ייעוץ ללא מכירה

 

  1-700-700-913

 
השפעת ייעוץ הפנסיוני או קבלת חוות דעת אובייקטיבית על ביטוח פנסיוני ועתיד הלקוח החיסכון לתקופת הפרישה מהווה עוגן כלכלי המאפשר לכל חוסך להגיע לגיל הפנסיה כאשר מובטחת לו קצבה חודשית קבועה, הנגזרת מגובה החיסכון החודשי בשנות העבודה שלו, מספר השנים שחסך והתשואה שנצברה כתוצאה מההשקעות השונות שבוצעו על ידי מנהלי תכנית החיסכון הנבחרת בכספי ההשקעה. ככל שהקצבה החודשית שתתקבל תהיה גבוהה יותר - כך רמת החיים של החוסך ואיכותם תהיה גבוהה יותר. השאלה הנשאלת - כיצד אנחנו דואגים למקסם את התועלת מקרנות הפנסיה שלנו, וכיצד נבטיח שנשיג את הקצבה הגבוהה ביותר האפשרית בחודשי הפרישה שלנו, שיכולים להיות זמן נפלא לתחביבים, טיולים והנאות? ובכן, יש הרבה מה לעשות, על מנת להבטיח הכנסה חודשית גבוהה יותר בתקופת הפנסיה. על כך - במאמר בהמשך העמוד.
  
 

קבלו קצבה חודשית מקסימאלית מתכנית פנסיה שלכם או ביטוח פנסיוני שלכם,

 בטלו תשלומים מיותרים עבור כיוסיים ביטוחיים לא נחוצים או כפולים וודאו שהזכויות שלכם תקפות!

 

 

 

 •   לחץ על רישיון יועץ פנסיוני-תאגיד ForSURE להגדלה וקריאת תנאי האובייקטיביות
  אגב, הרישיון שלנו בתכונת זו מאז 2006 

 •  
   

 • *שם פרטי
  *שם משפחה
  *דואר אלקטרוני
  *טלפון נייד
  נושא

 •  

 • כיום בישראל רשאי כל עובד, בין אם שכיר ובין אם עצמאי, לבחור ולנהל את תכניות החיסכון  פנסיוני או כל סוג של חיסכון פלוס ביטוח והביטוח פנסיוני שלו לקראת גיל פרישה. לבחור האם לבצע חיסכון לפנסיה בהפרשה לביטוח מנהלים, הפרשה לקופת גל או חסכון לפרישה בקרן פנסיה וגם להתייעץ עם מומחים אובייקטיביים מחברת ייעוץ פנסיוני שאינם עוסקים במכירת מוצרי פנסיה או ביטוח.
   

   

  מומחים בחוקי פנסיה כגון חוק פנסיה חובה לעצמאי, פנסיית חובה לשכירים, הפרשות לפנסיה עובד מעביד. חובת הפרשת המעסיק לפנסיה הכוללת חיסכון פלוס מיגון וכו' עם זאת, במקומות רבים הבחירה בגוף המבטח נעשית באופן כלל ארגוני ולעיתים בצורה לא אופטימאלית עבור החוסך.

   

  כך, אנחנו מוצאים את עצמינו בעליה הגאים של תכניות חיסכון פנסיוני אחת או מספר תכניות חיסכון לפנסיה או ביטוח מנהלים לקראת גיל פרישה, ללא תיאום ביניהן ללא בדיקת ביטוחים אישיים ומשפחתיים בדיקת דמי ניהול ללא תכנון פנסיה מבחינת חיסכון פלוס ביטוחים או אופטימיזציה של תנאי החיסכון בכל אחת מהן.
   
  על מנת להבטיח עתיד נוח, עלינו לנהל את כל תכניות הפנסיה שלנו בצורה מקצועית. בחינת האפשרויות העומדות בפנינו לחיסכון פנסיוני על ידי יועץ פנסיוני מקצועי ואובייקטיבי בתחום, תאפשר מקסום התועלות מן החיסכון שלנו לתקופת הפרישה, כלומר - הפחתה בעלויות ובדמי הניהול המשולמים, עם הגדלת התשואה הצפויה בגיל הפרישה והכיסוי הבטוח (אם יש כזה) בעת הצורך.

   

   

  ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ריווחי - ובדיקת תיק פנסיוני הינו המפתח לחיסכון יעיל לגיל הפרישה יועץ פנסיוני המספק שירותי ייעוץ אובייקטיביים וללא זיקה לאף גוף המשווק תכניות חיסכון או ביטוח פנסיוניים, יאפשר לכל מתייעץ לקבל את התמונה המקיפה ביותר בנוגע למוצרי חיסכון וביטוח פנסיוני הקיימים בשוק כיום. היועץ, שמטרתו היחידה לזהות את התכנית והתנאים האופטימאליים לכל חוסך, יציג את היתרונות והחסרונות של כל אפיק חיסכון, וביחד עם המתייעץ יחליט על אפיק החיסכון האופטימאלי ביחס למשאבים העומדים לרשותו כיום והתחזית או הרצון לחסוך לקראת גיל הפנסיה. יועץ פנסיוני אשר אינו בעל זיקה למוצרי ביטוח או תכניות חיסכון כאלה או אחרות, הינו יועץ פנסיוני ללא מכירה .

   

   

  בסיום תהליך הייעוץ ובדיקת תיק פנסיוני, חשוב לקבל דוח ייעוץ פנסיוני ביטוחי מפורט ובו סקירת חסכון פנסיוני שיכלול המלצות לפעולה על מנת למקסם את התועלת מכל מוצרי הביטוח והחיסכון לעת הפנסיה.

   

   

  מימוש ההמלצות חוות דעת יועצים פנסיוניים מומלצים לגבי מבנה תוכנית פנסיה מומלץ יבטיח בדרך כלל מקסום התועלת מחיסכון לתקופה זו של החיים וגם ידאג להגן על משפחתו באופן מדויק כרגע בלי לבצע תשלומים מיותרים.

   

   

  פגישת ייעוץ ראשוני והערכת תועלות עם יועץ פנסיוני -ביטוחי בכיר במחיר מוזל!
  יועצי פנסיה וייעוץ ביטוחי המובילים בארץ יעזרו לכם להסיק הפסדים בתשלומים לביטוחי בריאות סיעוד וביטוחי חיים וישפרו את התוצאה שלתוכניות פנסיה שלכם ללא היכר .
  עבור לתוכן העמוד

  ייעוץ פנסיוני

  ייעוץ פרישה

  ביטוח פנסיוני

    יועץ ביטוח

    יועץ פנסיוני

  סניפים  

  אודות

  ייעוץ פנסיוני מוזל