לפגישת היכרות
נצלצל אליך

פנסיוני וביטוחי

לאחר שנים רבות של שליטה בלעדית של סוכנים ומשווקים של חברות הביטוח ב "ייעוץ"  ללקוח באופן מוטה מצרכיו.  תוך ניגוד אינטרסים ותגמולי הסוכנים ע"י החברות, 

נאסר בחוק השימוש במילה "ייעוץ" ו "ייעוץ פנסיוני" על מי שאינו  בעל רישיון יועץ פנסיוני.  

וברשיונות יועצים פנסיוניים נקבעו התניות ואיסורים לשם הגנה על המתייעצים.

 

כיום, אתם יכולים, בדיוק כפי נהגו אלפי משפחות  שזכו לקצץ תשלומים  במאות אלפי שקלים  להגדיל עושר נוכחי ועתידי ע"י  קבלת ייעוץ מקצועי ואובייקטיבי בנאמנות מוחלטת לכם !  

 

      גם בייעוץ פנסיוני וגם בבדיקת התשלומים שלכם לחברות הביטוח!   וברווח מובטח מראש!

 

             בחברת ייעוץ מורשה שאינה מקבלת עמלות הפצה מהגופים
                     (בשונה מבנקים ובעלי רישיון ייעוץ והמאפשר זאת)

 

בדקו עכשיו האם גם לכם - נוכל להציל  כסף רב ?   

 

1-700-700-913

 

 או משלוח פרטים לקבלת שיחה חוזרת

מתחת לסרטון

                          

   

     

 

  ( לחיוג מנייד -לחץ על המספר)

 1-700-700-913

  

משלוח פניה לקבלת שיחה חוזרת:

        

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא
       הנני מאשר/ת בזאת משלוח מיידעים בנושא פנייתי

 

ראו התניות על גבי הרישיון (קיימות ברישיוננו מאז 2006)

 

 

 

 ממשווקים או סוכני ביטוח נמנעה האפשרות לקבל רישיון יועץ פנסיוני!

לצד החקיקה בדבר זכותו של כל אזרח בין אם מדובר בשכירים, בעצמאיים או בבעלי שליטה בחברות לבחור באופן עצמאי ובלעדי   את אופן ניהול כספי הביטוח הפנסיוני ללא התערבות המעביד התאפשרה לראשונה לכל אזרח קבלת ייעוץ פנסיוני-ביטוחי אובייקטיבי ע"י חברות בעלות רישיון תאגיד ייעוץ פנסיוני וביניהן כאלה שלא רק שאינן עוסקות במכירה, אלא גם שרישיונן מונע כל הטיה בייעוץ ע"י התניית רישיונן באי- קבלת עמלות הפצה מחברות הביטוח והגופים הפנסיוניים.

בואו לקבל ייעוץ פנסיוני   ללא קשר לגופי הביטוח וקרנות הפנסיה כולל ייעוץ ביטוחים אישיים שאינם פנסיוניים.

היעוץ הכולל בדיקה וטיפול בתעריפים המיותרים שמשלם הלקוח לגופים אלה, בדיקת והתאמת מסלולי הביטוח לצרכים האמיתיים של משפחת המבוטח, בדיקת ונטרול כפילויות תשלום, ביטול ביטוח לא תקין חוזית והגדרתית ומקסום החזרי מס וגודל הפנסיה הצבורה ללא הגדלת הפרשות ותשלומים חודשיים.   

 

 

  באפשרותכם ליצור קשר עם מוקד ForSURE  

  לשם בחינת סדר גודל הרווח הצפוי במקרה שלכם הקטנת תשלומי ביטוח, מקסום חיסכון פנסיוני ושדרוג  עתידכם הפיננסי.   

 

 

ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי -

הינו צורך הכרחי

    

וייעוץ ביטוחי אובייקטיבי הינו קריטי 

  שניהם יחד הינו הבטחת העושר והביטחון של משפחתך

 

 

בפורשור רואים חשיבות רבה בניתוח הצרכים האמיתי של כל משפחה וניטור האירועים שעשויים להשפיע על ההתנהלות הכלכלית בעת מקרה ביטוח ואולי אף לגרום לפגיעה בחסכונות הפנסיוניים ובאפשרות להגיע לגיל פרישה עם קצבת מחיה המאפשרת רמת חיים סבירה ונחוצה.

 

 

לכן צוות המומחים היועצים הפנסיוניים בפורשור כולל מלבד בעלי רישיון יועץ פנסיוני, מומחים בניהול סיכונים ובבדיקת תשלומים לחברות ביטוח בגין ביטוחים אישיים ומשפחתיים, ביטוחי בריאות, ביטוח למקרי מוות, סיעוד, תאונות, נכות, ביטוחים למימון ניתוחים ועוד ביטוחים שונים המוצעים חדשות לבקרים ע"י סוכני ומשווקי הביטוח.

אם ברצונך לוודא שמשפחתך ואתה מבוטחים בהתאם לצרכים שלכם ולא לצרכי סוכן הביטוח, בהוצאה חודשית מנימאלית ללא תשלומים מיותרים יקרים וכפולים - ייעוץ זה מומלץ כהשלמה לייעוץ פנסיוני ומעלה את רווחיות הייעוץ בצורה משמעותית .

 

רוצה להפסיק ההפסדים  לפני שמאוחר מידי ? לתיאום פגישת הערכת תועלות  או קבלת מיידעים חשובים,

 

                חשוב!  אם לא נוכל להבטיח לך רווח משמעותי לא תשלם אגורה!

 

האם גם לך נוכל להציל כסף רב ?    צלצל  ובדוק לגבי רווח מובטח

  1-700-700-913

                                   

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא

 

לקבלת הנחה בפגישת יועץ ב-30 יום הקרובים יש לציין קוד הטבה 110741 בנושא, או בשיחה עם נציגינו

 

הייעוץ הפנסיוני כולל בדיקת תכניות ביטוח ופנסיה בהתאמה לצורך ממשי ובמחיר נמוך ככל הניתן כולל בדיקת תכניות ביטוח תקינות המסמכים ותקיפות הביטוח למניעת עילה לחברת הביטוח לא לשלם לך בעת המקרה .

 

  

איתור כספים אבודים  

 

תשעה מיליארד ₪ מונחים ללא דורש, כספים מפוליסות ממקומות עבודה קודמים, כספים שנצברו עבור מי שנפטר וליורשים אין מידע אודותיהם

  

לאחרונה הוקם באתר משרד האוצר מנוע חיפוש לכספים וזכויות אלה. המנוע מאתר תוכניות בגופים השונים על שמך שבהם לא בוצעה תנועה במשך השנים האחרונות. בדיקה זו הינה ללא תשלום אך אינה כוללת פירוט הזכויות המצויות בגופים אלה ויש לפנות לכל גוף פיננסי שברשימה בכדי לקבל פרטים נוספים.  

 

לדוגמא, אי- בצוע תשלום ע"י מעביד שחסך לעצמו רק 2000 ₪ עלול להתבטא בנזק של חצי מליון ₪ בעת מות או פציעת העובד.

 

מה זה ייעוץ ביטוח? ומי צריך ייעוץ ביטוחי?  

בישראל מערכת בריאות מפותחת המספק ביטוח רפואי שווה לכל האזרחים ונקרא "סל הבריאות", ביטוח זה משולם ע"י כל אזרח ואזרח משכרו כשכיר או הכנסתו כעצמאי. ביטוח נוסף המשולם ע"י כל אזרח הינו הביטוח הלאומי שגם הוא נגבה עפ"י היקף ההכנסה שלכל אחד מאתנו. יחד מדובר בהוצאה לא תפחת מ 10% מהכנסתנו והאמורה להבטיח לנו ביטוחי בריאות שונים כגון תרופות, ניתוחים, אשפוזים, קצבאות זקנה (קצבת פנסיה), שארים (ביטוח במקרה מוות) וביטוח סיעוד ממלכתי.

 

רובדי ביטוח הבריאות בישראל

רובד נוסף של ביטוחי בריאות הינו השב"ן שירותי בריאות נוספים שהינם בפועל ביטוחי בריאות וסיעוד שונים ברמות שונות הנמכרים לציבור על ידי קופות החולים תוך תשלום ישיר מהמבוטח לקופה. ביטוחים אלה הינם בעצם ביטוחים קולקטיביים וכל המבוטחים בהם, מבוטחים בצורה שווה ללא התאמה לצרכים אישים.

 

 גם במסגרת מקומות עבודה וארגונים נמכרים ביטוחי בריאות, ביטוחי אובדן כושר, ביטוחי נכות וביטוח סיעודי קבוצתיים המאורגנים בדרך כלל ע"י הועד של הארגון ושוב מדובר בביטוח אחיד לכל חברי הארגון המצטרפים שהינו תכנית ביטוח המוגבלת בתקופה שלאחריה אין התחייבות של חברת הביטוח להמשיכה. כך גם נוצר משבר הביטוח הסיעודי הגדול בשנים האחרונות שעלול לגרום נזק בלתי הפיך לציבור שהסתמך על הארגון בו עבד ולא קיבל ייעוץ ביטוחי אובייקטיבי.

  

סוגיית המכירות האגרסיביות ומבצעי המכירות של חברות הביטוח נדונה ונסקרת מידי פעם ללא תוצאה של ממש ותוצאות השיווק האגרסיבי מביא בצורה חד משמעית להפסדי כספים משמעותיים של המבוטחים, היעדר תכנית פנסיה ראויה ובמקרים רבים היעדר ביטוח תקין ותקף.

 

כבר אמרנו שחשוב שייעוץ פנסיוני אובייקטיבי וייעוץ ביטוחי בלתי מוטה יינתנו תחת קורת גג אחת משום החשיבות של סנכרון היועצים ובחינת כל תכניות הביטוח הפנסיוני והביטוח האישי במערכת ייעוץ ביטוחי אחת ובעזרת צוות יועצי ביטוח מסונכרן.

 

חשוב לקבל ייעוץ מיועצים פנסיוניים מומלצים הפועלים בחרת ייעוץ בעלת רישיון יועץ פנסיוני –תאגיד שרישיונה אינו מאפשר קבלת שכר מהגופים המוסדיים ושאינה יכולה להקים ולשווק תכניות ביטוח או פנסיה.

 

מערכת מחשוב לייעוץ פנסיוני ויועצי ביטוח

 

חשוב שלחברת הייעוץ תהיה מערכת מחשוב ייעוץ פנסיוני המסוגלת לקלוט את כל נתוני תכנית פנסיה של הלקוח ולמפות ברזולוציה מעמיקה כל ביטוח פנסיוני, קרן פנסיה, קופת גמל וכל קרן השתלמות. ושהמערכת תוכל למפות גם כל תכנית ביטוח בריאות סיעוד או כל ביטוח אישי ומשפחתי של הלקוח באופן שבו נוכל לראות דוח מסודר של סיכומי כל האלמנטים הפיננסיים והביטוחים של כל אחד מבני המשפחה.

המערכת כוללת את כולל האלמנטים החוקיים כגון הפרשות לפנסיה 2017, מי זכאי לפנסיה, הפרשות לפנסיה עובד מעביד, פנסיית חובה לעצמאי ולשכיר, אפשרות הפרשות לביטוח למנהלים, כל חוקי פנסיה  אפשרויות חיסכון לפנסיה ותכנון פיננסי.

 

אגב, לעולם אל תבצעו ייעוץ פנסיוני או ייעוץ ביטוחי לאחד מבני המשפחה בלבד, שכן בניתוח העתודות והצרכים חשוב לשקלל גם את תוכנים בן/ בת הזוג וכן משום האפשרות לקיום כיסויים ביטוחים שונים שלנו בתכניות ביטוח ופנסיה של בני זוגנו כולל בביטוחים מטעם מקום העבודה או הארגון אליו אנו או בני זוגנו שייכים.

 

 

חברות ייעוץ פנסיוני בעלות רישיון יועץ פנסיוני תאגיד המספקות ייעוץ פנסיוני מתמשך כולל ליוויי

 

אל תוותרו על אפשרות לקבל ייעוץ מתמשך ועריכת חוות דעת תקופתית מיד פעם לכל המשפחה וכן שרותי ליווי ופיקוח על תשובות חברות ביטוח וגופי הפנסיה לאחר כל הנחיה שניתנה בייעוץ

 

עלות ייעץ פנסיוני וייעוץ ביטוח

 

ברור שהכנת חוות דעת בנושא חיסכון פנסיוני וביטוח משפחתי כרוכה בעבודה מרובה של הזנת נתונים, ניתוח צרכים, הכנת המלצות ומכתבים ועלות הייעוץ מושפעת בעיקר מהיקף החומר אותו יש לבדוק ועומדת ברוב המקרים על כ – 3000 שח עלות ייעוץ פנסיוני או ייעוץ ביטוח לכל אחד ( במקרה של עד כ 4 פוליסות ביטוח או קרנות פנסיה והיקף דומה של קופות גמל או השתלמות).

 

רווח בייעוץ פנסיוני

 

גם הרווח הקיים בייעוץ ביטוח אובייקטיבי ניתן למדידה עפ"י היקף התשלומים המיותרים שיבוטלו, תשלומי כפל שיופסקו לצד תיקוף ביטוח נחוץ.   מכיוון שכך נוהגות חברות ייעוץ פנסיוני מכובדות לבצע פגישת הערכת תועלת מקדימה וללא התחייבות טרם כניסה לתהליך הכנת חוות דעת ביטוח או כוללת ולהתחייב בפני הלקוח בכתב על מינימום התועלת הצפויה.

 

בחירות ייעוץ פנסיוני מובילות  בהן מוחזרת עלות הפגישה במקרה ולא נצפו תועלות עתידיות ולא נתנה הבטחה לעלות בהיקף משמעותי וכן במקרה החלטת הלקוח להתקדם בתהליך לאחר קבלת הבטחה לרווח  חשובה ביותר ומוענת תשלום מיותר לייעוץ פנסיוני לא ריווחי

.

 

 

 

 

צור קשר


עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל