חדשות

עצור
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשרת לך ביטול הפסדים במאות אלפי שקלים, צלצל עכשיו וקבל אחריות לרווח מימימלי של 118,000 ש"ח בבדיקת תשלומים לחברות ביטוח וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
תודה
שלום, אני מאוד מרוצה מהשירות שניתן לי, השירות היה אדיב , הדוח היה מובן ומסודר. לכל שאלה יש מענה. כמובן אשמח ואמליץ לכל מי שאני מכירה לפנות אליכם. תודה כ. לוי
א.ה מכפר סבא
כתוצאה מהפחתת עלויות הרווחתי 246,000 ש"ח וגם משפחתי מבוטחת כהלכה
תודה
היה מעולה.... אנחנו ממשיכים להמליץ לסובבים אותנו על חשיבות הבדיקה הפנסיונית/ביטוחית, המקצועיות והשירות שלכם.בברכה,טובה ותמיר
סיפורים מהחיים-וייעוץ פנסיוני
שלומית ביטחה את עצמה על אובדן כושר בסך של 14,000 ₪ לחודש, ולצורך כך שילמה תמורת כמה פוליסות לכמה חברות ביטוח. מניתוח הביטוח שלה עלה כי על פי חוק היא ממילא לא תהיה זכאית ליותר מ–4,700 שקלים לחודש, בשל גובה המשכורת שלה. את כל יתר ההפרשים המיותרים היא שילמה סתם!
( כ- 275 ₪ מיותרים לחודש שערכם במידה והיתה חוסכת אותם כ- 130,000 ₪ !!! )
א.מ. ממושב במרכז
התאמת הכיסויים לצרכים וטיפול בכספי החסכון הניבו למשפחתי רווח של 496,000 ש"ח,תודה.
ב.ע מישוב במרכז
418,000 ש"ח היוו רווח ראוי להשקעה של 5330 ש"ח ושעתיים וחצי .
ב.י מחיפה
היום ברור לנו שהשקעה של 1650 שח בייעוץ ביטוחי בריאות וסיעוד היתה כדאית ביותר, בעיקר לנוכח העובדה שאנו מבוטחים היום הלכה וגם חסכנו 92,000 שח בפרמיות מיותרות לאורך השנים.
א. י מנתניה
לדני היקר! בזכותכך ובזכות עיקשותך ויושרך,ניצלנו מחרפה..כשפנינו אליך כשבועיים לפני הפציעה בתאונה, ברוך השם שבזכותך לא נזקקנו לאיש ,המשך בשליחות זו.
מעיין.ש.
לצוות פורשור מומחים שלום רב! אני יותר משמחה על ההזדמנות להעניק לכם משוב על השירות הקשוב, האכפתי, האדיב, הסבלני, הזמין והמקצועי של צוותכם! השhרותיות שלכם מורגשת בכל פניה, אשר תמיד נענית במהרה ובמלוא ההתייחסות. תודתי והערכתי נתונה, כמובן, לכלל הצוות העושה "מאחורי הקלעים". אני אכן מרגישה שבזכותכם למדתי דבר או שניים על תחום הביטוח והפנסיה, ואף מוצאת את עצמי פוצה פה די בביטחון בשיחות אליהן אני נקלעת בתחום - כשתמיד אני מיידעת אודותיכם, מפרגנת לכם על השירות ומברכת על השקט הכלכלי-ביטוחי שיש לי בזכותכם. מייעוץ לייעוץ הדברים אכן נראים לי מובנים ופשוטים יותר! אני גם מנסה לשכנע לא מעט ממכריי ובני משפחתי לפנות אליכם...
סיפור מהחיים 3
אריק קנה ביטוח חיים למקרה מוות מתוך דאגה למשפחתו, ונאלץ לשלם פרמיות גבוהות מאוד בגין מקצוע מסוכן. מניתוח הביטוח שלו עלה כי במקרה של מוות שלו משפחתו דווקא תהיה מסודרת מבחינה כלכלית ובעצם שילם עשרות אלפי שקלים לשוא ! , אולם במקרה של אובדן כושר – אין לו שום כיסוי!
ייעוץ פנסיוני פורשור
רק בפורשור תוכלו לקבל את שירות הניתוח ביטוח שיבטיח שתשלמו רק הסכומים המתאימים ולא "תורמים" לחברות הביטוח על לא כלום! יבטיח שהפוליסות שקניתם תתאמנה לצרכים שלכם ותקפות, כלומר, ברות מימוש בעת הצורך! יבטיח שאתם מקבלים ייעוץ ביטוחי ופנסיוני חוצה חברות – נקי מהסדרים ושיתופי פעולה ובלתי תלוי בעמלות! אנחנו נשווה בשבילכם בין כל המוצרים בשוק ונבחר בעבורכם את המוצר שמתאים לכם ביותר! (לכם ולא לסוכני הביטוח שלכם...)
ניתוח ביטוח חיים
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
הגבלת השימוש במילה "ייעוץ" ושימוש במילה " ייעוץ פנסיוני "
(א) סוכן פנסיוני לא ישתמש במילה "ייעוץ" או בכל מילה הנגזרת ממנה, בשם שבו הוא מנהל את עסקיו או בפרסום מטעמו.
תודה...מאביבית ובני
נפגשנו לראשונה באפריל 2008 עקב רצוננו לבדוק את תוכניות הפנסיה שלנו. מהרגע הראשון נתקלנו במערכת רצינית, מקצועית וביחד עם זאת קשובה וסבלנית. הרושם הראשוני לא הכזיב. מצאתם פתרון יצירתי לשדרוג התוכנית הפנסיונית ובעזרתכם גם יישרנו קו בביטוחי בריאות וסיעוד מותאמים עבורנו. די מהר הבנו את חשיבות המעקב והווידוי של ביצוע ההמלצות והחלטנו למסד את הקשר, היינו, ועדיין, נודניקים לא קטנים, מתעקשים להבין כל דבר ומקבלים תשובות. אפילו סוכן הביטוח שלנו כבר אומר: "תעבירו ליועץ לאישור ולאחר מכן נבצע". מעבר לחיסכון הכספי זכינו גם בשקט נפשי ועל כך תודתנו. "אנשים טובים באמצע הדרך, אנשים טובים מאוד.." ,נעמי שמר. תודה רבה אביבית ובני
תודה
הבעת תודה והערכה. ברצוני למסור לכל צוות חברת פורשור יועצים את הערכתי הרבה על המאמץ והזמן שהושקע בהכנת הדו"ח אין ספק שסללתם בפניי דרך חדשה מבלי לפגוע בכיסוי הביטוחי לי ולמשפחתי. מיקצועיותכם עוזרת לחסוך סכומי כסף לא מבוטלים ומחזירה את הביטחון לתא המשפחתי ללא חשש. ושוב תודה למנכ"ל דני, לאופיר וכל צוות המשרד כולל המזכירות תודה רבה מכל הלב. יהודה.ה
איסור מתן טובת הנאה ליועץ פנסיוני - הבהרה
חל איסור על גוף מוסדי או על מי מטעמו לתת טובת הנאה בין במישרין ובין בעקיפין, מלבד עמלת הפצה (להלן - "הטבה"), ליועץ פנסיוני לרבות לגורם אשר לו השפעה על מערך הייעוץ הפנסיוני של תאגיד שקבל רישיון יועץ פנסיוני (להלן - "יועץ פנסיוני"). מתן הטבה כאמור אסור, בין אם ההטבה אינה מותנית בפעילות מסוימת של מקבל ההטבה (לדוגמה, הטבה אחידה בגובה דמי ניהול), וקל וחומר אם היא מותנית בפעילות או בתוצאה מסוימת מצד מקבל ההטבה (לדוגמה, הצטיינות בשיווק).
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
ייעוץ פנסיוני מקצועי
רישיון ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשר יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון הפנסיוני, כשכיר, עצמאי או בעל שליטה, באמצעות מוצר ביטוחי או פנסיוני שאין לנותן הייעוץ עמלה ממנו.
א.א. מקיבוץ בצפון
תודה על הפסקת תשלום עבור כפילויות ותשלום בגין ביטוח ללא תוקף שחסכו לי 369,000 ש"ח אותם אחסוך לפנסיה שלי.
נצלצל אליך
לא הרווחת
לפגישת היכרות

ייעוץ ביטוח סיעוד

 

ייעוץ בנושאי ביטוח סיעודי אובייקטיבי במערכת המומחים של  "פורשור" מאפשר לכל אדם, צעיר או בוגר, שכיר עצמאי או בעל חברה לבחור את התוכניות הדרושות לו בצורה אובייקטיבית ללא שום הטיה.

 

המומחים ב-"פורשור" אינם עוסקים במכירת מוצרי ביטוח סיעודי, אין להם שום זיקה לחברות ביטוח סיעוד

ויעניקו לכם את ייעוץ האישי ואת הצוות האנושי הכי מקצועי לביטול תשלומים מיותרים עבור ביטוחים סיעודיים שאתם זקוקים להם,       מבלי למכור לכם דבר!

 

אל תהססו,  פנו אלינו עכשיו..

 

1-700-700-913

                                   

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא

 

לקבלת הנחה בפגישת יועץ ב-30 יום הקרובים יש לציין קוד הטבה 110507 בנושא או בשיחה עם נציגנו

         

למה ייעוץ ביטוח סיעוד

הכל מתחיל בחוסר אובייקטיביות של סוכני הביטוח הסיעודי של חברות הביטוח ופקידי הביטוח הסיעודי המשלים בקופות החולים !  

רבים בציבור הישראלי שניסו להתנהל בעצמם מול סוכני ביטוח סיעודי, קופות החולים וגופי ביטוח בעלי ניגוד אינטרסים ללקוח ומול הביטוח הסיעודי הקולקטיבי בארגונים גדולים ללא ידע מקצועי מתאים, מצאו  עצמם ברוב המקרים  לאחר תשלומים של סכומי עתק לאורך השנים, בעת מקרה סיעודי, שאינם מכוסים כהלכה בסכום ביטוח חודשי המאפשר שמירת רמת חיים וטיפול סיעודי הולם, או שהתקופה בה משולמת הקצבה הסיעודית קצרה ביותר לעומת הנדרש או בכלל לא עומדים בקריטריונים הקשוחים כדי להיחשב זכאים לתגמולי ביטוח סיעוד. 

- מדובר בהפסדים של מאות אלפי שקלים, עגמת נפש מרובה  ואפילו קריסה כלכלית.

 

בביטוח הסיעודי מרכיבים רבים שיש לקחת בחשבון טרם תשלום לתכנית לא מתאימה:

 

ניתוח צורך אמיתי הנחוץ לך ולמשפחתך כולל: סכום הקצבה הדרושה במקרה סיעוד, תקופת תגמולי ביטוח סיעוד נדרש, תקופת המתנה הנכונה טרם קבלת הקצבה, הגדרת המצב הרפואי המזכה בתגמול, תעריפים, אופן תשלום והשתנות פרמיה, זכויות בטוחיות נחוצות במקרה סיעוד בטיפול בבית או במוסד וזכויות שיוריות (ערכי סילוק המאפשרים הפסקת תשלום ועדיין שמירה על זכות לקצבה סיעודית).

 

מכיוון שהחוק בישראל כיום, מטיל את האחריות לטיפול באדם סיעודי על משפחתו נוצר לעיתים מצב בו האדם הסיעודי נופל לנטל על ילדיו הבוגרים או בן/בת זוגו עד כדי עיקול משכורות ונכסים במסגרת חוק הגנה על אדם חסר ישע.

 

בעלי משפחות פרטיים, בעלי עסקים וחברות משתמשים בשירותי הייעוץ הביטוחי  הסיעודי של "פורשור" כדי להבטיח את עתידם ורמת חייהם במקרה של סיעוד ואת הביטוח הבריאות המשפחתי שלהם במחיר משתלם ותוך מניעת הפסדים בחסכונותיהם. 

 

מה עושים

פונים אלינו לקבלת ייעוץ ביטוח סיעודי ובריאותי אובייקטיבי! 

 אנו מפוקחים ע"י משרד האוצר כגוף המנוע בחוק מקבלת כל עמלה שהיא מגופים אלה ובידנו כל המידע שיכול למנוע מכם הפסדי כספים ואבדן זכויות ביטוח.

יועץ בכיר (בתחומי: ביטוח סיעודי, ביטוחי חיים ,בריאות ופנסיה)  ייפגש עימכם באחד משלוחות החברה בת"א או בחיפה. יבדוק תחילה האם גם לכם נוכל לחסוך כסף רב בביטוחי סיעוד או כל סוג ביטוח אישי או פנסיוני שתבקשו לבדוק,  ומידה וכן, יציע לכם מסלול ייעוץ ביטוח "תפור" עבורכם כולל נושאי הבדיקה, היקפה ותמחור אישי מוזל ככל הניתן, בהתאם להיקף העבודה הנדרשת.

מה מקבלים

לאחר הכנת דוח ייעוץ ביטח סיעוד/בריאות, חיים או פנסיוני הכולל הנחיות לשינויים הדרושים בתוכניותיכם שישלחו לחברות, בהתאם לשינויים בחוק, מיצוי החוקים והאפשרויות המשתנות. ואתם תוכלו  להתפנות לעיסוקיכם ומשפחתכם תוך שקט נפשי וכלכלי אמיתי.

מה המחיר של ייעוץ מקצועי

המחיר לייעוץ ביטוחי סיעוד ובריאות בלבד ליחיד נע סביב 3600 ₪ ומשתנה בין לקוח ללקוח  עפ"י היקף העבודה הנדרשת ומשתנה בהתאם לגודל החשבון וההשקעה הדרושה בו. בכל מקרה המחיר שתשלמו יהיה נמוך יותר מהכסף שתבזבזו על תשלומים מיותרים לגופים אלה בעקבות "ייעוץ" מוטה מנציגיהם. –באחריות!

 (וזאת רק לאחר שהתחייבנו לכן על התועלת בפגישת היועץ הראשונה)

האם כל אחד צריך ייעוץ ביטוח סיעודי או ביטוח בריאות

לא! אם אינכם משלמים או אינכם מתכוונים לבדוק את נחיצותכם  בתוכניות ביטוח אישי כגון ביטוח בריאות או סיעוד, או במידה ולא יימצאו פגמים משמעתיים בתכניותיכם בפגישת הערכת התועלות המקדימה, לא נציע לכם ייעוץ.

(יתכן שנוכל לתת לכם בעת הפגישה עצה אחת מיידית שתחסוך לכם כסף רב).

איך מתחילים


                     

רוצה להפסיק  להפסיד כעת,

חשוב לך לבדוק את נכונות וכדאיות הביטוח הסיעודי1-700-700-913

                                   

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא

 

לקבלת הנחה בפגישת יועץ ב-30 יום הקרובים יש לציין קוד הטבה 110507 בנושא או בשיחה עם נציגנו

         

צור קשר


עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל