חדשות

עצור
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשרת לך ביטול הפסדים במאות אלפי שקלים, צלצל עכשיו וקבל אחריות לרווח מימימלי של 118,000 ש"ח בבדיקת תשלומים לחברות ביטוח וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
תודה
שלום, אני מאוד מרוצה מהשירות שניתן לי, השירות היה אדיב , הדוח היה מובן ומסודר. לכל שאלה יש מענה. כמובן אשמח ואמליץ לכל מי שאני מכירה לפנות אליכם. תודה כ. לוי
א.ה מכפר סבא
כתוצאה מהפחתת עלויות הרווחתי 246,000 ש"ח וגם משפחתי מבוטחת כהלכה
תודה
היה מעולה.... אנחנו ממשיכים להמליץ לסובבים אותנו על חשיבות הבדיקה הפנסיונית/ביטוחית, המקצועיות והשירות שלכם.בברכה,טובה ותמיר
סיפורים מהחיים-וייעוץ פנסיוני
שלומית ביטחה את עצמה על אובדן כושר בסך של 14,000 ₪ לחודש, ולצורך כך שילמה תמורת כמה פוליסות לכמה חברות ביטוח. מניתוח הביטוח שלה עלה כי על פי חוק היא ממילא לא תהיה זכאית ליותר מ–4,700 שקלים לחודש, בשל גובה המשכורת שלה. את כל יתר ההפרשים המיותרים היא שילמה סתם!
( כ- 275 ₪ מיותרים לחודש שערכם במידה והיתה חוסכת אותם כ- 130,000 ₪ !!! )
א.מ. ממושב במרכז
התאמת הכיסויים לצרכים וטיפול בכספי החסכון הניבו למשפחתי רווח של 496,000 ש"ח,תודה.
ב.ע מישוב במרכז
418,000 ש"ח היוו רווח ראוי להשקעה של 5330 ש"ח ושעתיים וחצי .
ב.י מחיפה
היום ברור לנו שהשקעה של 1650 שח בייעוץ ביטוחי בריאות וסיעוד היתה כדאית ביותר, בעיקר לנוכח העובדה שאנו מבוטחים היום הלכה וגם חסכנו 92,000 שח בפרמיות מיותרות לאורך השנים.
א. י מנתניה
לדני היקר! בזכותכך ובזכות עיקשותך ויושרך,ניצלנו מחרפה..כשפנינו אליך כשבועיים לפני הפציעה בתאונה, ברוך השם שבזכותך לא נזקקנו לאיש ,המשך בשליחות זו.
מעיין.ש.
לצוות פורשור מומחים שלום רב! אני יותר משמחה על ההזדמנות להעניק לכם משוב על השירות הקשוב, האכפתי, האדיב, הסבלני, הזמין והמקצועי של צוותכם! השhרותיות שלכם מורגשת בכל פניה, אשר תמיד נענית במהרה ובמלוא ההתייחסות. תודתי והערכתי נתונה, כמובן, לכלל הצוות העושה "מאחורי הקלעים". אני אכן מרגישה שבזכותכם למדתי דבר או שניים על תחום הביטוח והפנסיה, ואף מוצאת את עצמי פוצה פה די בביטחון בשיחות אליהן אני נקלעת בתחום - כשתמיד אני מיידעת אודותיכם, מפרגנת לכם על השירות ומברכת על השקט הכלכלי-ביטוחי שיש לי בזכותכם. מייעוץ לייעוץ הדברים אכן נראים לי מובנים ופשוטים יותר! אני גם מנסה לשכנע לא מעט ממכריי ובני משפחתי לפנות אליכם...
סיפור מהחיים 3
אריק קנה ביטוח חיים למקרה מוות מתוך דאגה למשפחתו, ונאלץ לשלם פרמיות גבוהות מאוד בגין מקצוע מסוכן. מניתוח הביטוח שלו עלה כי במקרה של מוות שלו משפחתו דווקא תהיה מסודרת מבחינה כלכלית ובעצם שילם עשרות אלפי שקלים לשוא ! , אולם במקרה של אובדן כושר – אין לו שום כיסוי!
ייעוץ פנסיוני פורשור
רק בפורשור תוכלו לקבל את שירות הניתוח ביטוח שיבטיח שתשלמו רק הסכומים המתאימים ולא "תורמים" לחברות הביטוח על לא כלום! יבטיח שהפוליסות שקניתם תתאמנה לצרכים שלכם ותקפות, כלומר, ברות מימוש בעת הצורך! יבטיח שאתם מקבלים ייעוץ ביטוחי ופנסיוני חוצה חברות – נקי מהסדרים ושיתופי פעולה ובלתי תלוי בעמלות! אנחנו נשווה בשבילכם בין כל המוצרים בשוק ונבחר בעבורכם את המוצר שמתאים לכם ביותר! (לכם ולא לסוכני הביטוח שלכם...)
ניתוח ביטוח חיים
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
הגבלת השימוש במילה "ייעוץ" ושימוש במילה " ייעוץ פנסיוני "
(א) סוכן פנסיוני לא ישתמש במילה "ייעוץ" או בכל מילה הנגזרת ממנה, בשם שבו הוא מנהל את עסקיו או בפרסום מטעמו.
תודה...מאביבית ובני
נפגשנו לראשונה באפריל 2008 עקב רצוננו לבדוק את תוכניות הפנסיה שלנו. מהרגע הראשון נתקלנו במערכת רצינית, מקצועית וביחד עם זאת קשובה וסבלנית. הרושם הראשוני לא הכזיב. מצאתם פתרון יצירתי לשדרוג התוכנית הפנסיונית ובעזרתכם גם יישרנו קו בביטוחי בריאות וסיעוד מותאמים עבורנו. די מהר הבנו את חשיבות המעקב והווידוי של ביצוע ההמלצות והחלטנו למסד את הקשר, היינו, ועדיין, נודניקים לא קטנים, מתעקשים להבין כל דבר ומקבלים תשובות. אפילו סוכן הביטוח שלנו כבר אומר: "תעבירו ליועץ לאישור ולאחר מכן נבצע". מעבר לחיסכון הכספי זכינו גם בשקט נפשי ועל כך תודתנו. "אנשים טובים באמצע הדרך, אנשים טובים מאוד.." ,נעמי שמר. תודה רבה אביבית ובני
תודה
הבעת תודה והערכה. ברצוני למסור לכל צוות חברת פורשור יועצים את הערכתי הרבה על המאמץ והזמן שהושקע בהכנת הדו"ח אין ספק שסללתם בפניי דרך חדשה מבלי לפגוע בכיסוי הביטוחי לי ולמשפחתי. מיקצועיותכם עוזרת לחסוך סכומי כסף לא מבוטלים ומחזירה את הביטחון לתא המשפחתי ללא חשש. ושוב תודה למנכ"ל דני, לאופיר וכל צוות המשרד כולל המזכירות תודה רבה מכל הלב. יהודה.ה
איסור מתן טובת הנאה ליועץ פנסיוני - הבהרה
חל איסור על גוף מוסדי או על מי מטעמו לתת טובת הנאה בין במישרין ובין בעקיפין, מלבד עמלת הפצה (להלן - "הטבה"), ליועץ פנסיוני לרבות לגורם אשר לו השפעה על מערך הייעוץ הפנסיוני של תאגיד שקבל רישיון יועץ פנסיוני (להלן - "יועץ פנסיוני"). מתן הטבה כאמור אסור, בין אם ההטבה אינה מותנית בפעילות מסוימת של מקבל ההטבה (לדוגמה, הטבה אחידה בגובה דמי ניהול), וקל וחומר אם היא מותנית בפעילות או בתוצאה מסוימת מצד מקבל ההטבה (לדוגמה, הצטיינות בשיווק).
יעוץ פנסיוני
הגדרת החוק: ל"ייעוץ פנסיוני"- מתן יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון, שלו או של קרובו, כעמית-שכיר, כעמית- עצמאי או כמבוטח, באמצעות מוצר פנסיוני שאין לנותן הייעוץ זיקה אליו.
ייעוץ פנסיוני מקצועי
רישיון ל"ייעוץ פנסיוני"- מאפשר יעוץ ליחיד בנוגע לכדאיות החסכון הפנסיוני, כשכיר, עצמאי או בעל שליטה, באמצעות מוצר ביטוחי או פנסיוני שאין לנותן הייעוץ עמלה ממנו.
א.א. מקיבוץ בצפון
תודה על הפסקת תשלום עבור כפילויות ותשלום בגין ביטוח ללא תוקף שחסכו לי 369,000 ש"ח אותם אחסוך לפנסיה שלי.
נצלצל אליך
לפגישת היכרות
לא הרווחת

צוות

 

 

פורשור מומחים בעלת רישיון תאגיד ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי לחלוטין ללא קבלת עמלות באישור משרד האוצר.

עוסקת בשדרוג פיננסי, ייעוץ פנסיוני וביטוחי אובייקטיבי, שדרוג נכסים פיננסיים ומניבים.

(לחברה סניפים בשלוחות במרכז, בשרון ובצפון).

לרשות החברה עומדים יועצים בתחומים שונים כגון: יועצי ניהול סיכונים, יועצים פיננסיים, יועצי מיסוי פנסיוני, יועצים משפטיים ואקטארים, חלקם במיקור חוץ, כולם בעלי ותק רב, חלקם בעלי ניסיון קודם כמנכ"לים, מנהלים או בעלי תפקידים בגופים מוסדיים, קרנות פנסיה חברות ביטוח, פנסיה ורשויות המס

היועצים מסייעים להגשת חוות דעת עפ"י הצורך המיוחד של כל תיק ותיק.

כל חוות דעת מנוהלת ומבוקרת ע"י בעל רישיון יועץ פנסיוני בכיר מטעם משרד האוצר, בעל וותק שלא יפחת מ- 10 שנים בתחום המסתייע כאמור במומחים השונים עפ"י הצורך.

חלק מהמומחים המובילים בתחומם,  מפורסמים  באתר החברה, אך באופן טבעי מצבת המומחים משתנה מעת לעת.

לרשות החברה עומדת מערכת ניתוח ביטוחי ופנסיוני המובילה בארץ , קישור למסלקה הפנסיונית ותוכנות שונות המסייעות לרמת מידע וניתוח הגבוהה מסוגה.

מערכת   ניהול לקוחות  העומדת לרשות החברה מנתבת את סנכרון היועצים, הפעילויות והעדכונים הדרושים.

 

דני טל מנכ"ל


 

מייסד חברת פורשור מומחים, בוגר יחידה מובחרת בחיל הים, מצוללי הקישון, מרבית חייו היה איש עסקים. בעל רישיון יועץ פנסיוני בכיר (כולל מנחה יועצים פנסיוניים מתמחים) מוסמך להגשת חוו"ד עד-מומחה בבימ"ש בנושאי יעוץ פנסיוני, תשלומים ומימוש זכויות בחברות ביטוח
לסיפור של דני טל -
לחצו כאן

  
 
 
אלינור סרבי  מנהלת משרד

 

מקבלת את פניות הלקוחות ומנהלת את ה"Back " בו מתבצע התהליך המורכב של הייעוץ הפנסיוני והביטוחי. פיקוח על מיון והזנת נתונים, ניהול הפגישות בסניפי הייעוץ הפנסיוני, תקינות סריקת מסמכים, סינכון עבודת היועצים ובקרה על הדוחות המוגשים. העברת תכני פניות ואירועים במסגרת ליווי מתמשך.

 

 

 

 

 

 

 

 

צביקה משבנק רו"ח (מוסמך במשפטים)

שימש בעברו כמנהל תחום בכיר קופות גמל בנציבות מס הכנסה וכמפקח מס בכיר במשרד השומה כפר-סבא, נ
מנה כיום על הסגל האקדמי של המסלול האקדמי במכללה למנהל בראשל"צ ומשמש כמרצה בכיר בשוק הביטוח,
הפנסיה והגמל. צביקה דואג לעדכן את צוות היועצים הפנסיוניים בכל שינוי וחקיקה בנושא מיסוי.

 

  

 

 

 

עידית פוליקר טל                                                              

 

                         

  יועצת פנסיונית, יועצת השקעות, יועצת שדרוג נכסים מניבים

  מומחית בייעוץ פיננסי ועזרה ליזמים, בעלי נכסים מניבים ואדריכלים

   שדרוג נכסים ריווחי

  בעלת תעודת הנדסאי אדריכלות ,רישין ייעוץ פנסיוני . 

 

 

 

 

 

 

חיים בן-הרוש קשרי לקוחות     
 יועץ מלווה 
 יועץ פרישה חיצוני

יועץ פנסיוני ופרישה,
בעל נסיון רב בניהול פרויקטים בחברות היי-טק ובצה"ל
שש תמיד לעזרת כל יועץ.
 

 

 

 

ישראל בסון רו"ח


תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה, אוניברסיטת תל-אביב (78)
גישור, בוררות וחוות דעת מומחה.
שותף מנהל ישראל בסון ושות', מנהל מכון לגישור פישור ובוררות,
מנהל כספים במועצה הלאומית למניעת תאונות.
ישראל דואג לשדרג את שרותינו כאשר אנו נדרשים לנסיונו הרב
בתחום הליוי הבנקאי והמיסוי העסקי כאשר יש צורך בכך
ועושה זאת בחפץ לב ובמסירות ללא תמורה.

 

לתמונות וכתובות המשרדים


 

 


צור קשר


צלצל

        
         1-700-700-913
          
          073-7863562
         
עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל