לא הרווחת
לפגישת היכרות
נצלצל אליך

ייעוץ ובדיקת ביטוח

כיום אסורה בחוק השימוש במילה "ייעוץ" בפרסום של  סוכני ביטוח ומי שאינו  בעל רישיון יועץ פנסיוני אובייקטיבי מטעם משרד האוצר.  

כעת אתם יכולים,  לקבל ייעוץ מקצועי ואובייקטיבי בנאמנות מוחלטת לכם !  

גם בייעוץ פנסיוני        וגם בבדיקת התשלומים שלכם לחברות הביטוח!

 

   

 

     

האם גם לך נוכל להציל כסף רב ?    צלצל ובדוק לגבי רווח מובטח

 

 1-700-700-913
                                   

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא

 

 

  באפשרותכם ליצור קשר עם מוקד ForSURE  

  לשם בחינת סדר גודל הרווח הצפוי במקרה שלכם הקטנת תשלומי ביטוח, הגדלת חיסכון פנסיוני ושדרוג  עתידכם הפיננסי.   

 

 

  מתוך אתר האוצר

 

 

 

  

ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי - מקצועי הינו צורך הכרחי

 

 

 

 

בפורשור רואים חשיבות רבה בניתוח הצרכים האמיתי של כל משפחה וניטור האירועים שעשויים להשפיע על ההתנהלות הכלכלית בעת מקרה ביטוח ואולי אף לגרום לפגיעה בחסכונות הפנסיוניים ובאפשרות להגיע לגיל פרישה עם קצבת מחיה המאפשרת רמת חיים סבירה ונחוצה.

 

 

 

לכן צוות המומחים היועצים הפנסיוניים בפורשור כולל מלבד בעלי רישיון יועץ פנסיוני, מומחים בניהול סיכונים ובבדיקת תשלומים לחברות ביטוח בגין ביטוחים אישיים ומשפחתיים, ביטוחי בריאות, ביטוח למקרי מוות, סיעוד, תאונות, נכות, ביטוחים למימון ניתוחים ועוד ביטוחים שונים המוצעים חדשות לבקרים ע"י סוכני ומשווקי הביטוח.

אם ברצונך לוודא שמשפחתך ואתה מבוטחים בהתאם לצרכים שלכם ולא לצרכי סוכן הביטוח, בהוצאה חודשית מנימאלית ללא תשלומים מיותרים יקרים וכפולים - ייעוץ זה מומלץ כהשלמה לייעוץ פנסיוני ומעלה את רווחיות הייעוץ בצורה משמעותית .

רוצה להפסיק ההפסדים  לפני שמאוחר מידי ? לתיאום פגישת הערכת תועלות  או קבלת מיידעים חשובים,

חשוב!  אם לא נוכל להבטיח לך רווח משמעותי לא תשלם אפילו בגין הפגישה !

 

 

 

הייעוץ הפנסיוני כולל בדיקת תכניות ביטוח ופנסיה בהתאמה לצורך ממשי ובמחיר נמוך ככל הניתן כולל בדיקת תכניות ביטוח תקינות המסמכים ותקיפות הביטוח למניעת עילה לחברת הביטוח לא לשלם לך בעת המקרה .

 

 

 

מה זה ייעוץ ביטוח? ומי צריך ייעוץ ביטוחי?  

בישראל מערכת בריאות מפותחת המספק ביטוח רפואי שווה לכל האזרחים ונקרא "סל הבריאות", ביטוח זה משולם ע"י כל אזרח ואזרח משכרו כשכיר או הכנסתו כעצמאי. ביטוח נוסף המשולם ע"י כל אזרח הינו הביטוח הלאומי שגם הוא נגבה עפ"י היקף ההכנסה שלכל אחד מאתנו. יחד מדובר בהוצאה לא תפחת מ 10% מהכנסתנו והאמורה להבטיח לנו ביטוחי בריאות שונים כגון תרופות, ניתוחים, אשפוזים, קצבאות זקנה (קצבת פנסיה), שארים (ביטוח במקרה מוות) וביטוח סיעוד ממלכתי.


רובדי ביטוח הבריאות בישראל

רובד נוסף של ביטוחי בריאות הינו השב"ן שירותי בריאות נוספים שהינם בפועל ביטוחי בריאות וסיעוד שונים ברמות שונות הנמכרים לציבור על ידי קופות החולים תוך תשלום ישיר מהמבוטח לקופה. ביטוחים אלה הינם בעצם ביטוחים קולקטיביים וכל המבוטחים בהם, מבוטחים בצורה שווה ללא התאמה לצרכים אישים.

 

 גם במסגרת מקומות עבודה וארגונים נמכרים ביטוחי בריאות, ביטוחי אובדן כושר, ביטוחי נכות וביטוח סיעודי קבוצתיים המאורגנים בדרך כלל ע"י הועד של הארגון ושוב מדובר בביטוח אחיד לכל חברי הארגון המצטרפים שהינו תכנית ביטוח המוגבלת בתקופה שלאחריה אין התחייבות של חברת הביטוח להמשיכה. כך גם נוצר משבר הביטוח הסיעודי הגדול בשנים האחרונות שעלול לגרום נזק בלתי הפיך לציבור שהסתמך על הארגון בו עבד ולא קיבל ייעוץ ביטוחי אובייקטיבי.

  

סוגיית המכירות האגרסיביות ומבצעי המכירות של חברות הביטוח נדונה ונסקרת מידי פעם ללא תוצאה של ממש ותוצאות השיווק האגרסיבי מביא בצורה חד משמעית להפסדי כספים משמעותיים של המבוטחים, היעדר תכנית פנסיה ראויה ובמקרים רבים היעדר ביטוח תקין ותקף.

 

כבר אמרנו שחשוב שייעוץ פנסיוני אובייקטיבי וייעוץ ביטוחי בלתי מוטה יינתנו תחת קורת גג אחת משום החשיבות של סנכרון היועצים ובחינת כל תכניות הביטוח הפנסיוני והביטוח האישי במערכת ייעוץ ביטוחי אחת ובעזרת צוות יועצי ביטוח מסונכרן.

 

חשוב לקבל ייעוץ מיועצים פנסיוניים מומלצים הפועלים בחרת ייעוץ בעלת רישיון יועץ פנסיוני –תאגיד שרישיונה אינו מאפשר קבלת שכר מהגופים המוסדיים ושאינה יכולה להקים ולשווק תכניות ביטוח או פנסיה.

 

 

חברות ייעוץ פנסיוני בעלות רישיון יועץ פנסיוני תאגיד המספקות ייעוץ פנסיוני מתמשך כולל ליוויי

 

אל תוותרו על אפשרות לקבל ייעוץ מתמשך ועריכת חוות דעת תקופתית מיד פעם לכל המשפחה וכן שרותי ליווי ופיקוח על תשובות חברות ביטוח וגופי הפנסיה לאחר כל הנחיה שניתנה בייעוץ

 

עלות ייעץ פנסיוני וייעוץ ביטוח

 

ברור שהכנת חוות דעת בנושא חיסכון פנסיוני וביטוח משפחתי כרוכה בעבודה מרובה של הזנת נתונים, ניתוח צרכים, הכנת המלצות ומכתבים ועלות הייעוץ מושפעת בעיקר מהיקף החומר אותו יש לבדוק ועומדת ברוב המקרים על כ – 3000 שח עלות ייעוץ פנסיוני או ייעוץ ביטוח לכל אחד ( במקרה של עד כ 4 פוליסות ביטוח או קרנות פנסיה והיקף דומה של קופות גמל או השתלמות).

 

רווח בייעוץ פנסיוני

 

גם הרווח הקיים בייעוץ ביטוח אובייקטיבי ניתן למדידה עפ"י היקף התשלומים המיותרים שיבוטלו, תשלומי כפל שיופסקו לצד תיקוף ביטוח נחוץ.   מכיוון שכך נוהגות חברות ייעוץ פנסיוני מכובדות לבצע פגישת הערכת תועלת מקדימה וללא התחייבות טרם כניסה לתהליך הכנת חוות דעת ביטוח או כוללת ולהתחייב בפני הלקוח בכתב על מינימום התועלת הצפויה.

 

בחירות ייעוץ פנסיוני מובילות  בהן מוחזרת עלות הפגישה במקרה ולא נצפו תועלות עתידיות ולא נתנה הבטחה לעלות בהיקף משמעותי וכן במקרה החלטת הלקוח להתקדם בתהליך לאחר קבלת הבטחה לרווח  חשובה ביותר ומוענת תשלום מיותר לייעוץ פנסיוני לא ריווחי

.

 

מערכת מחשוב חשובה לביצוע ייעוץ פנסיוני וביטוחי

 

 

צור קשר


עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל