לפגישת היכרות
לא הרווחת
נצלצל אליך

יועץ פנסיוני יחיד או צוות מומחים

ייעוץ פנסיוני או ביטוחי

 

מיהו אותו גוף או אולי יועץ יחיד שיספק לכם שקט נפשי ורווח אמיתי

 

   

§         האם יהיה זה יועץ שהיה בעברו סוכן ביטוח?

כנראה שלא, רוב סוכני הביטוח לא למדו מעולם ביטוח בלימודים מסודרים, במקרה הטוב הכירו חלקית מוצרי ביטוח ופנסיה של אותה חברה אותה הם ייצגו, ולמדו בעיקר תסריטי שיחה שנועדו למכור לכם כמה שיותר .

§         האם יהיה זה מי שפעל  כסוכן פנסיוני מטעם גופי הפנסיה?

גם כאן התשובה כנראה שלילית. הרי שוב מדובר ברוב המקרים בפקיד שנשלח ל"שטח" בכדי למכור כמה שיותר ללא כל קשר לצורך האמיתי של הלקוח ומשפחתו ועסק ברוב פעילותו בשיווק תוכניות של חברת הפנסיה אותה ייצג.

 

§         האם רצוי לפנות ליועץ עצמאי יועץ אשר נחשף מידי יום לתוכניות פנסיוניות והוא מיומן במגע  עם שכירים בעלי שכר גבוה , עצמאיים ובעלי שליטה מה שהופך אותו למקצוען ובעל ידע בעולם הפנסיה?

גם כאן התשובה שלילית כנראה, משום שלמרות הניסיון והמקצועית כנראה אין ביכולות יועץ בודד להקים מערך ממוחשב תומך בהשקעה של מיליונים רבים, אין ביכולתו בדרך כלל  להיות מיומן גם בתוכניות פנסיוניות על כל סוגיהן, אין ביכולות לשלוט גם בכל עולם הביטוח האישי וניהול הסיכונים, כנראה גם אינו בעל רישיון ואינו שולט בעולם ייעוץ ההשקעות וסביר להניח שאינו בעל ידע וניסיון רב בעולם המיסוי והדינים.

קראו המאמר " מי יציל את הכבאים" המתאר  את הבעיה של יועץ פנסיוני יחיד.

    מה שבטוח, אין מי שיעיר לו בעת טעות שעלולה לעלות ללקוח ברבבות ומאות אלפי שקלים ואלי אפילו אסון.

·   אז בודאי רצוי לפנות לבנק או חברת ייעוץ גדולה המעסיקה בעלי מקצוע רבים ?

 

      לחברות המרכזות בעלי מקצוע רבים יש לעיתים היתרון של הגודל, מערכות המחשוב, הזמינות והנגישות אך יש לזכור כי הבנקים העוסקים בייעוץ פנסיוני חתומים על הסכמים עם הגופים המוסדיים ורשאים לקבל עמלות הפצה בגין המכשירים ש"ייעצו/הפיצו" ללקוחותיהם ומנגד אסורה עליהם פעולת הייעוץ בנושאי ביטוח, כלומר גם התכנות לניגוד אינטרסים וגם היקף ייעוץ מצומצם שאינו לוקח בחשבון את כל מכלול האלמנטים החשובים.

 

·       אז מה עושים?

לא מתעצלים! מחשפים חברה שכולל בעלי מקצוע מסונכרנים. שיש לה היכולת להקים ולתחזק ולעדכן מערכות ניתוח צרכים ואפשרויות המכילות את כל הפתרונות הן בעולם הפנסיה והן בעולם הביטוח האישי והמשפחתי. חברה שתוכל לבצע עבורך ניתוח כדאיות מקדים טרם שתציע לך מסלול ייעוץ כלשהוא ושתוכל להגיש לך הצעת מחיר הוגנת ביחס המרה כדאי וריווחי לעומת התועלת הצפויה עבורך.   

   
חשוב מאד

לא כל מי שבידו רישיון יועץ פנסיוני יכול לספק לכם ביטחון אישי וכלכלי אמיתי וחמור מכך עלול ליצור לכם נזק בלתי הפיך!

 

חוזים

 

הקפידו לקבל לידכם לעיון וחתימה חוזה ייעוץ פנסיוני המאושר ע"י משרד האוצר טרם תחילת התהליך העיקרי, החוזה נועד להגן על זכויותיכם שייעוץ פנסיוני –ביטוחי , כולל התחייבות לשמירה על סודיות, וכן את כל האלמנטים המחויבים בחוק שיקנו לכם ביטחון בנותן השירות.

 

כיצד לאתר חברת ייעוץ פנסיוני מומלצת

   
בקשו לראות דוגמא של חוות דעת ומלמדת הן על היקף הבדיקות והסימולציות שייערכו עבורכם במהלך הייעוץ והן על מבנה הדו"ח והאם הוא כולל מכתבי הגשה לכל הגופים בהם תצטרכו לבצע שינויים לאחר קבלת חוות הדעת.

 

בקשו לראות רישיון יועץ בתוקף ובחנו האם על גבי הרשיון התניות המונעות מהיועץ או חברת הייעוץ פנסיוני פעולות מול הגופים המוסדיים ואיסור קבלת עמלות.

 

   
עלויות

אל תצפו לקבל עבודה טובה ותחסוך לכם כסף רב בחינם, מדובר בלא מעט שעות עבודה שמטרתן להגדיל את הרווח שלכם. ככל שתשלמו סכום לא ראוי, כנראה גם העבודה תבוצע בהתאם.

זכרו, אם קיבלתם התחייבות לרווח בכתב. הנתון החשוב ביותר הוא היחס בין העלות לבין הרווח או נטרול ההפסדים שיניב לכם השרות.

אל תפתו לוותר על פגישת הערכת תועלות מקדימה בתשלום בגלל שמישהו מציע לכם פגישה בחינם. יועצים רציניים יניבו לכם רווח גדול כבר בפגישה ויבצעו עבורכם את הטוב ביותר, הרי את שכרם קיבלו כבר והם פנויים לשרת אתכם בנאמנות ומקצועיות.

   

 

צור קשר


צלצל

 
   1-700-700-913
עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל