לפגישת היכרות
נצלצל אליך
לא הרווחת
ייעוץ פנסיוני ביטוחי לרופאים

בדיקת פנסיה  ותשלומי ביטוח לרופאים ומשפחותיהם

בודקים ומרוויחים

נכון , אתם עובדים שעות מרובות, אך האם בדקתם את התאמת הפנסיה לצרכים שלכם?

האם אתם יודעים מהו הסכום שחסכתם עד היום  ועבור מה שילמתם בתכנית הפנסיה שלכם?

האם ביצעתם בדיקת התשלומים שאתם משלים מידי חודש לביטוחים קולקטיביים מטעם ארגנים כמו הסתדרות רפוואית, ביטוח קופת החולים, ביטוחי בריאות, חיים וסיעוד פרטיים באמצעות יועץ בלתי תלוי?

האם חשוב לכם לערוך בדיקת קרנות פנסיה שיניבו לכם פנסיה גבוהה יותר בעזרת יועץ פנסיוני אובייקטיבי שאינו עוסק במכירה ואינו מקבל עמלות מגופים אלה?

 

 

 

בפורשור מומחים מבצעים עבור רופאים את  כל בדיקת פנסיה שיכולה להיכלל בבדיקת קרנות פנסיה הכלולה בשרות ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי בחוק. רק כך תוכלו לדעת כי תכנית חיסכון פלוס ביטוח בקרן הפנסיה שלכם הינה זו שמתאימה לצרכים שלכם, גובה את דמי הניהול המינימליים עבורכם וכי המסלולים בקרן הפנסיה מתאימים לצרכיכם במקרה קצבת שארים דרושה או במקרה אובדן כושר עבודה.

מערכת יועצים פנסיוניים ומערכת מומחים בייעוץ ביטוחי ובדיקת תשלומים לביטוח עורכים מידי יום חוות דעת אובייקטיביות שחוסכות כסף רב ולעיתים...חיים!

 

 לקבלת פרטים נוספים אודות שרות ייעוץ פנסיוני לרופאים  בשיטת "לא הרווחת לא שילמת"    בשיחה עם נציגנו  צלצלו  בימים א-ה בין השעות 09:00-13:00

 1-700-700-913

או שלחו פרטי התקשרות ונשמח לסייע לכם
                                   

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא
 אבקש מיידעים אודות ייעוץ פנסיוני או ביטוחי לרופאים ומשפחתם

 

 

 

חשוב לערוך בדיקת פנסיה לפי ת.ז.  שלכם וקוד ייפוי כח למסלקה הפנסיונית במסגרתה אותרו  כספים אבודים שאינכם יודעים אודותיהם, תכניות פנסיה כגון ביטוחי מנהלים או קרנות פנסיה ששכחתם שהקמתם או הוקמו עבורכם בעבר.

לא פחות חשוב לאתר קרן השתלמות או קופת גמל הקיימת על שמכם ויתכן כי נצברו בהן סכומים המגיעים לכם שחלקם או כולם ניתנים לפדיון כעת ללא קנס או מס וחלקם יתכן מאפשרים חיסכון פנסיוני בתנאים טובים ודמי ניהול נמוכים מאשר ניתן לקבל כיום.

 

בדיקת פנסיה מקצועית לרופא  צריכה לכלול בראשיתה ניתוח צרכים אישי או משפחתי אשר מבוצע באמצעות מערכת מחשוב ייעוץ פנסיוני מקצועית אשר מסכמת סימולציית אירועים ביטוחים שעלולים לפקוד את המשפחה. 

 

יועצים פנסיוניים מומלצים מבצעים עבור הרופאים  סימולציות באמצעות המערכת ומקבלים סיכום צרכים אשר ישמש אותם בבדיקת קרנות פנסיה או בבחירת תכנית פנסיה של חיסכון פלוס ביטוח המתאימה לצרכיך ככפפה ללא ביצוע תשלומים מיותרים ותוך הגדלת הקצבה הצפויה מידי חודש לאורך כל שנות הפרישה. הגדלת הפנסיה בסכום לדוגמא של 100 שח לחודש בלבד , תניב רווח מייעוץ פנסיוני בסדר גודל של כ - 36,0000 ש"ח תוך הקטנת תשלומים בגין כיסויים ביטוחים לא נחוצים מקבילים שעלותם החודשים נאמר 200 ש"ח בפרמיה משתנה והצמדה למדד שערכם המצטבר לא יפחת אצל גבר בן 47 לדוגמא,  מ-  310,000 ש"ח שניתן לחסוך בלי השקעת שקל נוסף בחיסכון פנסיוני עדיף או בהשקעה פיננסית פשוטה יחסית כגון קופות גמל להשקעה שהחיסכון בהן במסגרת החקיקה.

 

  • רוצים לדעת כמה אתם משלמים מידי חודש לתכנית פנסיה שלכם?
  • רוצים לבדוק האם קיימים כספים אבודים בקרנות פנסיה, קופות גמל או קרן השתלמות שנשכחו על ידכם?
  • מעניין אתכם לדעת מה הפנסיה שחסכתם עד היום בקרן ההשתלמות שלכם ובקרן הפנסיה שלכם?
  • האם תרצו להיות בטוחים שאתם חוסכים בקרן הפנסיה נכונה עבורכם וכיצד ניתן לבצע השוואת פנסיה שתגדיל את החיסכון שלכם?
  • האם החיסכון פלוס ביטוח הכולל שלכם מספק אתכם הן בשנים הקרובות והן לאחר היציאה לפנסיה.

 ForSURE   היא חברת הייעוץ הפנסיוני שתבצע עבורכם השוואה ובדיקת קרנות פנסיה ללא שום הטיה או אינטרס.

 

אצלנו תקבלו חוות דעת / ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי לחלוטין, השוואת פנסיה מקצועית ללא משוא פנים וללא זיקה לקרנות פנסיה או חברות ביטוח.

השוואת פנסיה תכלות ניתוח צרכים מקדים, סימולציית אירועים וסקירת שאיפות ויעדים ורק לאחר מכן בחירת קרן פנסיה או תכנית פנסיה אחרת המתאימה בדיוק לצרכיכם תוך הקטנת דמי ניהול ועלויות אלמנטים ביטוחים.

 

נשמח גם לבצע עבורכם ייעוץ ביטוחי אובייקטיבי אשר יבוצע בסנכרון מלא להשוות הפנסיה, השוואת דמי ניהול מפנסיה, יצמצם עבורכם את התשלומים שלכם לתכניות ביטוחי בריאות סיעוד תאונות וביטוח חיים ויגדיל בסכומים משמעותיים את רמת חייכם הנוכחית ואיכות החיים לאחר היציאה לפנסיה. 

 

 

 

שלח לנו פרטי התקשרות ונבצע עמך בהקדם הערכת תועלות בהקדם.   


או צלצל ונשמח לסייע בדיקת הרווח הצפוי לך.  

  

 1-700-700-913

                                   

צור קשר


עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל