חדשות

עצור
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשרת לך ביטול הפסדים במאות אלפי שקלים, צלצל עכשיו וקבל אחריות לרווח מימימלי של 118,000 ש"ח בבדיקת תשלומים לחברות ביטוח וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
תודה
שלום, אני מאוד מרוצה מהשירות שניתן לי, השירות היה אדיב , הדוח היה מובן ומסודר. לכל שאלה יש מענה. כמובן אשמח ואמליץ לכל מי שאני מכירה לפנות אליכם. תודה כ. לוי
א.ה מכפר סבא
כתוצאה מהפחתת עלויות הרווחתי 246,000 ש"ח וגם משפחתי מבוטחת כהלכה
תודה
היה מעולה.... אנחנו ממשיכים להמליץ לסובבים אותנו על חשיבות הבדיקה הפנסיונית/ביטוחית, המקצועיות והשירות שלכם.בברכה,טובה ותמיר
סיפורים מהחיים-וייעוץ פנסיוני
שלומית ביטחה את עצמה על אובדן כושר בסך של 14,000 ₪ לחודש, ולצורך כך שילמה תמורת כמה פוליסות לכמה חברות ביטוח. מניתוח הביטוח שלה עלה כי על פי חוק היא ממילא לא תהיה זכאית ליותר מ–4,700 שקלים לחודש, בשל גובה המשכורת שלה. את כל יתר ההפרשים המיותרים היא שילמה סתם!
( כ- 275 ₪ מיותרים לחודש שערכם במידה והיתה חוסכת אותם כ- 130,000 ₪ !!! )
א.מ. ממושב במרכז
התאמת הכיסויים לצרכים וטיפול בכספי החסכון הניבו למשפחתי רווח של 496,000 ש"ח,תודה.
ב.ע מישוב במרכז
418,000 ש"ח היוו רווח ראוי להשקעה של 5330 ש"ח ושעתיים וחצי .
ב.י מחיפה
היום ברור לנו שהשקעה של 1650 שח בייעוץ ביטוחי בריאות וסיעוד היתה כדאית ביותר, בעיקר לנוכח העובדה שאנו מבוטחים היום הלכה וגם חסכנו 92,000 שח בפרמיות מיותרות לאורך השנים.
א. י מנתניה
לדני היקר! בזכותכך ובזכות עיקשותך ויושרך,ניצלנו מחרפה..כשפנינו אליך כשבועיים לפני הפציעה בתאונה, ברוך השם שבזכותך לא נזקקנו לאיש ,המשך בשליחות זו.
מעיין.ש.
לצוות פורשור מומחים שלום רב! אני יותר משמחה על ההזדמנות להעניק לכם משוב על השירות הקשוב, האכפתי, האדיב, הסבלני, הזמין והמקצועי של צוותכם! השhרותיות שלכם מורגשת בכל פניה, אשר תמיד נענית במהרה ובמלוא ההתייחסות. תודתי והערכתי נתונה, כמובן, לכלל הצוות העושה "מאחורי הקלעים". אני אכן מרגישה שבזכותכם למדתי דבר או שניים על תחום הביטוח והפנסיה, ואף מוצאת את עצמי פוצה פה די בביטחון בשיחות אליהן אני נקלעת בתחום - כשתמיד אני מיידעת אודותיכם, מפרגנת לכם על השירות ומברכת על השקט הכלכלי-ביטוחי שיש לי בזכותכם. מייעוץ לייעוץ הדברים אכן נראים לי מובנים ופשוטים יותר! אני גם מנסה לשכנע לא מעט ממכריי ובני משפחתי לפנות אליכם...
סיפור מהחיים 3
אריק קנה ביטוח חיים למקרה מוות מתוך דאגה למשפחתו, ונאלץ לשלם פרמיות גבוהות מאוד בגין מקצוע מסוכן. מניתוח הביטוח שלו עלה כי במקרה של מוות שלו משפחתו דווקא תהיה מסודרת מבחינה כלכלית ובעצם שילם עשרות אלפי שקלים לשוא ! , אולם במקרה של אובדן כושר – אין לו שום כיסוי!
ייעוץ פנסיוני פורשור
רק בפורשור תוכלו לקבל את שירות הניתוח ביטוח שיבטיח שתשלמו רק הסכומים המתאימים ולא "תורמים" לחברות הביטוח על לא כלום! יבטיח שהפוליסות שקניתם תתאמנה לצרכים שלכם ותקפות, כלומר, ברות מימוש בעת הצורך! יבטיח שאתם מקבלים ייעוץ ביטוחי ופנסיוני חוצה חברות – נקי מהסדרים ושיתופי פעולה ובלתי תלוי בעמלות! אנחנו נשווה בשבילכם בין כל המוצרים בשוק ונבחר בעבורכם את המוצר שמתאים לכם ביותר! (לכם ולא לסוכני הביטוח שלכם...)
ניתוח ביטוח חיים
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
הגבלת השימוש במילה "ייעוץ" ושימוש במילה " ייעוץ פנסיוני "
(א) סוכן פנסיוני לא ישתמש במילה "ייעוץ" או בכל מילה הנגזרת ממנה, בשם שבו הוא מנהל את עסקיו או בפרסום מטעמו.
תודה...מאביבית ובני
נפגשנו לראשונה באפריל 2008 עקב רצוננו לבדוק את תוכניות הפנסיה שלנו. מהרגע הראשון נתקלנו במערכת רצינית, מקצועית וביחד עם זאת קשובה וסבלנית. הרושם הראשוני לא הכזיב. מצאתם פתרון יצירתי לשדרוג התוכנית הפנסיונית ובעזרתכם גם יישרנו קו בביטוחי בריאות וסיעוד מותאמים עבורנו. די מהר הבנו את חשיבות המעקב והווידוי של ביצוע ההמלצות והחלטנו למסד את הקשר, היינו, ועדיין, נודניקים לא קטנים, מתעקשים להבין כל דבר ומקבלים תשובות. אפילו סוכן הביטוח שלנו כבר אומר: "תעבירו ליועץ לאישור ולאחר מכן נבצע". מעבר לחיסכון הכספי זכינו גם בשקט נפשי ועל כך תודתנו. "אנשים טובים באמצע הדרך, אנשים טובים מאוד.." ,נעמי שמר. תודה רבה אביבית ובני
תודה
הבעת תודה והערכה. ברצוני למסור לכל צוות חברת פורשור יועצים את הערכתי הרבה על המאמץ והזמן שהושקע בהכנת הדו"ח אין ספק שסללתם בפניי דרך חדשה מבלי לפגוע בכיסוי הביטוחי לי ולמשפחתי. מיקצועיותכם עוזרת לחסוך סכומי כסף לא מבוטלים ומחזירה את הביטחון לתא המשפחתי ללא חשש. ושוב תודה למנכ"ל דני, לאופיר וכל צוות המשרד כולל המזכירות תודה רבה מכל הלב. יהודה.ה
איסור מתן טובת הנאה ליועץ פנסיוני - הבהרה
חל איסור על גוף מוסדי או על מי מטעמו לתת טובת הנאה בין במישרין ובין בעקיפין, מלבד עמלת הפצה (להלן - "הטבה"), ליועץ פנסיוני לרבות לגורם אשר לו השפעה על מערך הייעוץ הפנסיוני של תאגיד שקבל רישיון יועץ פנסיוני (להלן - "יועץ פנסיוני"). מתן הטבה כאמור אסור, בין אם ההטבה אינה מותנית בפעילות מסוימת של מקבל ההטבה (לדוגמה, הטבה אחידה בגובה דמי ניהול), וקל וחומר אם היא מותנית בפעילות או בתוצאה מסוימת מצד מקבל ההטבה (לדוגמה, הצטיינות בשיווק).
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
ייעוץ פנסיוני מקצועי
רישיון ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשר יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון הפנסיוני, כשכיר, עצמאי או בעל שליטה, באמצעות מוצר ביטוחי או פנסיוני שאין לנותן הייעוץ עמלה ממנו.
א.א. מקיבוץ בצפון
תודה על הפסקת תשלום עבור כפילויות ותשלום בגין ביטוח ללא תוקף שחסכו לי 369,000 ש"ח אותם אחסוך לפנסיה שלי.
לפגישת היכרות
לא הרווחת
נצלצל אליך
בדיקת תשלומים לפנסיה וביטוח

 

בדיקת תשלומים לפנסיה וביטוח אובייקטיבית- בודקים ומרוויחים!
התאמת הפנסיה לצרכים שלכם ולא למי שמכר לכם

 בחירת המסלול  הריווחי עבורכם

ללא מכירה או שיווק תכניות!

 וללא קשר לחברות ביטוח! 

 

ביטול תשלומי ביטוחים- מיותרים

הפסקת הפסדים ושדרוג פיננסי מידי לבני 35-64

  

להערכת רווח ונטרול הפסדים צפוי בהתחייבות

 

 1-700-700-913

או שלחו פרטים מלאים וניצור עמכם קשר

(אנו שומרים על פרטיותכם ולא נעביר שום פרט לשום גורם!)

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא
 

בפורשור מומחים יבצעו עבורכם כל בדיקת פנסיה שיכולה להיכלל בבדיקת קרנות פנסיה הכלולה בשרות ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי בחוק.. ללא מכירה וללא זיקה לחברות אלה

 

 רק כך תוכלו לדעת כי תכנית חיסכון פלוס ביטוח בקרן הפנסיה שלכם הינה זו שמתאימה לצרכים שלכם, גובה את דמי הניהול המינימליים עבורכם וכי המסלולים בקרן הפנסיה מתאימים לצרכיכם במקרה קצבת שארים דרושה או במקרה אובדן כושר עבודה.

או האם בכלל רצוי לבצע הפרשות פנסיוניות באופן שונה.

 

  רישיון יועץ פנסיוני-תאגיד ForSURE לקריאת תנאי ייעוץ אובייקטיבי

 

 •  

   

   

  חשוב שתדעו כי נערכה בדיקת פנסיה לפי תעודת זהות שלכם וקוד ייפוי כח למסלקה הפנסיונית במסגרתה אותרו  כספים אבודים שאינכם יודעים אודותיהם, תכניות פנסיה כגון ביטוחי מנהלים או קרנות פנסיה ששכחתם שהקמתם או הוקמו עבורכם בעבר.

  לא פחות חשוב לאתר קרן השתלמות או קופת גמל הקיימת על שמכם ויתכן כי נצברו בהן סכומים המגיעים לכם שחלקם או כולם ניתנים לפדיון כעת ללא קנס או מס וחלקם יתכן מאפשרים חיסכון פנסיוני בתנאים טובים ודמי ניהול נמוכים מאשר ניתן לקבל כיום.

   

  בדיקת פנסיה מקצועית צריכה לכלול בראשיתה ניתוח צרכים אישי או משפחתי אשר מבוצע באמצעות מערכת מחשוב ייעוץ פנסיוני מקצועית אשר מסכמת סימולציית אירועים ביטוחים שעלולים לפקוד את המשפחה. 

   

  יועצים פנסיוניים מומלצים מבצעים סימולציות באמצעות המערכת ומקבלים סיכום צרכים אשר ישמש אותם בבדיקת קרנות פנסיה או בבחירת תכנית פנסיה של חיסכון פלוס ביטוח המתאימה לצרכיך ככפפה ללא ביצוע תשלומים מיותרים ותוך הגדלת הקצבה הצפויה מידי חודש לאורך כל שנות הפרישה. הגדלת הפנסיה בסכום לדוגמא של 100 שח לחודש בלבד , תניב רווח מייעוץ פנסיוני בסדר גודל של כ - 36,0000 ש"ח תוך הקטנת תשלומים בגין כיסויים ביטוחים לא נחוצים מקבילים שעלותם החודשים נאמר 200 ש"ח בפרמיה משתנה והצמדה למדד שערכם המצטבר לא יפחת אצל גבר בן 47 לדוגמא,  מ-  310,000 ש"ח שניתן לחסוך בלי השקעת שקל נוסף בחיסכון פנסיוני עדיף או בהשקעה פיננסית פשוטה יחסית כגון קופות גמל להשקעה שהחיסכון בהן במסגרת החקיקה.

   

  • רוצים לדעת כמה אתם משלמים מידי חודש לתכנית פנסיה שלכם?
  • רוצים לבדוק האם קיימים כספים אבודים בקרנות פנסיה, קופות גמל או קרן השתלמות שנשכחו על ידכם?
  • מעניין אתכם לדעת מה הפנסיה שחסכתם עד היום בקרן ההשתלמות שלכם ובקרן הפנסיה שלכם?
  • האם תרצו להיות בטוחים שאתם חוסכים בקרן הפנסיה נכונה עבורכם וכיצד ניתן לבצע השוואת פנסיה שתגדיל את החיסכון שלכם?
  • האם החיסכון פלוס ביטוח הכולל שלכם מספק אתכם הן בשנים הקרובות והן לאחר היציאה לפנסיה.

   ForSURE   היא חברת הייעוץ הפנסיוני שתבצע עבורכם השוואה ובדיקת קרנות פנסיה ללא שום הטיה או אינטרס.

   

  אצלנו תקבלו חוות דעת / ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי לחלוטין, השוואת פנסיה מקצועית ללא משוא פנים וללא זיקה לקרנות פנסיה או חברות ביטוח.

  השוואת פנסיה תכלות ניתוח צרכים מקדים, סימולציית אירועים וסקירת שאיפות ויעדים ורק לאחר מכן בחירת קרן פנסיה או תכנית פנסיה אחרת המתאימה בדיוק לצרכיכם תוך הקטנת דמי ניהול ועלויות אלמנטים ביטוחים.

   

  נשמח גם לבצע עבורכם ייעוץ ביטוחי אובייקטיבי אשר יבוצע בסנכרון מלא להשוות הפנסיה, השוואת דמי ניהול מפנסיה, יצמצם עבורכם את התשלומים שלכם לתכניות ביטוחי בריאות סיעוד תאונות וביטוח חיים ויגדיל בסכומים משמעותיים את רמת חייכם הנוכחית ואיכות החיים לאחר היציאה לפנסיה. 

   

   

   

    קצבת פנסיה  הינה בסופו של דבר  הבסיס הכלכלי שלך לאחר היציאה שלך לגמלאות. כיום גיל היציאה לפנסיה לגברים הינו 67 וגיל היציאה לפנסיה של נשים  הינו 64. ניתן לפרוש בגיל מאוחר יותר  עפ"י הצורך והיכולת להמשיך לעבוד ולהשתכר  גם במעמד עצמאי וגם במעמד שכיר או בעל שליטה.

   

  כיום קיים חוק פנסיה חובה המתחלק באופן שונה בין חוק פנסיה חובה לעצמאי ולבין חוק פנסיה חובה לשכירים , בשני האפשרויות נקבעו הפרשות פנסיה חובה  הקבועות בחוק כולל שיעורי פנסיה חובה המחייבים הפרשות לפנסיה עובד ומעביד  בשעורים הנקבעים הן עפ"י סוג קרן הפנסיה או  תכנית פנסיה אחר בה מבוטח האדם.

   

  מטרת הפרשות לקרן פנסיה או תכנית פנסיה שונה הינה שנוכל להתקיים בכבוד מקצבה שנקבל בהגיענו לגיל הפרישה שתחפה על הפסקת השתכרותנו ותאפשר הסתמכות על סכומים חודשיים שיחליפו את השכר כשכיר או ההכנסה כעצמאי שקיבלנו בשנים בהם היינו פעילים ומשתכרים טרם היציאה לפנסיה.

   

  גובה הפנסיה מושפע ישירות מהסכומים והאופן בו הפרשנו לתכניות פנסיה במשך השנים כולל תשואות שקיבלנו על החיסכון, דמי ניהול ששילמנו, הסכומים שקוזזו לטובת ביטוח שאירים, ביטוח אובדן כושר עבודה. בקיצור, כל מה שהיה חשוב לבצע בצורה מתמשכת  עד מועד הפרישה לגמלאות כולל ייעוץ פנסיוני שיכולנו לקבל והשוואת פנסיה מוקדם ככל האפשר.

  השיקולים בבחירת קרן פנסיה מורכבים ממספר נושאים הראויים לבדיקת יועץ פנסיוני:

   

  • מנהלי קרן הפנסיה
  • היקף הצבירה בקרן הפנסיה (גודלה)
  • דמי הניהול המקובלים בקרן הפנסיה ודמי הניהול אותם הצליחה חברת ייעוץ פנסיוני להוזיל עבורך.
  • מסלולי השקעה ותשואות קרן הפנסיה
  • מסלולי ביטוח והתאמתם לצרכיך 

  למידע נוסף אודות השוואת פנסיה ובדיקת ביטוחים:

   

   

   

   

 • צור קשר


              צלצל עכשיו 

          

           1-700-700-913
            073-7863562
  עבור לתוכן העמוד

  ייעוץ פנסיוני

  ייעוץ פרישה

  ביטוח פנסיוני

    יועץ ביטוח

    יועץ פנסיוני

  סניפים  

  אודות

  ייעוץ פנסיוני מוזל