ייעוץ פרישה ומיסוי פרישה.

אירוע של פרישה בין שקורה מרצונו של העובד ובין שלא מרצונו, חושף את העובד להתמודדות מסוג שלא התנסה בה קודם לכן.

בתהליך סיום העבודה, נדרש העובד להתנהל מול המעסיק מצד אחד, מול החברות בהן מנוהלים הביטוחים והחסכונות הפנסיוניים שלו, ומול פקיד השומה.

לעובד הממוצע חסרים הכלים והידע להתמודד עם התהליך של סיום העבודה. לכן, כדי למנוע נזקים בלתי הפיכים לחיסכון הפנסיוני, אנו מציעים לפנות ולהסתייע ביועץ פרישה מיומן לליווי מקצועי בכל התהליך של סיום העבודה, במטרה לבצע את התהליך תוך התחשבות בצרכים הכלכליים ובלא פגיעה בכיסויים הביטוחיים, ובחסכונות הפנסיונים. כמו כן, ייבחן ההיבט המיסוי במטרה למזער את חבות המס עפ"י התקנות.

גובה הפנסיה הצפויה תלוי באופן טבעי במבנה החיסכון הפנסיוני ( הפרשות לביטוחי מנהלים, הפרשות לקרנות פנסיה או הפרשות לקופות גמל ), הפרשות לפנסיה עובד מעביד, תקינות ייעוץ פנסיוני במידה וניתן בזמן, גיל היציאה לפנסיה, דמי ניהול  המשולמים על ידך..

 כמוכן יש לתת הדעת לשינוי בצרכים הביטוחים שחל בדרך כלל בעת היציאה לפנסיה עקב החלפת הכנסה שהייתה מותנית בייגעה אישית בקצבת פנסיה שאינה תלויה במצב בריאות מחד ומאידך סיום כיסוים ביטוחים מטעם מקום עבודה, ביטוחים קולקטיביים בנושאי ביטוחי כושר עבודה, ביטוחי בריאות, תאונות, ביטוח סיעודי ועוד המחייבים בחינה מחודשת בדיקת ביטוחים שהתבטלו או משתנים בעת הפרישה לפנסיה ובדיקת ביטוחים כללית.

כמוכן רצוי להתייעץ עם יועצים פנסיוניים מומלצים בנושא הפרשות פנסיוניות שניתן עדיין לבצע בכדי להקטין חבות מס על קצבאות פנסיה והכנסות נוספות אחרי גיל הפרישה. 

חשוב מאד לקבל גם ייעוץ ביטוחי בריאות, סיעוד וחיים במקביל לייעוץ פרישה למניעת תשלומים מיותרים או אובדן זכויות

 לקבלת פרטים אודות ייעוץ פרישה צלצלו 1-700-700-913 או שלחו פרטים ונשמח לספק לכם מידע. 

 

 

 1-700-700-913

                                   

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא*
      הנני מאשר להעביר פרטי התקשרות עימי ליועצי פרישה

 

 

פניה לייעוץ פנסיוני -מחלקת מומחים לייעוץ פרישה ולתכנון פרישה לפנסיה

ייעוץ פרישה - תכנון יציאה לפנסיה

פרישה לפנסיה היא נושא מורכב בעל השלכות כספיות משמעותיות ולכן ההכנה לפרישה שלך חייבת לקבל טיפול מקצועי.תכליתו של ייעוץ פרישה למקסם עבורך את תוצאות פרישתך לפנסיה. הידע הנדרש למתן השירות כולל: תכנון כלכלי של גופי עסקיים בעלי היקפי פעילות מהגדולים במשק, ידע רב בתכניות חסכון פנסיוני - פנסיה, ביטוח וגמל, בקרנות השתלמות, בשוק ההון, בתחום המימון, בתחום מיסוי היחיד, מיסוי מענקי פרישה ומיסוי קצבאות, בהדרכות ובתעסוקה, בתכנון תקציבי ועוד.

הקשר בין ייעוץ פנסיוני לבין ייעוץ פרישה

רבות דובר אודות חשיבות הייעוץ והתכנון הפנסיוני עוד בגיל צעיר בו השפעת ההמלצות של היועץ הפנסיוני ממקסמות את צבירת החיסכון והיקף הפנסיה שתתקבל לאחר היציאה לגמלאות.
אבל גם לאחר שנים של ייעוץ פנסיוני איכותי, מקצועי ואובייקטיבי, קיים צורך מיוחד של תכנון במהלך ייעוץ פרישה בסמוך לגיל היציאה לגמלאות

מפרט תהליך ייעוץ פרישה

אירוע של פרישה בין שקורה מרצונו של העובד ובין שלא מרצונו, חושף את העובד להתמודדות מסוג שלא התנסה בה קודם לכן.
בתהליך סיום העבודה, נדרש העובד להתנהל מול המעסיק מצד אחד, מול החברות בהן מנוהלים הביטוחים והחסכונות הפנסיוניים שלו, ומול פקיד השומה.
לעובד הממוצע חסרים הכלים והידע להתמודד עם התהליך של סיום העבודה. לכן, כדי למנוע נזקים בלתי הפיכים לחיסכון הפנסיוני, אנו מציעים ליווי מקצועי בכל התהליך של סיום העבודה, במטרה לבצע את התהליך תוך התחשבות בצרכים הכלכליים ובלא פגיעה בכיסויים הביטוחיים,
עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל