חדשות

עצור
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשרת לך ביטול הפסדים במאות אלפי שקלים, צלצל עכשיו וקבל אחריות לרווח מימימלי של 118,000 ש"ח בבדיקת תשלומים לחברות ביטוח וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
תודה
שלום, אני מאוד מרוצה מהשירות שניתן לי, השירות היה אדיב , הדוח היה מובן ומסודר. לכל שאלה יש מענה. כמובן אשמח ואמליץ לכל מי שאני מכירה לפנות אליכם. תודה כ. לוי
א.ה מכפר סבא
כתוצאה מהפחתת עלויות הרווחתי 246,000 ש"ח וגם משפחתי מבוטחת כהלכה
תודה
היה מעולה.... אנחנו ממשיכים להמליץ לסובבים אותנו על חשיבות הבדיקה הפנסיונית/ביטוחית, המקצועיות והשירות שלכם.בברכה,טובה ותמיר
סיפורים מהחיים-וייעוץ פנסיוני
שלומית ביטחה את עצמה על אובדן כושר בסך של 14,000 ₪ לחודש, ולצורך כך שילמה תמורת כמה פוליסות לכמה חברות ביטוח. מניתוח הביטוח שלה עלה כי על פי חוק היא ממילא לא תהיה זכאית ליותר מ–4,700 שקלים לחודש, בשל גובה המשכורת שלה. את כל יתר ההפרשים המיותרים היא שילמה סתם!
( כ- 275 ₪ מיותרים לחודש שערכם במידה והיתה חוסכת אותם כ- 130,000 ₪ !!! )
א.מ. ממושב במרכז
התאמת הכיסויים לצרכים וטיפול בכספי החסכון הניבו למשפחתי רווח של 496,000 ש"ח,תודה.
ב.ע מישוב במרכז
418,000 ש"ח היוו רווח ראוי להשקעה של 5330 ש"ח ושעתיים וחצי .
ב.י מחיפה
היום ברור לנו שהשקעה של 1650 שח בייעוץ ביטוחי בריאות וסיעוד היתה כדאית ביותר, בעיקר לנוכח העובדה שאנו מבוטחים היום הלכה וגם חסכנו 92,000 שח בפרמיות מיותרות לאורך השנים.
א. י מנתניה
לדני היקר! בזכותכך ובזכות עיקשותך ויושרך,ניצלנו מחרפה..כשפנינו אליך כשבועיים לפני הפציעה בתאונה, ברוך השם שבזכותך לא נזקקנו לאיש ,המשך בשליחות זו.
מעיין.ש.
לצוות פורשור מומחים שלום רב! אני יותר משמחה על ההזדמנות להעניק לכם משוב על השירות הקשוב, האכפתי, האדיב, הסבלני, הזמין והמקצועי של צוותכם! השhרותיות שלכם מורגשת בכל פניה, אשר תמיד נענית במהרה ובמלוא ההתייחסות. תודתי והערכתי נתונה, כמובן, לכלל הצוות העושה "מאחורי הקלעים". אני אכן מרגישה שבזכותכם למדתי דבר או שניים על תחום הביטוח והפנסיה, ואף מוצאת את עצמי פוצה פה די בביטחון בשיחות אליהן אני נקלעת בתחום - כשתמיד אני מיידעת אודותיכם, מפרגנת לכם על השירות ומברכת על השקט הכלכלי-ביטוחי שיש לי בזכותכם. מייעוץ לייעוץ הדברים אכן נראים לי מובנים ופשוטים יותר! אני גם מנסה לשכנע לא מעט ממכריי ובני משפחתי לפנות אליכם...
סיפור מהחיים 3
אריק קנה ביטוח חיים למקרה מוות מתוך דאגה למשפחתו, ונאלץ לשלם פרמיות גבוהות מאוד בגין מקצוע מסוכן. מניתוח הביטוח שלו עלה כי במקרה של מוות שלו משפחתו דווקא תהיה מסודרת מבחינה כלכלית ובעצם שילם עשרות אלפי שקלים לשוא ! , אולם במקרה של אובדן כושר – אין לו שום כיסוי!
ייעוץ פנסיוני פורשור
רק בפורשור תוכלו לקבל את שירות הניתוח ביטוח שיבטיח שתשלמו רק הסכומים המתאימים ולא "תורמים" לחברות הביטוח על לא כלום! יבטיח שהפוליסות שקניתם תתאמנה לצרכים שלכם ותקפות, כלומר, ברות מימוש בעת הצורך! יבטיח שאתם מקבלים ייעוץ ביטוחי ופנסיוני חוצה חברות – נקי מהסדרים ושיתופי פעולה ובלתי תלוי בעמלות! אנחנו נשווה בשבילכם בין כל המוצרים בשוק ונבחר בעבורכם את המוצר שמתאים לכם ביותר! (לכם ולא לסוכני הביטוח שלכם...)
ניתוח ביטוח חיים
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
הגבלת השימוש במילה "ייעוץ" ושימוש במילה " ייעוץ פנסיוני "
(א) סוכן פנסיוני לא ישתמש במילה "ייעוץ" או בכל מילה הנגזרת ממנה, בשם שבו הוא מנהל את עסקיו או בפרסום מטעמו.
תודה...מאביבית ובני
נפגשנו לראשונה באפריל 2008 עקב רצוננו לבדוק את תוכניות הפנסיה שלנו. מהרגע הראשון נתקלנו במערכת רצינית, מקצועית וביחד עם זאת קשובה וסבלנית. הרושם הראשוני לא הכזיב. מצאתם פתרון יצירתי לשדרוג התוכנית הפנסיונית ובעזרתכם גם יישרנו קו בביטוחי בריאות וסיעוד מותאמים עבורנו. די מהר הבנו את חשיבות המעקב והווידוי של ביצוע ההמלצות והחלטנו למסד את הקשר, היינו, ועדיין, נודניקים לא קטנים, מתעקשים להבין כל דבר ומקבלים תשובות. אפילו סוכן הביטוח שלנו כבר אומר: "תעבירו ליועץ לאישור ולאחר מכן נבצע". מעבר לחיסכון הכספי זכינו גם בשקט נפשי ועל כך תודתנו. "אנשים טובים באמצע הדרך, אנשים טובים מאוד.." ,נעמי שמר. תודה רבה אביבית ובני
תודה
הבעת תודה והערכה. ברצוני למסור לכל צוות חברת פורשור יועצים את הערכתי הרבה על המאמץ והזמן שהושקע בהכנת הדו"ח אין ספק שסללתם בפניי דרך חדשה מבלי לפגוע בכיסוי הביטוחי לי ולמשפחתי. מיקצועיותכם עוזרת לחסוך סכומי כסף לא מבוטלים ומחזירה את הביטחון לתא המשפחתי ללא חשש. ושוב תודה למנכ"ל דני, לאופיר וכל צוות המשרד כולל המזכירות תודה רבה מכל הלב. יהודה.ה
איסור מתן טובת הנאה ליועץ פנסיוני - הבהרה
חל איסור על גוף מוסדי או על מי מטעמו לתת טובת הנאה בין במישרין ובין בעקיפין, מלבד עמלת הפצה (להלן - "הטבה"), ליועץ פנסיוני לרבות לגורם אשר לו השפעה על מערך הייעוץ הפנסיוני של תאגיד שקבל רישיון יועץ פנסיוני (להלן - "יועץ פנסיוני"). מתן הטבה כאמור אסור, בין אם ההטבה אינה מותנית בפעילות מסוימת של מקבל ההטבה (לדוגמה, הטבה אחידה בגובה דמי ניהול), וקל וחומר אם היא מותנית בפעילות או בתוצאה מסוימת מצד מקבל ההטבה (לדוגמה, הצטיינות בשיווק).
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
ייעוץ פנסיוני מקצועי
רישיון ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשר יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון הפנסיוני, כשכיר, עצמאי או בעל שליטה, באמצעות מוצר ביטוחי או פנסיוני שאין לנותן הייעוץ עמלה ממנו.
א.א. מקיבוץ בצפון
תודה על הפסקת תשלום עבור כפילויות ותשלום בגין ביטוח ללא תוקף שחסכו לי 369,000 ש"ח אותם אחסוך לפנסיה שלי.
מה לדעתך סוג יעוץ הריווחי ביותר ביחס עלות תועלת?


לא הרווחת
נצלצל אליך
לפגישת היכרות
חסוך עלויות ביטוחים בייעוץ ביטוח אובייקטיבי ובדיקה ללא מכירה תוכל לצמצם הוצאות חודשיות, לבטל כפילויות ולהבטיח מצב ביטוחי תקין למשפחתך ולך.

 

אם אתה משלם לביטוח פרטי בנושאי ביטוח בריאות, ביטוחי חיים, ביטוחי סיעוד או ביטוחים בקופות החולים  יש סבירות רבה שאתה מפסיד כסף רב וגם מסתכן בביטוח לא תקין.

 

אם אתה משלם לתכניות פנסיה כשכיר או כעצמאי ללא ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי, כנראה שנגרם לך נזק בלתי הפיך שיקטין את הפנסיה שלך ויגדיל את תשלומי המיסים שלך.

 

אנו גוף ייעוץ ביטוח אובייקטיבי העוסקים בביטול כפילויות ע"י בדיקת ביטוחים, ניתוח צרכים בלתי מוטה ללא מכירת מוצרי ביטוח. תפקידנו לחסוך לך בהוצאות ביטוח, לבטל תשלומים מיותרים , להנחות אותך כיצד ראוי לבטח את משפחתך ואותך ללא הוצאות מיותרות .     

במידה הצורך תוכל גם לקבל אצלנו בדיקת פוליסות וביטוחים פנסיוניים וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי.

אנו בעלי רישיון יועץ פנסיוני -תאגיד משנת 2005 במסלול האובייקטיבי ביותר ללא עמלות מגופים!

 

רוצה לקבל הערכת תועלת ?  צלצל עכשיו  ובדוק האם גם לך נוכל לחסוך כסף רב!

 

 1-700-700-913

                                   

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא

 

האם אתה משלם ליותר מחברת ביטוח אחת? התרצה לבצע בדיקת כפל ביטוח ולבדוק אפשרות להוזלת ביטוחים פרטיים? חשוב לך לבצע השוואת ביטוח חיים? מעולם לא ביצעת השוואת ביטוח בריאות או השוואת מחירי ביטוחי בריאות.  חשבת בעבר לבצע בדיקת ביטוחים קיימים לבדוק כפל ביטוחי בריאות, אבל מעולם לא מצאת את הזמן  באמת לבדיקת ביטוח בריאות  שאתם משלמים בגינו לא מעט מידי חודש? והרגשתך היא כי בדיקת ביטוחים הינה חשובה עבורך.

 

בדיקת תיק ביטוח הינה משימה שראוי לבצעה בגוף ייעוץ ביטוח אובייקטיבי כמו פורשור מומחים - חברה בעלת רישיון ייעוץ ביטוח אובייקטיבי -רישיון יועץ פנסיוני-תאגיד שניתן לה על ידי משרד האוצר והינה חברה העוסקת בבדיקת פוליסות ביטוח או פנסיה באופן מקצועי ובלתי מוטה ללא קשר לחברות ביטוח וללא הטיה.

 

סוכני ביטוח רבים ואנשי מכירות בתחומים שונים מציעים בדיקת ביטוחים או ייעוץ ביטוח תוך הטעייה של הפונה כשהכוונה שלהם הינה יצירת מצג של בדיקת פוליסות וכוונתו היחידה הינה מכירת מוצרי ביטוח בריאות או פוליסות ביטוח חיים מסוגים שונים. לכן ברוב הפרסומים שלהם תובטח בדיקת תיק ביטוח ללא עלות.

 

פורשור מעניקה שירותי ייעוץ ביטוחי בלתי תלוי באופן אובייקטיבי ללא ניגוד אינטרסים.

החברה אינה קשורה לשום חברה בתחום הביטוח ואינה ממליצה על רכישת ביטוח בחברה מסוימת. במסגרת בדיקת ביטוחים קיימים  מבוצע ניתוח צרכים מקדים בכדי לבדוק את הצורך בביטוחי בריאות והתאמתם המדויקת ללא תשלומים מיותרים בהתאם למעגל החיים של המשפחה, השוואת ביטוח חיים הדרוש לה. האם יש צורך בהשוואת ביטוח בריאות או בדיקת ביטוחים כללית.

 

לרוב לאחר ניתוח צרכים ובדיקת ביטוחים קיימים, איתור כפילות ביטוחי בריאות וביצוע בדיקת תיק ביטוח משפחתי נצפים תשלומים מיותרים וכפילויות אשר גורמים להפסדי כספים בתשלומים לאורך שנים רבות ואי התאמה בין הצורך הביטוחי הנכון לבין התשלומים המבוצעים.

 

אי בדיקת תיק ביטוח משפחתי, ניתוח צרכים, בדיקת ביטוחים והשוואת ביטוחי יכול גם לגרום למצב מסוכן בו במשפחה בפועל משלמת סכומים אדירים לאורך שנים מבלי להיות מבוטחת באמת בנושאים החשובים ולהיות חשופה לקטסטרופה כלכלית שעלולה לגרום לירידת ברמת המחיה מצד אחד, אי אפשרות להתמודדות עם מחלה או אירוע המצריך ביטוח בריאות תקין או ביטוח סיעודי תקף בהיקף נכון.

 

אובייקטיביות ורישיון ייעוץ כחוק הינם הבסיס לייעוץ  מקצועי אמין, לקיחת אחריות לניהול הסיכונים במשפחה מתחילה בעמידה בחוק הייעוץ וההפרדה בין ייעוץ לשיווק. חוות דעת מומחים הניתנת בחברת פורשור מומחים מסירה את הדילמות העומדות בפני משפחות המוצפות בהצעות לרוב מחברות ביטוח, מסוכנים מקופות החולים והמעוניינות להיות מבוטחות כהלכה בתחומי ביטוח החיים, ביטוחי בריאות שונים ( ניתוחים, מחלות, ייעוץ רפואי, כיסוי לתרופות שאינן בסל)  ביטוחי סיעוד ועוד.

 

לרוב, אין הצדקה בתשלומים לביטוחים יקרים רבים המוצעים בקמפיין שיווקי כזה או אחר וגם הצטרפות לביטוח בריאות קולקטיבי אחיד מטעם מקום העבודה או ארגון כלשהוא אינה הפתרון הנכון והכלכלי למשפחה.  ראו לדוגמא את נושא ביטוחים סיעודיים קולקטיביים שנסקר כעת בדוח מבקר המדינה, נושא בו ניתן מענה הולם לכל המשפחות שפנו אלינו בזמן וקיבלו ייעוץ והכוונה מקצועיים שחסכו להם אלפי שקלים מידי שנה והבטיחו את ביטוחי הסיעוד שלהם בצורה תקיפה ותקינה בשונה מחבריהם שעומדים כיום בפני שוקת שבורה.

 

חשיבות ביצוע ייעוץ ביטוחי אובייקטיבי הינה גם היערכות נכונה למקרה  חס וחלילה של הזדקקות לתגמולי ביטוח בריאות , פיצוי בעת מחלה או צורך בתביעת ביטוח סיעוד לקבלת קצבה דרושה דבר המושג ע"י בדיקת ביטוחים גם בהיבט המשפטי וכריכת חוזה הביטוח באופן שיבטיח מענה בעת הצורך.

 

בחברת פורשור מומחים כולל ייעוץ ביטוח גם בדיקת ביטוחים בהיבט המשפטי ובדיקת תיק ביטוח כולל כל הטפסים שמולאו ונחתמו בין רוכש הביטוח לחברת הביטוח.

 

לאחרונה קיימת מגמה שלכאורה תוך עבירה על חוק ביטוח וחוק פיקוח על שירותים פיננסיים מפרסמים גופים שונים שירותי בדיקת ביטוחים או ייעוץ ביטוח מבלי שיהיו בעלי רישיון ייעוץ כאמור בחוק וללא פיקוח ורגולציה שמטרתה להגן על הציבור .

 

רוצים לשמוע על מבנה השרות בחברתנו ולבדוק האם נוכל להבטיח לכם רווח או נטרול הפסדים מראש לפני ביצוע בדיקת ביטוחים כוללת?    פנו אלינו עכישו אנו מצילים כסף .... ואנשים!

צור קשר


            צלצל עכשיו 

        

         1-700-700-913
         073-7863562
עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל