נצלצל אליך
לא הרווחת
לפגישת היכרות

אמנת שירות

אמנת שרות ייעוץ פנסיוני וחוות דעת בנושא ביטוחים פנסיוניים ואישיים ללקוחות חברת פורשור מומחים

הייעוץ פנסיוני וחוות הדעת הניתנות בחברת פורשור מומחים מבוסס על אמנת השרות אשר משקפת את האחריות שרואים מנהלי החברה במתן חוות דעת בלתי מוטות ללא ניגוד אינטרסים וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ללא קבלת עמלות הפצה ונאמנות ללקוח בלבד

 

הגינות ושקיפות: פורשור מומחים תאגיד יועץ פנסיוני ומומחיה יעמידו ללקוחותיה שירותי חוות דעת אובייקטיביים בנושא ביטוח אישי וייעוץ פנסיוני תוך הקפדה על מתן שירות הוגן ושמירה על כבוד הלקוח ופרטיותו. החברה תעניק לכל לקוח שירות מקצועי בהתאם לדרישות החוק והאתיקה המקצועית תוך שקיפות מלאה.


סודיות ושמירה על פרטיות: החברה ומומחיה יקפידו על פרטיות הלקוח ועל עקרונות שמירת סודיות בקשר למידע אליו נחשפים המומחים והיועצים הפנסיוניים במהלך עבודתם , בהתאם להסכמים שבין החברה ללקוח המחויבים בחוק.


מקצועיות: היועץ הפנסיוני והמומחים בתחומי ניתוח הצרכים, ניהול סיכונים, מיסוי יחוו דעתם אודות התאמה מכסימלית של המוצרים הפנסיונים, אפשרויות החיסכון לטווח ארוך ותכניות הביטוח האישי לצרכי הלקוח, תוך התחשבות במטרות החיסכון שלו, העדפותיו, מצבו הכספי והמוצרים הפנסיונים הביטוחים הקיימים - ככל שנמסר ע"י הלקוח ליועץ מידע אודותיהם. היועץ הפנסיוני ומערכת המומחים ישמרו על רמה מקצועית גבוהה ויקפידו על שימור הידע ועדכניותו בכל עת, בכפוף לחוק ולהסכמת הלקוח תוך למידה מתמדת.

אובייקטיביות: מומחי פורשור מומחים יבחנו את המוצרים הפנסיונים ותכניות הביטוח האישי באובייקטיביות של 100% ללא זיקה לגופים המוסדיים וללא קבלת עמלות או טובות הנאה מגופים אלה או כל גוף אחר הקשור בתכניות ביטוח ואו פנסיה ו/או השקעה וימליצו על המוצרים המתאימים ביותר לצרכי הלקוח, בהסתמך על ידע מקצועי עדכני והמידע שמסר
הלקוח אודות החיסכון הפנסיוני שלו, ובהתאם לצרכי הלקוח והעדפותיו.

 

חברת "פורשור מומחים הינה תאגיד - יועץ פנסיוני ברישיון מיוחד האוסר עליה קבלת עמלות מכל סוג שהוא מהגופים הללו בשונה מיועצים בעלי רישיון  ייעוץ שאין בו הגבלות אלה  לרישיון ומאפשר  קבלת עמלות הפצה.

 

החברה מקבלת שכר מהלקוח בלבד ונאמנה לו בלבד!

 
קבלת שירות: הלקוח יוכל לקבל שירותי ייעוץ פנסיוני וחוות דעת תקופתיות מחברת פורשור מומחים ומהיועץ הפנסיוני המלווה אותו בחברה. בהתאם לחוזה ההתקשרות ומסלול השרות דרכי התקשרות ושעות פגישות עם יועצים יהיו כנהוג בחברה וכמפורסם באתר החברה.


קבלת מידע: יועץ פנסיוני יציג ללקוח, את המידע הרלוונטי למתן הייעוץ שברשותו ברור ומנומק ככל הניתן, לפי שיקולים מקצועיים.


מסירת מידע ומסמכים: הלקוח יוכל לקבל מידע ומסמכים מהיועץ הפנסיוני המלווה אותו. מסירת המידע והמסמכים יעשו במהלך פגישת ייעוץ פנסיוני או בכל דרך התקשרות אחרת שהוסכמה בין הלקוח לבין חברת פורשור מומחים. מסמך, הנמצא ברשות החברה על פי דין, יימסר ללקוח על פי דרישתו בכתב.


זמינות: היועץ הפנסיוני המלווה את הלקוח בחברת פורשור מומחים יענה לצרכי הלקוח במסגרת חוזה ההתקשרות ויקיים עם הלקוח תקשורת יעילה, על מנת שיוכל לתת מענה ראשוני תוך שני ימי עסקים ממועד פניית הלקוח, מענה מתאים לצרכי לקוח לקיים עמו פגישה תוך שבעה ימי עסקים מפניית הלקוח באופן מסודר בהתאם למסלול השרות ותנאיו כפי שסוכמו עם הלקוח,  למסור ללקוח מסמכים הקשורים ללקוח ומצויים ברשות החברה על פי דין תוך שלושה ימי עסקים.

 


* בנסיבות מיוחדות עשויים פרקי זמן אלה להתארך, ולא יהא בכך משום הפרת אמנת שירות זו.

‏                             רוצה לקבל הערכת תועלת אישית מקדימה?

             טל. 1-700-700-913 או משלוח פרטי התקשרות ונחזור אליך בהקדם

 

*שם פרטי
*שם משפחה
*דואר אלקטרוני
*טלפון נייד
נושא

 

צור קשר


עבור לתוכן העמוד

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פרישה

ביטוח פנסיוני

  יועץ ביטוח

  יועץ פנסיוני

סניפים  

אודות

ייעוץ פנסיוני מוזל