לא הרווחת
לפגישת היכרות
נצלצל אליך

ייעוץ ביטוחי בריאות באובייקטיביות מלאה

 

 

ייעוץ בנושאי ביטוחי בריאות וביטוח רפואי אובייקטיבי בחברת  "פורשור יועצים " נותן את הכלים החשובים  לכל אזרח בישראל, בין אם  שכיר עצמאי או בעל חברה, מבוטח בביטוח בריאות  פרטי, ביטוח בריאות מושלם בקופ"ח או ביטוח בריאות קולקטיבי (קבוצתי) במטעם מקום עבודה גדול או ארגון עובדים  לבחור את התוכניות המתאימות לו ולמשפחתו באופן אובייקטיבי ומקצועי ללא שום אינטרס של מכירה.

 

היועצים המקצועיים ב-"פורשור" לא ימכרו לך שום תכניות ביטוח בריאות, לא קיימת זיקה ביניהם לבין חברות ביטוח בריאות וכולם יאפשרו לך ייעוץ האישי ומקצועי המגובה במערכות השוואה וניתוח צרכים בביטוחי בריאות המובילות והמשוכללות בארץ. הצוות האנושי והמקצועי יסייע בידכם לבטל תשלומים מיותרים עבור ביטוחים רפואיים (וגם ביטוחים פרטיים אחרים כגון : סיעוד, חיים ופנסיוני על פי בקשתכם) ולהקטין את התשלומים החודשיים שאתם משלמים לביטוחים אלה לאורך מבלי למכור לכם דבר, ותוך ווידוא כיסויים תקפים ממשיים !

 

אל תהססו,  פנו אלינו עכשיו.. 

 

למהייעוץ ביטוח בריאות

עולם ביטוחי הבריאות נגוע  בחוסר אובייקטיביות של משווקי הביטוח הרפואי ושל הסוכנים של חברות הביטוח ונציגי המכירות של ביטוחי הבריאות המשלימים (השב"ן) בקופות החולים !  

 

כולנו למודי ניסיון של התנהלות באופן עצמאי מול סוכני ביטוח, משווקים חלקלקים ונציגי קופות החולים שנמצאו תמיד בעלי אינטרסים מכירה מובהק ובניגוד לאינטרסים של נו ושלם משפחתנו ומול נציגי ועד עובדים או מעסיקים בנושא הביטוח הבריאותי הקולקטיבי בארגונים גדולים תוך פער עצום בכלים וידע בייננו לבינם שנוצל על ידם עד תום.

כך מצאנו  עצמנו ברוב המקרים  משלמים סכומים בלתי הגיוניים לכמה גופים ללא הבנה של "כמה ולמה" בגין ביטוחים בשמות שונים כמו: "ביטוח ביראות מורחב" "ביטוח בריאות משלים", ביטוח בריאות מגן", "ביטוח מחלות ותרופות", ביטוח תאונות", "ביטוח השתלות וניתוחים" ועוד, ובתחושת ביטחון מוטעית ולאחר תשלומים של סכומי עתק במשך השנים, לעיתים רבות גילינו (כשמאוחר מידי) בעת מקרה בריאותי , שאיננו מבוטחים כהלכה, אין לנו זכויות או שסכום הביטוח אינו מאפשר לנו קבלת הטיפול הרפואי הנדרש ואין אפשרות לשמירת שמירת איכות חיים וטיפול בריאותי ראוי, או בכלל איננו  עומדים בקריטריונים הרשומים בפוליסת הבריאות ששילמנו עבורה ממיטב כספנו  כדי להיחשב זכאים לתגמולי ביטוח בריאות. 

 

במקרים רבים של מחלה משמעותית, צורך בניתוח מורכב או תרופה שאינה מצויה בסל הבריאות- מדובר בהפסדים של מאות אלפי שקלים, עגמת נפש מרובה, קריסה כלכלית ואפילו מוות בהיעדר הטיפול הנדרש.

 

בביטוח הבריאות קיימים מרכיבים רבים שיש לקחת בחשבון טרם תשלום לתכנית לא ראויה ובתעריפים לא סבירים:

 

ניתוח המצב הכלכלי של המשפחה, השפעת אירוע בריאותי על המצב הכלכלי, האפשרות להתמודדות עם אירועי בריאות, השקפות וחישוב הצורך אמיתי הנחוץ למשפחתך ולך כולל: סכום ההשלמה לטיפול הנדרש במקרה מחלה, הגדרת המצב הרפואי המזכה בתגמול, מחירים וכדאיות (עלות מול תועלת) והשתנות עלות הביטוח לאורך השנים או קיבועו, זכויות בטוחיות נחוצות במקרה מחלה או תאונה, גובה הכיסוי והגדרות היקף הטיפול במקרה הזדקקות לתרופות, פיצוי כספי להתמודדות משפחתי,

 

1-700-700-913

                                   

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא

 

לקבלת הנחה בפגישת יועץ ב-30 יום הקרובים יש לציין קוד הטבה 110509 בנושא או בשיחה עם נציגנו

         

 

מכיוון ש"סל הבריאות" הקיים בישראל מכיל בתוכו מענה להרבה מהסיטואציות בהן נזדקק לטיפולים רפאויים ורמת הרפואה הגבוה בישראל לצד תשלום נכבד בחוק מיד חודש של כ 5% משכרנו בגין סל זה , באחריותנו לבדוק את תקינות התשלומים שלנו לטובת ביטוחי בריאות באופן בו לא נשלם עבור מענה שכבר קיים בסל ומנגד נדאג לבטח עצמנו בנושאים שאין להם מענה בסל זה וללא כפילות תשלום מול הביטויים המשלימים בקופות החולים או ביטוחים נוספים שאנו משלמים בגינן ממיטב כספנו.

 

צעירים ובוגרים, יחידים ובעלי משפחות אחראיים, פונים  מדי יום לקבלת ייעוץ ביטוחי  ב-"פורשור יועצים" כדי לזכות בשקט נפשי ולהבטיח את איכות חייהם ועתידם במקרה של הזדקקות למענה ביטוחי בריאות תוך תשלום חודשי מינימאלי. 

מה עושים

פונים כבר עכשיו אלינו לקבלת ייעוץ ביטוח בריאותי אובייקטיבי! 

(ניתן לקבל אצלנו גם ייעוץ אובייקטיבי בנושאי: ביטוח פנסיוני, ביטוח סיעודי וביטוחים פרטיים משפחתיים נוספים)

 היועצים בפורשור בעלי רישיון ייעוץ מטעם ומפוקחים ע"י משרד האוצר ומנועים מקבלת כל עמלה שהיא מגופי ביטוח (כולם)  ובידיהם המידע המעודכן שיכול למנוע מכם הפסדי כספים ואבדן תגמולי ביטוח בריאות .

יועץ בכיר (בתחומי: ביטוחי בריאות, סיעוד, ביטוחי חיים ופנסיה)  ישמח לתאום פגישה עמכם באחד ממשרדי "פורשור"  . במהלך הפגישה נבדוק האומנם גם לכם נוכל לחסוך כסף רב בביטוחי בריאות או כל סוג ביטוח רפואי אישי או פנסיוני שתבקשו לבקר,  ומידה ואכן הרווח הצפוי גדול ויש מקום לבטל תשלומים נכבדים או לשנות תמהיל ביטוחי הבריאות באופן שיבטיח את הגנתכם. נשמח להתאים עבורכם מסלול ייעוץ והצעת מחיר מוזלת ככל הניתן בהתאם לנושאי הבדיקה הנחוצים ולהיקף העבודה הנדרשת.

מה מקבלים

דוח ייעוץ ביטח בריאות, סיעוד, חיים או פנסיוני ניתן במתכונת הכוללת סיכום המסקנות, חישוב התועלות, הנחיות לשינויים הדרושים בתוכניות הביטוח במכתבים מנוסחים למשלוח לחברות הביטוח, בהתאם לשינויים בחוק, מיצוי החוקים והאפשרויות המשתנות. אנו נעקוב אחר ביצוע השינויים באופן תקין כך שאתם ומשפחתכם תזכו שקט נפשי וכלכלי אמיתי.

מה המחיר של ייעוץ מקצועי

המחיר לייעוץ ביטוחי בריאות, סיעוד וכל ביטוחי ה"פרט" האישיים ליחיד נע סביב 4000 ₪ אך עשויה להיות מוזלת יותר או בעלות גבוהה יותר, עפ"י נתוני הלקוח, מספר התכניות הדורשות ייעוץ ובדיקה והיקף העבודה הנדרשת.

בכל מקרה הסכום החודשי והמצטבר שנחסוך לכם גבוה משמעותית מעלות השרות  –באחריות!

(וזאת רק לאחר שהתחייבנו לכן על התועלת בפגישת הערכת התועלות בייעוץ ביטוח בריאות)

האם כל אחד צריך ייעוץ ביטוח בריאות

לא! אם אינכם משלמים מדי חודש ואינכם מתכוונים לבטח משפחתכם  בתוכניות ביטוח בריאות או סיעוד, או במידה ולא יימצאו הפסדים משמעתיים בתכניות ביטוח הבריאות שלכם  בפגישה המקדימה, לא נציע לכם לבצע  ייעוץ.

(אך יתכן שנוכל לתת לכם בעת הפגישה עצה אחת מידית שתחסוך לכם כסף רב).

איך מתחילים


                     

רוצה להפסיק  להפסיד כעת,

חשוב לך לבדוק את תקינות ומחיר ביטוחי הבריאות

שלך?

  לחץ כאן או צלצל  1-700-700-913

 

 

אל תהססו,  פנו אלינו עכשיו.. 

1-700-700-913
                                   

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא

 

לקבלת הנחה בפגישת יועץ ב-30 יום הקרובים יש לציין קוד הטבה 110509 בנושא או בשיחה עם נציגנו

         

 

 
 

צור קשר


עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל