חדשות

עצור
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשרת לך ביטול הפסדים במאות אלפי שקלים, צלצל עכשיו וקבל אחריות לרווח מימימלי של 118,000 ש"ח בבדיקת תשלומים לחברות ביטוח וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
תודה
שלום, אני מאוד מרוצה מהשירות שניתן לי, השירות היה אדיב , הדוח היה מובן ומסודר. לכל שאלה יש מענה. כמובן אשמח ואמליץ לכל מי שאני מכירה לפנות אליכם. תודה כ. לוי
א.ה מכפר סבא
כתוצאה מהפחתת עלויות הרווחתי 246,000 ש"ח וגם משפחתי מבוטחת כהלכה
תודה
היה מעולה.... אנחנו ממשיכים להמליץ לסובבים אותנו על חשיבות הבדיקה הפנסיונית/ביטוחית, המקצועיות והשירות שלכם.בברכה,טובה ותמיר
סיפורים מהחיים-וייעוץ פנסיוני
שלומית ביטחה את עצמה על אובדן כושר בסך של 14,000 ₪ לחודש, ולצורך כך שילמה תמורת כמה פוליסות לכמה חברות ביטוח. מניתוח הביטוח שלה עלה כי על פי חוק היא ממילא לא תהיה זכאית ליותר מ–4,700 שקלים לחודש, בשל גובה המשכורת שלה. את כל יתר ההפרשים המיותרים היא שילמה סתם!
( כ- 275 ₪ מיותרים לחודש שערכם במידה והיתה חוסכת אותם כ- 130,000 ₪ !!! )
א.מ. ממושב במרכז
התאמת הכיסויים לצרכים וטיפול בכספי החסכון הניבו למשפחתי רווח של 496,000 ש"ח,תודה.
ב.ע מישוב במרכז
418,000 ש"ח היוו רווח ראוי להשקעה של 5330 ש"ח ושעתיים וחצי .
ב.י מחיפה
היום ברור לנו שהשקעה של 1650 שח בייעוץ ביטוחי בריאות וסיעוד היתה כדאית ביותר, בעיקר לנוכח העובדה שאנו מבוטחים היום הלכה וגם חסכנו 92,000 שח בפרמיות מיותרות לאורך השנים.
א. י מנתניה
לדני היקר! בזכותכך ובזכות עיקשותך ויושרך,ניצלנו מחרפה..כשפנינו אליך כשבועיים לפני הפציעה בתאונה, ברוך השם שבזכותך לא נזקקנו לאיש ,המשך בשליחות זו.
מעיין.ש.
לצוות פורשור מומחים שלום רב! אני יותר משמחה על ההזדמנות להעניק לכם משוב על השירות הקשוב, האכפתי, האדיב, הסבלני, הזמין והמקצועי של צוותכם! השhרותיות שלכם מורגשת בכל פניה, אשר תמיד נענית במהרה ובמלוא ההתייחסות. תודתי והערכתי נתונה, כמובן, לכלל הצוות העושה "מאחורי הקלעים". אני אכן מרגישה שבזכותכם למדתי דבר או שניים על תחום הביטוח והפנסיה, ואף מוצאת את עצמי פוצה פה די בביטחון בשיחות אליהן אני נקלעת בתחום - כשתמיד אני מיידעת אודותיכם, מפרגנת לכם על השירות ומברכת על השקט הכלכלי-ביטוחי שיש לי בזכותכם. מייעוץ לייעוץ הדברים אכן נראים לי מובנים ופשוטים יותר! אני גם מנסה לשכנע לא מעט ממכריי ובני משפחתי לפנות אליכם...
סיפור מהחיים 3
אריק קנה ביטוח חיים למקרה מוות מתוך דאגה למשפחתו, ונאלץ לשלם פרמיות גבוהות מאוד בגין מקצוע מסוכן. מניתוח הביטוח שלו עלה כי במקרה של מוות שלו משפחתו דווקא תהיה מסודרת מבחינה כלכלית ובעצם שילם עשרות אלפי שקלים לשוא ! , אולם במקרה של אובדן כושר – אין לו שום כיסוי!
ייעוץ פנסיוני פורשור
רק בפורשור תוכלו לקבל את שירות הניתוח ביטוח שיבטיח שתשלמו רק הסכומים המתאימים ולא "תורמים" לחברות הביטוח על לא כלום! יבטיח שהפוליסות שקניתם תתאמנה לצרכים שלכם ותקפות, כלומר, ברות מימוש בעת הצורך! יבטיח שאתם מקבלים ייעוץ ביטוחי ופנסיוני חוצה חברות – נקי מהסדרים ושיתופי פעולה ובלתי תלוי בעמלות! אנחנו נשווה בשבילכם בין כל המוצרים בשוק ונבחר בעבורכם את המוצר שמתאים לכם ביותר! (לכם ולא לסוכני הביטוח שלכם...)
ניתוח ביטוח חיים
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
הגבלת השימוש במילה "ייעוץ" ושימוש במילה " ייעוץ פנסיוני "
(א) סוכן פנסיוני לא ישתמש במילה "ייעוץ" או בכל מילה הנגזרת ממנה, בשם שבו הוא מנהל את עסקיו או בפרסום מטעמו.
תודה...מאביבית ובני
נפגשנו לראשונה באפריל 2008 עקב רצוננו לבדוק את תוכניות הפנסיה שלנו. מהרגע הראשון נתקלנו במערכת רצינית, מקצועית וביחד עם זאת קשובה וסבלנית. הרושם הראשוני לא הכזיב. מצאתם פתרון יצירתי לשדרוג התוכנית הפנסיונית ובעזרתכם גם יישרנו קו בביטוחי בריאות וסיעוד מותאמים עבורנו. די מהר הבנו את חשיבות המעקב והווידוי של ביצוע ההמלצות והחלטנו למסד את הקשר, היינו, ועדיין, נודניקים לא קטנים, מתעקשים להבין כל דבר ומקבלים תשובות. אפילו סוכן הביטוח שלנו כבר אומר: "תעבירו ליועץ לאישור ולאחר מכן נבצע". מעבר לחיסכון הכספי זכינו גם בשקט נפשי ועל כך תודתנו. "אנשים טובים באמצע הדרך, אנשים טובים מאוד.." ,נעמי שמר. תודה רבה אביבית ובני
תודה
הבעת תודה והערכה. ברצוני למסור לכל צוות חברת פורשור יועצים את הערכתי הרבה על המאמץ והזמן שהושקע בהכנת הדו"ח אין ספק שסללתם בפניי דרך חדשה מבלי לפגוע בכיסוי הביטוחי לי ולמשפחתי. מיקצועיותכם עוזרת לחסוך סכומי כסף לא מבוטלים ומחזירה את הביטחון לתא המשפחתי ללא חשש. ושוב תודה למנכ"ל דני, לאופיר וכל צוות המשרד כולל המזכירות תודה רבה מכל הלב. יהודה.ה
איסור מתן טובת הנאה ליועץ פנסיוני - הבהרה
חל איסור על גוף מוסדי או על מי מטעמו לתת טובת הנאה בין במישרין ובין בעקיפין, מלבד עמלת הפצה (להלן - "הטבה"), ליועץ פנסיוני לרבות לגורם אשר לו השפעה על מערך הייעוץ הפנסיוני של תאגיד שקבל רישיון יועץ פנסיוני (להלן - "יועץ פנסיוני"). מתן הטבה כאמור אסור, בין אם ההטבה אינה מותנית בפעילות מסוימת של מקבל ההטבה (לדוגמה, הטבה אחידה בגובה דמי ניהול), וקל וחומר אם היא מותנית בפעילות או בתוצאה מסוימת מצד מקבל ההטבה (לדוגמה, הצטיינות בשיווק).
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
ייעוץ פנסיוני מקצועי
רישיון ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשר יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון הפנסיוני, כשכיר, עצמאי או בעל שליטה, באמצעות מוצר ביטוחי או פנסיוני שאין לנותן הייעוץ עמלה ממנו.
א.א. מקיבוץ בצפון
תודה על הפסקת תשלום עבור כפילויות ותשלום בגין ביטוח ללא תוקף שחסכו לי 369,000 ש"ח אותם אחסוך לפנסיה שלי.
60% לא יקבלו פנסיה
מהפכת הייעוץ הפנסיוני

בשנת 2005 הגישה וועדת בכר מסקנותיה בנחיצות הגברת התחרות בשוק הון ובהפרדה מוחלטת  בין הסוכנים והמשווקים בביטוח והפנסיה לבין יועצים פנסיוניים אובייקטיביים.  

  2006 היוותה נקודת המפנה , החקיקה שבעקבות מסקנות וועדת בכר לא הושלמה עד עצם היום הזה ובכירי משרד האוצר פועלים במרץ להגברת המודעות לחשיבות ניהול כספי הפנסיה ותשלומי הביטוח באופן מקצועי ואובייקטיבי ע"י חברות ייעוץ פנסיוני מתוקף היות תשלומים אלה בדר"כ ההשקעה הגדולה ביותר של המשפחה ואמורים להבטיח את הנכס הגדול ביותר שנצבר בחייה שנועד להבטיח את עתידה הכלכלי גם לאחר היציאה לגמלאות וגם חס וחלילה העת מקרה מוות או מחלה ואיבוד כושר ההשתכרות.     החקיקה, למרות לחץ כבד של מנהלי הבנקים חיוב מכירת קופות הגמל וקרנות הנאמנות בבעלותם לגופי ניהול ש"קפצו על המציאה" ולמרות טענת הבנקים כי המהלך ייקח שנים רבות , נקנו מרבית הקופות במהרה תוך מספר חודשים מצומצם, כאשר דמי הניהול עולים! הבנקים הופכים מייצרנים לזרוע הפצה ונהנים מקבלת עמלות הפצה הנגזרות מדמי הניהול הגבוהים שגורים הגופים.       הלובי הבנקאי הצליח לשנות את הגזירה ולקבל אפשרות לעסוק בייעוץ פנסיוני לאחר מכירת הקופות, למרות קבלת עמלות ההפצה ולנסח עמלות אלה בחוק כאילו אינן מהוות זיקה ליצרנים.      כך נוצרו למעשה שני סוגי תאגידי ייעוץ פנסיוני: אלה שמקבלים עמלות הפצה מיצרנים עימם הם חתומים בחוזה הפצה! ואלה שבחרו במתן ייעוץ פנסיוני בתשלום הלקוח בגין שירות בלתי מוטה ונאמנות מוחלטת ללקוח תוך אפשרות קבלת ייעוץ פנסיוני אובייקטיביהמורשה להגשת חוות דעת ייעוץ פנסיוני הכולל התייחסות גם להיבטי ביטוח אישי ומשפחתי הכולל אפשרות לבדיקת כל סוגי המכשירים הפנסיוניים כולל קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים, ביטוחי עצמאיים, קופות גמל, ביטוחי פרטי ועוד ומניעת הפסדים הנובעים מתשלומי דמי ניהול גבוהים, כיסויים מיותרים ובלתי מתאימים, כפילויות תשלום ותעריפים מוגזמים.

 לצערם של הסוכנים, המוכרים, המשווקים וכל מי שאינו בעל רישיון יועץ פנסיוני כחוק נאסרה עליהם בחוק השימוש במילה "ייעוץ" כדי שהציבור יוכל להבחין בין משווק המייצג את שולחו –דהיינו חברת הביטוח או הגוף הפנסיוני לעומת בעל רישיון ייעוץ פנסיוני המייצג את אינטרס הלקוח. 

עוד נקבע בחוק שכל עובד יכול לבחור ולשנות בכל עת עפ"י החלטתו או עפ"י בחירתו ביישום המלצות יועץ פנסיוני בלתי תלוי את כל המבנה של חסכונו וביטוחו הפנסיוני כולל בחירת הגוף, התכנית המתאימה לצרכיו תוך מעבר חופשי כולל ניוד צבירות ממכשיר למכשיר (במגבלה של אי-העברת חסכון קצבתי להוני)     כיום מתאפשר לכל עובד להחליט האם מעבידו והוא יפקידו כספי ההפרשות לקרן פנסיה, קופת גמל, ביטוח פנסיוני בכל חברה שיחליט העובד כולל בחירת מסלול הביטוח ומסלול ההשקעה למעביד אין הרשות למנוע מהעובד קבלת ייעוץ פנסיוני בלתי מוטה מיועצים פנסיוניים ומימוש המלצות לשיפור מצבו הביטוחי והפיננסי.

בהמשך הורחבה החקיקה במסגרת "תיקון -3 " שחוקק בשנת 2008 והתיר לכל מבוטח לחסוך בכל תכנית קיצבתית ולהבדיל מבעבר בו ההחלטה על מבנה החיסכון נקבע מראש, להחליט בבוא העת (היציאה לגמלאות) האם למשוך את כספי החיסכון בצורה הונית או בקצבאות חודשיות כאשר נקבע מינימום קצבתי מובטח של כ-3850 ₪ בחודש כרף בחינה להיתר קבלת יתר הכספים בסכום חד-פעמי. מאז ועד היום פועלת משרד  האוצר לשפר את המודעות של הציבור בנחיצות של ייעוץ פנסיוני ביטוחי בלתי תלוי מתמשך והבנת סכומי ההפסדים והאסונות הנמנעים באמצעות ייעוץ מקצועי הניתן ללא משוא פנים וללא ניגוד אינטרסים.       לעיון במבנה מומלץ לתהליך ייעוץ פנסיוני  בפורשור  והתרשמות מדוגמת מסמך ייעוץ פנסיוני, בדיקת והמלצות הנערך עבור כל לקוח של החברה לחץ על המילים המתאימות.           לבדיקת הכדאיות והרווח הצפוי במקרה שלך ניתן לפנות לצוות פורשור בטל. 1-700-700-913

 

 1-700-700-913

                                   

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא

 

לקבלת הנחה בפגישת יועץ ב-30 יום הקרובים יש לציין קוד הטבה 110459 בנושא או בשיחה עם נציגנו

צור קשר


            צלצל עכשיו 

        

         1-700-700-913
          073-7863562

רישיון תאגיד ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי מותנה באי-קבלת עמלות הפצה

עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל