ייעוץ ביטוחי בריאות סיעוד

 האם אתם משלמים לחינם או משלמים בכפילות לביטוחי בריאות , נכות, חיים או ביטוח סיעודי?

ראו מאמר - כיצד תוכלו לדעת אם יש לכם כפל ביטוחים 

 

 

משפחה ממוצעת משלמת הון מהתקציב האישי לביטוחים ופנסיה

בנוסף למס בריאות, ביטוחים משלימים , ביטוח לאומי

תכניות שהצליח סוכן הביטוח לדחוף לנו
ביטוחים קבוצתיים מסלול ביטוח בתכניות פנסיה ועוד
 

מבלי שנדע האם ביטוחים אלה  נחוצים לנו.

 

           

             כך תגדילו  גם אתם את הפנסיה העתידית  והתקציב הפנוי  שלכם כעת

 

בדיקת ביטוח בריאות וסיעוד על ידי יועצי ביטוח אובייקטיביים מקצועיים

בגוף ייעוץ ביטוחי אובייקטיבי ללא מכירת מוצרי ביטוח או קבלת עמלות מחברות ביטוח 

חוסכת ברוב המקרים מאות  שקלים מידי חודש ומוודאת תקינות ביטוחי בריאות וסיעוד .

ובעיקר - שישלמו לנו !

 

ואם אתם חוסכים לפנסיה או משלמים לביטוחים שונים ובגיל 30-64  בודאי נוכל להציל לכם מאות אלפי שקלים בייעוץ פנסיוני אובייקטיבי

 

 

ראו מאמר - כיצד תוכלו לדעת אם יש לכם כפל ביטוחים    

 

צלצלו עוד היום  ובדקו לגבי רווח מובטח

 

 

                    1-700-700-913

                                   

*שם פרטי

*שם משפחה

*דואר אלקטרוני

*טלפון נייד

נושא

 

  כיצד תוכלו לדעת אם יש לכם כפל ביטוחים - ולהימנע מכפל תשלומים!    

     

 

לאורך השנים נחשפתם ודאי לעצות רבות שניתנו במסווה של ייעוץ אובייקטיבי, אך בפועל ה"יועץ" או הסוכן מקבל עמלות מקרנות הפנסיה, למשל, וכך ייטה פחות להמליץ לכם על אפיקים מקבילים לניהול חיסכון: בדומה, גם חברות הביטוח לא בהכרח ישמח לעדכן אתכם כי יש לכם כפל ביטוחים, למעשה אתם משלמים פעמיים עבור אותו שירות. מניסיוננו, רבים מלקוחותינו מצויים במצב זה ואנו מצליחים לחסוך עבורם כסף מדי חודש ובאופן מידי. להלן הסבר קצר על התחום ומדוע, במקרה או שלא, ישנן חברות ביטוח שלא טורחות במיוחד לעדכן אתכם בכך.

 

ראשית - כיצד תדעו מי פונה אליכם ומי ניצב מולכם?                                   חזרה למעלה

 

מאז ומתמיד קיימות הונאות פליליות מתוחכמות בתחום על ידי אנשים\גופים שמזדהים בתור גופי ייעוץ, ואתם עלולים להיות במצב בו גוף שכוונתו פלילית יצר איתכם קשר והזדהה כגוף מקצועי אשר יבדוק עבורכם את נושא כפל הביטוחים וכפילויות בתשלום.

 

למרבה הצער, אזרחים רבים נופלים במלכודות כאלו, מוסרים את פרטיהם האישיים ועלולים להפוך לקורבנות תמימים. מציעים לכם חוזה ייעוץ? עליכם לנקוט בכל הצעדים על מנת לוודא שמולכם ניצב גוף או אדם אמין, ובכלל זה לערוך בדיקת רקע עצמאית על החברה או התאגיד, להשיג בעצמכם את מספר הטלפון (ולא להשתמש בזה שסיפק האדם), לבקש מהאדם לשלוח צילום של רישיון הייעוץ שלו, פרטי אתר אינטרנט והעתק של חוזה המאושר על ידי משרד האוצר. וכמובן, ההמלצה הפשוטה והיעילה מכולן - בחרו בתאגיד ישראלי מוביל ומוכר וכך תחסכו מעצמכם כל סיכון.

 

חברת פורשור היא התאגיד הראשון בישראל שזכה לרישיון ייעוץ פנסיוני וביטוחי מיוחד - רישיון שבתנאיו מופיע כי אסור לנו לקיים קשר כלכלי או לקבל עמלות מחברות ביטוח או קרנות פנסיה. מה זה אומר בפועל? שהייעוץ אותו אנו מעניקים, בשונה מגופים רבים אחרים, הוא אובייקטיבי לחלוטין ומשקף רק את האינטרס שלכם: אנו נרוויח רק אם אתם תרוויחו, ולכן נייעץ לכם כיצד לבחור רק את המסלולים האופטימליים לפי הנתונים שלכם.

אגב ניתן לברר באתר משרד האוצר תקינות וקיום רישיון תאגיד ייעוץ .

 

הנחיות איתור תאגיד ייעוץ :

                                                                                                         חזרה למעלה

 

יש להיכנס למערכת "איתור סוכנים ויועצים" לסמן "תאגיד" (1) סוג רישיון "יועץ פנסיוני תאגיד " (2) לרשום שם תאגיד הייעוץ לדוגמא (3)  "פורשור" -קישור

 

 

 

כיצד נגרם כפל ביטוחי?                                                                   חזרה למעלה

 

כפל ביטוחי נוצר פעמים רבות כאשר אנשים מצטרפים לביטוחים שונים, ונפוץ בין השאר בתחום ביטוחי הבריאות. אזרחי ישראל מכוסים ראשית בביטוח בריאות ממלכתי ולרבים מהם ביטוח משלים מקופות החולים, אשר מפרט את רשימת השירותים אותו הוא מספק לפי הפוליסה. לרבים קיים גם סוג של ביטוח בריאות נוסף - מטעם העבודה למשל, ולעיתים לאחד מבני הזוג יש בנוסף על כך גם ביטוח בריאות משפחתי. מצב זה נפוץ מכפי שנראה לכם ומרכיבים ביטוחיים חופפים קיימים עבור אזרחים רבים שיכלו להקטין את ההוצאות החודשיות שלהם ולהפנות אותן לחיסכון.

 

היכן נפוץ ביותר לגלות כפל ביטוחי?                                                חזרה למעלה

 

רוב הביטוחים הכפולים נעשים בתחום ביטוח החיים, שם עירוב של משכנתאות, פוליסות אישיות, תוכניות פנסיה פוליסות קולקטיביות ממקום העבודה ועוד הגורמים לאנשים להפריש פרמיות גבוהות לשווא. במקום השני מצוי תחום התאונות האישיות, גם בו פעמים רבות מבוטח האדם ממספר מקורות וכולל ביטוח פרטי. במקום השלישי מצויות פוליסות לביטוח סיעודי ובהמשך ישנם ביטוחים רפואיים של ייעוץ, ניתוח ומחלות קשות בהם גם מאבד הציבור הון עתק מדי חודש בתשלומי שווא מהם מישהו מרוויח - אך לא אתם.

 

מספרים כדי לסבר את האוזן: בשנת 2018 פירסמה ועדת הכספים של הכנסת נתונים מהם עולה כי הציבור הישראלי משלם מדי שנה סך של 3.6 מיליארד שקלים עבור כיסוי ביטוחי כפול (כשבעה מיליון פולסיות כפולות). כעת אולי קל יותר להבין מדוע איש אינו 'רודף' אחריכם להתריע בפניכם כי אתם מפסידים כסף - וזו החשיבות של ייעוץ פנסיוני וביטוחי אובייקטיבי, שיחשוף עבורכם את העובדות על התשלומים שלכם.

 

זכרו: ניתן להגיש רק תביעה אחת בגין מקרה ביטוח!                     חזרה למעלה

 

מקרב מי שמשלם פעמיים או שלוש עבור רכיב ביטוחי זהה, ישנם מי שסבורים כי במקרה הצורך הם יקבלו פיצוי כפול או משולש, וחשוב להבהיר שאין כך הדבר! אנו משוחחים עם לקוחות רבים שחשבו כי יכלו להגיש תביעה בגין אותו מקרה לכל מבטח, ולכן חשוב לנו להבהיר - מקרה ביטוחי אחד מזכה בגין פיצוי יחיד מחברה אחת ולא ניתן לתבוע בגינו כל גוף אחר, למעט מקרה מיוחד לצד זאת - ישנן פוליסות עם סעיפי פיצוי ופוליסות עם סעיפי שיפוי - ישנו לעיתים סכום חד פעמי המתקבל עקב תביעה וישנן פולסיות בהם משולם סכום שיפוי כנגד הוצאות. נאמר בהכללה כי שיפוי בגין הוצאה הנו תשלום חד פעמי ללא קשר למספר הפולסיות, אך פיצוי עשוי להיות מושלם לסך גבוה יותר על ידי ביטוח נוסף - אך אלו הן דקויות שנכון לבדוק בשטח עם המומחים שלנו וקשה להכליל מבלי להטעות.

 

האם חברות הביטוח פועלות על מנת לטשטש מידע זה?            חזרה למעלה

 

פשוט יותר לומר כי לחברות הביטוח אין אינטרס שהציבור ישלם להן כמה מיליארדי שקלים פחות מדי שנה. משרד האוצר, המודע לנושא, ניסה לקדם אותו באמצעות חקיקה אך לא ניתן לשלוט בכל האספקטים (נאמר שהמקרים בהם סוכן הביטוח מציע לבטל סעיף בפוליסה חדשה שכן אתם כבר מבוטחים בגינו, נדירים יותר) ולכן למרות שהרגולטור הישראלי נקט דרכים לחשוף בפני הציבור את הנושא ולהביא אותו לתודעה, הרי שאנו מתרשמים כי צעדים אלו נבלמים במקומות מסויימים, ויש קולות הטוענים כי יד מכוונת עומדת מאחורי חלק מהמקרים - ועל מנת להבין זאת נדרש להבין מהו "הר הביטוח".

 

מהו "הר הביטוח"?                                                                                      חזרה למעלה

 

מערכת הר הביטוח נועדה לסייע לאזרחים באופן פשוט: זהו אתר של משרד האוצר אליו תוכלו להיכנס, להזין את פרטיכם ומייד אמורים להופיע בפניכם כל הביטוחים שרכשתם, מהם המוצרים הספציפיים עליהם אתם משלמים, לאיזו חברת ביטוח אתם משלמים ומהם הסכומים. באתר אמורים להופיע כל הביטוחים שלכם לרבות ביטוחי חיים, בריאות ורכוש. בנוסף וכחלק מהמאמץ לסייע לאזרחים התפרסמה כבר בשנת 2018 תקנה המחייבת גופים המוכרים ומשווקים ביטוחים - לרבות סוכני ביטוח - לבדוק במאגר האם קיים ביטוח זהה ללקוח בטרם ימכרו לו ביטוח כלשהו, וכן חל איסור על מכירת ביטוח שכבר קיים. אך אנו עדים כי זה לא התרחיש בהמון מקרים, למרות שלכאורה האזרחים אמורים להיות מוגנים.

 

הסעיף שמשאיר את המידע שלכם נסתר מעינכם                                   חזרה למעלה

 

לאחרונה התברר כי חברות ביטוח מובילות הכלילו סעיף בפוליסה שלהן, לפיו המבוטח 'מבקש שלא לכלול את פרטי הביטוחים שלו במאגר הר הביטוח'. האם קראתם בעבר את כל סעיפי הפוליסה והתנאים עליהם חתמתם? מעטים מאוד עשו זאת, וכך, ללא ידיעתכם ובניגוד מובהק לאינטרס שלכם, מנעתם את הכללת הפוליסות שלכם במאגר וביום בו תרצו לברר האם אתם מבוטחים פעמיים בגין אותו תחום לא תוכלו לדעת זאת, וכמובן שגם הסוכן שמכר לכם את הביטוח לא יוכל לדעת זו, וכך סוכלה כוונת רשות שוק ההון לסייע לאזרחים לשלם הרבה פחות.

 

לסיכום,

 

גם אם מצאתם כפל ביטוחי, כיצד לבטל אותו? האם להוריד סעיף מהפוליסה הישנה או החדשה? כיצד נבחן עלות מול כיסוי? כאזרחים אנו אובדים לעיתים בסבך התקנות - וההתחכמויות שכנגדן, וגם כאשר נרצה לבדוק את נתונינו אנו עלולים להיתקל במידע חלקי. ההוצאות הקבועות והמיותרות הללו נמשכות לאורך שנים ואנו מבזבזים הון עתק לשווא, כסף היורד לטמיון. כאן עומדים לרשותכם היועצים המומחים שלנו, שיעניקו לכם חוות דעת מקיפה הכוללת הרבה מעבר לנושא זה, ואשר כפל ביטוחים הנו רק רכיב אחד שלה, וזכרו: אם מישהו מבקש ''לייעץ'' לכם בתחומי הפנסיה והביטוח, בקשו ממנו לראות את הרישיון שלו, ובדקו האם הוא רשאי לקבל עמלות, למשל: יותר מכך, החוק מחייב אותו להצהיר זאת בפניכם, אך כפי שאנו רואים לא תמיד מתקיימות כל הוראות החוק כלשונן.

חזרה למעלה 

עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל