל הצוות העושה "מאחורי הקלעים". אני אכן מרגישה שבזכותכם למדתי דבר או שניים על תחום הביטוח והפנסיה, ואף מוצאת את עצמי פוצה פה די בביטחון בשיחות אליהן אני נקלעת בתחום - כשתמיד אני מיידעת אודותיכם, מפרגנת לכם על השירות ומברכת על השקט הכלכלי-ביטוחי שיש לי בזכותכם. מייעוץ לייעוץ הדברים אכן נראים לי מובנים ופשוטים יותר! אני גם מנסה לשכנע לא מעט ממכריי ובני משפחתי לפנות אליכם...
סיפור מהחיים 3
אריק קנה ביטוח חיים למקרה מוות מתוך דאגה למשפחתו, ונאלץ לשלם פרמיות גבוהות מאוד בגין מקצוע מסוכן. מניתוח הביטוח שלו עלה כי במקרה של מוות שלו משפחתו דווקא תהיה מסודרת מבחינה כלכלית ובעצם שילם עשרות אלפי שקלים לשוא ! , אולם במקרה של אובדן כושר – אין לו שום כיסוי!
ייעוץ פנסיוני פורשור
רק בפורשור תוכלו לקבל את שירות הניתוח ביטוח שיבטיח שתשלמו רק הסכומים המתאימים ולא "תורמים" לחברות הביטוח על לא כלום! יבטיח שהפוליסות שקניתם תתאמנה לצרכים שלכם ותקפות, כלומר, ברות מימוש בעת הצורך! יבטיח שאתם מקבלים ייעוץ ביטוחי ופנסיוני חוצה חברות – נקי מהסדרים ושיתופי פעולה ובלתי תלוי בעמלות! אנחנו נשווה בשבילכם בין כל המוצרים בשוק ונבחר בעבורכם את המוצר שמתאים לכם ביותר! (לכם ולא לסוכני הביטוח שלכם...)
ניתוח ביטוח חיים
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
הגבלת השימוש במילה "ייעוץ" ושימוש במילה " ייעוץ פנסיוני "
(א) סוכן פנסיוני לא ישתמש במילה "ייעוץ" או בכל מילה הנגזרת ממנה, בשם שבו הוא מנהל את עסקיו או בפרסום מטעמו.
תודה...מאביבית ובני
נפגשנו לראשונה באפריל 2008 עקב רצוננו לבדוק את תוכניות הפנסיה שלנו. מהרגע הראשון נתקלנו במערכת רצינית, מקצועית וביחד עם זאת קשובה וסבלנית. הרושם הראשוני לא הכזיב. מצאתם פתרון יצירתי לשדרוג התוכנית הפנסיונית ובעזרתכם גם יישרנו קו בביטוחי בריאות וסיעוד מותאמים עבורנו. די מהר הבנו את חשיבות המעקב והווידוי של ביצוע ההמלצות והחלטנו למסד את הקשר, היינו, ועדיין, נודניקים לא קטנים, מתעקשים להבין כל דבר ומקבלים תשובות. אפילו סוכן הביטוח שלנו כבר אומר: "תעבירו ליועץ לאישור ולאחר מכן נבצע". מעבר לחיסכון הכספי זכינו גם בשקט נפשי ועל כך תודתנו. "אנשים טובים באמצע הדרך, אנשים טובים מאוד.." ,נעמי שמר. תודה רבה אביבית ובני
תודה
הבעת תודה והערכה. ברצוני למסור לכל צוות חברת פורשור יועצים את הערכתי הרבה על המאמץ והזמן שהושקע בהכנת הדו"ח אין ספק שסללתם בפניי דרך חדשה מבלי לפגוע בכיסוי הביטוחי לי ולמשפחתי. מיקצועיותכם עוזרת לחסוך סכומי כסף לא מבוטלים ומחזירה את הביטחון לתא המשפחתי ללא חשש. ושוב תודה למנכ"ל דני, לאופיר וכל צוות המשרד כולל המזכירות תודה רבה מכל הלב. יהודה.ה
איסור מתן טובת הנאה ליועץ פנסיוני - הבהרה
חל איסור על גוף מוסדי או על מי מטעמו לתת טובת הנאה בין במישרין ובין בעקיפין, מלבד עמלת הפצה (להלן - "הטבה"), ליועץ פנסיוני לרבות לגורם אשר לו השפעה על מערך הייעוץ הפנסיוני של תאגיד שקבל רישיון יועץ פנסיוני (להלן - "יועץ פנסיוני"). מתן הטבה כאמור אסור, בין אם ההטבה אינה מותנית בפעילות מסוימת של מקבל ההטבה (לדוגמה, הטבה אחידה בגובה דמי ניהול), וקל וחומר אם היא מותנית בפעילות או בתוצאה מסוימת מצד מקבל ההטבה (לדוגמה, הצטיינות בשיווק).
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
ייעוץ פנסיוני מקצועי
רישיון ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשר יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון הפנסיוני, כשכיר, עצמאי או בעל שליטה, באמצעות מוצר ביטוחי או פנסיוני שאין לנותן הייעוץ עמלה ממנו.
א.א. מקיבוץ בצפון
תודה על הפסקת תשלום עבור כפילויות ותשלום בגין ביטוח ללא תוקף שחסכו לי 369,000 ש"ח אותם אחסוך לפנסיה שלי.
מה לדעתך סוג יעוץ הריווחי ביותר ביחס עלות תועלת?


נצלצל אליך
לפגישת היכרות
לא הרווחת
השוואת דמי ניהול פנסיה

השוואת דמי ניהול בתכניות פנסיה 

 

השוואת דמי ניהול קרן פנסיה הינה חלק מהליך ייעוץ פנסיוני מקצועי הנערך ע"י בעל רישיון יועץ פנסיוני מטעם משרד האוצר ומבוצע לרוב בחברות המובילות המספקות ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ללא משוא פנים וללא ניגוד אינטרסים, דהיינו ללא קבלת עלות או זיקה לקרנות הפנסיה והגופים המוסדיים.

 

דמי ניהול קרן פנסיה מתחלקים לשני סוגים, הראשון הינו דמי ניהול פנסיה מהתשלומים השוטפים והשני הינו דמי ניהול בקרן פנסיה הנגבים מכל הפקדה והפקדה. את צירוף שני סוגי דמי הניהול רצוי לבחון מול פרמטרים נוספים בעת השוואה בין קרנות פנסיה כגון עלות כיסויים ביטוחים, מסלולי השקעה תוך התאמה לצרכי המשפחה והשקפותיה.  מידע נוסף למטה.  

 

רוצה לבדוק את דמי הניהול שמשולמים בקרן הפנסיה שלך?

רוצה לדעת כמה כסף ניתן לחסוך לך בדמי ניהול ותשלומים נוספים לביטוח ופנסיה?

 

 1-700-700-913

 

לקבלת הנחה בפגישת יועץ ב-30 יום הקרובים יש לציין קוד הטבה 110424 בנושא או בשיחה עם נציגנו

                                   

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא

 

 

 

 

בדיקת דמי ניהול פנסיה השוואה מול קרונות פנסיה אחרות אינה הבדיקה היחידה המשפיעה על איכות חוות דעת פנסיונית הניתן על ידי יועץ פנסיוני. רצוי לבצע השוואת דמי ניהול פנסיה גם מול תכניות פנסיה אפשריות אחרות כגון ביטוח מנהלים קופות חיסכון ביטוח פנסיוני לעצמאים, ביטוח חיים במסגרת ביטוח פנסיה חובה הן לשכירים והן במסגרת פנסיה חובה לעצמאיים.

 

השוואת קרנות פנסיה הייעוץ  פנסיוני -מקובל לבצע בדיקת תשואות במסגרת בדיקת תכנית ביטוח פנסיה מסוג קרנות פנסיה  השוואה -בחינת דמי ניהול פנסיה השוואה שרצוי לבצע לטווח ארוך , כלומר  יש לבצע השוואה בין קרנות פנסיה לאורך חמש שנים לפחות, אך יש לקחת בחשבון שלהבדיל מהשוואת דמי ניהול פנסיה, בתשואות מדובר בבחינת תוצאות עבר שלא תמיד מלמדות על העתיד.

 

האמרה המקובלת בשוק הפנסיה הינה כי שליש מהפנסיה שלנו הולכת על דמי ניהול, דבר שלא תמיד הינו נכון, בפרט כאשר מדובר השוואת קרנות פנסיה והשוואה  בדמי ניהול בקרן פנסיה שהוזלו בעקבות ביצוע ייעוץ פנסיוני מקצועי שכלל השוואת דמי ניהול קרן פנסיה כחלק מהכנת חוות הדעת אך היווה מרכיב אחד מבין השוואות דמי ניהול בקופות גמל, השוואות דמי ניהול ביטוח מנהלים קרנות השתלמות ועוד.

 

בדיקת דמי ניהול קופות גמל והשתלמות חשובה לא פחות מבדיקת התאמת קופת גמל שלך לפילוסופיה ההשקעתית שלך, כלומר האם אחוז המניות בקופת גמל מתאימה להשקפתך בנושא רמת הסיכון בקופות גמל וחיסכון פנסיוני.

בפורשור תקבל בדיקה של קופת גמל וכן סקירת קופות גמל עדכנית עפ"י רמת הסיכון לצד תשואות קופות גמל והשתלמות, כך שתוכל לבדוק את קופות הגמל שלך ואת קרנות ההשתלמות שלך להתאמה זו וגם לקבל המלצות לגבי קרנות ההשתלמות המתאימות להשקפתך תוך טיפול בדמי הניהול הנגבים ממך.

 

ניתן לבצע השוואות דמי ניהול  קרנות פנסיה במערכות מחשוב ייעוץ פנסיוני של חברות ייעוץ וכן באתר משרד האוצר אגף שוק ההון ומערכת פנסיה-נט.

 

 השוואת דמי ניהול קרן פנסיה הינה חלק בלתי נפרד מהשוואה בין קרנות פנסיה. 

 

 

 

 

 

 

 

 
  Print  

 

 

 

לפניה לצוות - מהסמרטפון

         1-700-700-913 

בשנים האחרונות עקב פרסומי האוצר, עולה המודעות בציבור לכך שמשווקי הביטוח נמצאים בניגוד אינטרסים ללקוחות ושניתן  לחסוך מאות אלפי שקלים, להקטין תשלומים חודשיים לביטוחי בריאות סיעוד וכו'  ולהיות מבוטחים כהלכה באמצעות ייעוץ אוביקטיבי מקצועי ובלתי מוטה. מכיוון שמדובר במאות אלפי שקלים ... וגם בביטחון האישי!

בארצות מפותחות כגון אנגליה,מדינות אירופה וארה"ב מרבית הציבור (כ-80% )
פונה לאנשי מקצוע העוסקים בתכנון ביטוחי בלתי תלוי.
 

גם בישראל, הולכת ועולה המודעות בשנים האחרונות ומרבית הציבור (למעלהמ 85% ) נחשפים מידי יום לכתבות טלויזיה ועיתונות בנושאים אלה. 

 

   

 

פונים רבים ואיכותיים רואים בתקופה זו הזדמנות פז לבניית עסק רציני וריווחי , 

ללא צורך בהכשרה של שנים ארוכות וללא הון עצמי גדול  בבתחום הולך ומתפתח 

ומצטרפים ל קורס מנהלי סיכונים משפחתי (תכנון ובדיקת תשלומים לביטוחי אישי ומשפחתי. 

 

מכללת   ForSURE מכשירה אנשי מקצוע בתחום בדיקת תשלומים לביטוחים אישיים ומקנה לכם את הכלים על מנת ללוות לקוחות בעולם זה. כולל אפשרויות לשיתוף פעולה עם תאגיד הייעוץ המוביל בארץ . 

ומאפשרת לכם המקצועיות הדרושה להגשת חוות דעת ובדיקה אובייקטיבית לפונים אליכם הכוללת: המלצות כיצד לשנות תשלומים אלה באופן ריווחי המותאם לצרכיהם - ולא לצרכי חברות הביטוח! בעלויות הזולות ביותר ותוך וידוא תקפות וקיימות ביטוחים נחוצים בפועל .


הקורס מתמקד על היבטי ניתוח צרכי המשפחה, חוקי הביטוח, מושגים והגדרות, היבטים משפטיים ואתייםהמתייחסים לענף, אופן הכרות, איסוף חומר דרוש והגשת חוות-דעת,
אפשרויות שיווק ושת"פ ליצירת עסק ריווחי בענף ההולך וגדל בישראל. 

 

 

העשר את הידע שלך ובטל בעצמך תשלומים מיותרים לביטוח. 

הרשם כבר היום לקורס יועץ ביטוחים אישיים ומשפחתיים. 

נותרו עדיין מקומות בקורס הבא באיזור המרכז 

 

                           למועדים, תעריפים וטפסי הזמנה לקורסים 

                           לפניה לקבלת פרטים אודות הכשרות שונות בפורשור: 

 

 

 1-700-700-913

                                   

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא

 

לקבלת הנחה בפגישת יועץ ב-30 יום הקרובים יש לציין קוד הטבה 110424 בנושא או בשיחה עם נציגנו 

 

2.  בעל משרד ייעוץ מס, יועץ פנסיוני בעל רישיון מטעם משרד האוצר
בוא להגשים חלום ולפתוח עסק משלך בזכיינות
 

( מתאים גם לסוכן ביטוח המבקש להמיר לרישיון 

יועץ פנסיוני ולעסוק במתן ייעוץ אובייקטיבי ) 


  ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי, בדיקת תשלומים לחברות ביטוח
 

לחברת פורשור מומחים המובילה בתחום ייעוץ פנסיה  במסלול האובייקטיבי
 דרושים זכיינים להקמת סניפים ברחבי הארץ.
 

הזכיינות כוללת: 

הפניית לקוחת איכותיים,
מערך back office ומערכות מיחשוב יעוץ פנסיוני וביטוח משפחתי .
תמיכת צוות יועצים פנסיוניים ומערכת מוחים בתחומי ייעוץ השקעות,מיסוי פנסיוני ודינים.
אימון בניהול העסק
הדרכה וליווי אישי צמוד כולל ביצוע פגישות עם הלקוח
(פגישות ראשיוניות, פגישות ייעוץ ומסירת דו"ח עד שתהיו מוכנים) 

אנחנו דואגים לביצוע תהליך ייעוץ פנסיוני מלא!
האחריות המקצועית עלינו!
כל עבודות הפקידות, הזנת נתונים, הכנת דוחות יעוץ פנסיוני  והדפסתם עלינו!
הכנת מסמכי הנמקה והשוואה,מכתבי שינויים עלינו!
מעקב ממוחשב, ליווי ובקרה לצורך ייעוץ מתמשך ושימור לקוח  עלינו!
טיפול בפניות, שאלות, טלפונים ודוא"ל עלינו!
 

עליכם רק להיות אנשים שאוהבים אנשים,    (ההצעה לבעלי רישיון בתחום בלבד*)
רציניים ונחושים להטיב עם לקוחותיכם
וחולמים להיות בעלים של עסק מניב וריווחי בהשקעה מינימלית ורווח ללא תחרות.
(*
 לפרטים אודות התמחות בייעוץ פנסיוני בחברת פורשור מומחים - לחץ כאן!) 

 לפניה לקבלת פרטים אודות הכשרות שונות בפורשור: 

 

 

 1-700-700-913

                                   

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא

 

לקבלת הנחה בפגישת יועץ ב-30 יום הקרובים יש לציין קוד הטבה 110424 בנושא או בשיחה עם נציגנו

מועדי קורסי מתכנני ביטוח וטפסי הרשמה

סילבוס קורס ניהול סיכונים ומתכנני ביטוח משפחתי

אפשרויות תעסוקה ולימודי המשך

צור קשר


             צלצל עכשיו 

        

         1-700-700-913
          073-7863562
עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל