כך תגדילו את הפנסיה

כך תגדילו את הפנסיה וקיצבת הזיקנה שלכם

 

ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ללא מכירה -מעניק לכם הזדמנות לחסוך כסף רב: בשילוב עם ייעוץ ביטוחי, תוכלו לזכות במסלול פנסיוני אופטימלי המותאם לצרכים שלכם ומכיל את הכיסויים הביטוחיים שרציתם בצורה החסכונית והיעילה ביותר.

 

 

 

משפחות רבות בישראל מפסידות הון עתק מדי שנה, ולמרות שהדרכים למנוע זאת פשוטות, לרוב החוסכים חסר את הידע שיאפשר להם להשפיע בצורה מהותית ומשמעותית מאוד על גובה הפנסיה שלהם. הבחירות שתעשו וילוו אתכם לאורך עשורים יכולות להניב לכם הון או לעלות לכם הון - והרבה מזה מצוי בידיים שלכם.

 

ניתוח צרכים מקדים למשפחה - הבסיס להתייעלות

 

מהות הייעוץ הפנסיוני המקצועי היא ביצירת מתווה מקיף, יעיל וזול וליווי קפדני ומבוקר של התנהלות החסכון.

ברוב המשפחות מצויים שני בני זוג במסלולים פנסיוניים בתוספת או ללא ביטוחים פרטיים. שאלו את עצמכם - מדוע בחרתם בקרן הפנסיה שלכם או מדוע העדפתם קופת גמל? מהם הכיסויים הביטוחיים שלכם ומהי עלותם המדוייקת? לרוב החוסכים אין תשובות טובות לשאלות אלו, ומי שכן לא תמיד יודע מהו המסלול הפנימי בתוך הקופה שנבחרה, מהו סך כל התעריפים הנגבים ממנו, כיצד מושקע החסכון שלו ועוד. המשמעות הפיננסית של כל רכיב כאמור עשוייה להיות רחבה מאוד וכפולה עבור משפחה בה מתנהלים מספר חסכונות וביטוחים. ייעוץ ביטוחי נכון הניתן יחד עם ייעוץ פנסיוני מקיף יבהיר עבורכם את התמונה וישרטט את ההתנהלות הנכונה עבורכם בעתיד.

 

כתאגיד הראשון בישראל אשר זכה לרישיון מיוחד לייעוץ פנסיוני, חוות הדעת המקיפה שלנו הצילה לקוחות רבים מספור לאורך השנים מאיבוד משמעותי של זכויות ונכסים ותשלומים גבוהים, כפולים ושלא לצורך. בחירה נכונה של מסלולי ההשקעה המותאמים לכם, בדיקה מעמיקה של דמי הניהול והעלויות שאתם משלמים ובחירת מסלול ביטוחי מקביל שיעניק לכם כיסויים קריטיים - כל אלו מצטרפים ליכולת שלכם להגדיל את הקיצבה שתקבלו.

 

 

 

טעויות יקרות שמבזבזות כסף לאורך עשורים

  

 

 

הטעות הבסיסית היא לא להיעזר בשפע הידע המקצועי המצוי אצלנו. בחוות הדעת שלנו אנו מבטיחים לכם רווח: אנו מתמחים בניתוח עומק מקיף ונציג בפניכם תמונת מצב בתבהיר עבורכם נושאים רבים. החיסכון שלכם מושפע הן מגורמים שאינם בשליטתכם כמו התשואות הכלליות בשוק, אך מושפע מאוד מהבחירות שאתם עושים, ולעיתים ללא ידיעה, כמו גובה דמי הניהול, אחוזי ההפקדה שבחרתם, משיכת כספים לפני תום תקופת החיסכון, וגם להגדלה או הקטנה של הרכיב הביטוחי יש השפעה על גודל הקצבה - האם ידעתם זאת? 

 

 

                          

רקע קצר - מהו שיעור תחלופה?

 

שיעור התחלופה הוא היחס בין המשכורת האחרונה שקיבל האדם לבין קצבת הזקנה שלו. בהכללה עומד השיעור בישראל על כ-50% (ופחות מכך עבור נשים). המשמעות היא שהקצבה הצפוייה למי שהשתכר 12,000 ש"ח תהיה לאחר הפרישה כ-6,000 ש"ח. שיעור התחלופה הממוצע בישראל נחשב נמוך, בין השאר מאחר וחוסכים רבים אינם מודעים לפעולות הפשוטות שעשויות לשפר אותו מאוד לטובתם.

 

 

להלן מספר עיצות שייסיעו לכם להתחיל לחסוך נכון כבר כעת:  

1-700-700-913

 

  1. העיצה החשובה ביותר היא לקבל ייעוץ מקצועי מגוף נייטראלי. כיצד תדעו זאת? שאלו את היועץ שלכם אם הוא מחזיק ברישיון ייעוץ פנסיוני ורישיון ייעוץ ביטוחי, ושאלו אותו האם הוא מקיים קשר כלכלי כלשהו עם קרנות פנסיה, חברות ביטוח או גופים דומים. החוק מחייב אותו להצהיר על כך ולקבל את הסכמתכם לכך - אך אין ממש סיבה שתסכימו שהאדם המייעץ לכם מקבל עמלות מהגופים אליהם הוא מפנה אתכם. אנו מציעים ייעוץ אובייקטיבי אמיתי, נייטראלי ובלתי תלוי, ללא קשר עם גופים אלו ולרבות המלצות נוספות על מסלולי השקעה ללא דמי ניהול ולא דרך גופי השקעה.
    אנו מגלמים עבורכם את האינטרס שלכם ועושים זאת לאורך שנים ארוכות של התמחות בחיסכון.

  2. קרן פנסיה תכלול לרוב ביטוח אובדן כושר עבודה וביטוח למקרה מוות. לרכיבים ביטוחיים אלו יש עלות והיא תתבטא בסך הכולל שייצבר לפרישה. אלו רכיבים ביטוחיים חשובים, ויש לבחון ראשית את התקיימותם ושנית כיצד ואם ניתן לרכוש אותם בתעריף זול יותר או להקטין את ההפקדה בגינם - כמובן שלכל החלטה יש משמעות והיא תלוייה בחוסך ומצבו, ולכן נציג באופן כללי כי במידה והחוסך יקטין את גובה הכיסוי הביטוחי - כלומר יפחית את סך הקצבה שתשולם במקרה ביטוחי - תגדל הקיצבה שלו במספר אחוזים במקביל להקטנה בקיצבה המשולמת באירוע ביטוחי. מה עושים? חוסכים רבים משלמים יותר מדי או משלמים בגין כיסויים לא רלוונטיים או כפל ביטוחים בפוליסות אחרות וכאן נדרשת בדיקה מודעת שמשמעותה הכלכלית רבה.

  3. מהו גובה דמי הניהול שלכם? האם אתם בטוחים שזהו כל הסכום שאתם משלמים מדי חודש? דמי ניהול הם מושג מפתח בעולם של ניהול כספים ומהווים מוקד לניגוד אינטרסים בין הלקוח לגוף המנהל את הכספים - האחרון שואף תמיד לגבות דמי ניהול רווחיים יותר מטבע הדברים, וחוסכים רבים אינם יודעים מהו הסך המדוייק הנגבה ואילו גופים גובים מהם דמי ניהול וכך לעיתים מפסידים כסף רב על חשבון הקיצבה העתידית: עדכון דמי הניהול עשוי להשפיע על הקצבה שלכם ביותר מ-10% או 15% לטובתכם! באתר משרד האוצר קיים מחשבון דמי ניהול ובמידה בידכם המידע תוכלו להתרשם מכך בעצמכם.

  4. טעות נפוצה מאוד היא משיכת כספים לפני תום תקופת החיסכון וההמלצה החד משמעית היא, ככל שניתן כמובן, להמנע מכך לחלוטין. חוסכים העוברים בין עבודות נוטים לעיתים, ובעיקר בהיעדר ייעוץ פנסיוני, למשוך את הכספים מקרן הפנסיה בלי להבין עד הסוף את ההשלכות. על משיכות כאלו יכול להיות מוטל מס המגיע עד 35% - הון עתק שתשלמו לשווא, וכן יש השלכות על הזכויות, הצבירה והקיצבה שתשולם. התייעצו עימנו לפני שתנקטו בצעד דרסטי זה ונסביר לכם על אלטרנטיבות משתלמות יותר עבורכם שלא יפגעו בפנסיה שלכם.

  5. ההגדלת ההפקדה לפנסיה היא לכאורה צעד פשוט ומובן מאליו אך לא רבים נוקטים בו, למרות שהוא משרת אתכם ישירות בהגדלת קיצבת הזקנה. כפי שניתן להקטין את הרכיב הביטוחי (ניתן אך לא בהכרח מומלץ) כך ניתן להגדיל את ההפקדה לפנסיה - וזה כבר מומלץ, שכן אתם זוכים פעמיים - הן בזכות ההטבה הרחבה יותר במס שתתבטא כזיכוי (עד לתקרה) והן בהגדלה ישירה של הקיצבה שתשולם לכם, כאשר אחוז בהפקדה עשוי להתגלם בתור מספר אחוזים בקיצבה ועבורכם ההבדל כעת הוא קטן ובעתיד יהיה משמעותי מאוד לטובתכם.

  6. בחירת מסלול נכון. לנושא חשוב זה הקדשנו מאמר שלם ונפרד אך בקצרה, המסלול הפנסיוני שלכם אמור להיות מותאם בין השאר לגילכם ולקירבה למועד הפרישה: ככל שאתם צעירים יותר כך ניתן לחשוף את התיק שלכם יותר לשוק ההון ולהנות מהתנודות אשר לאורך העשורים מניבות תשואה גבוהה, אך ככל שמתקרב מועד הפרישה כך נרצה שהחיסכון יהיה סולידי יותר, עם מעט מאוד חשיפה לרכיבים התנודתיים בשוק ההון. זכרו - הצעירים יותר יכולים לקחת סיכונים גדולים יותר, ואילו מי שמצוי לפני פרישה לא רוצה להסתכן בלי שיהיה לו זמן לתקן. איך בוחרים מסלול פנסיוני נכון? דברו איתנו.

 

 

לסיכום,

 

חברת פורשור תעניק לכם חוות דעת מקיפה הכוללת ייעוץ ביטוחי, ייעוץ פנסיוני וכן נציג בפניכם דרכים נוספות להגדלת החסכונות ולחדול מהוצאות מיותרות כבר כעת. אנו נבהיר עבורכם כיצד תבטיחו ביטוחים נכונים ומסלול פנסיה שיותיר אתכם עם מקסימום נכסים לשנים החשובות בחיים.

 

*שם פרטי

*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
קוד הטבה  

 

                                  1-700-700-913

עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל